Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

sparks

New member
Zmieniłem hosting, teraz już musi działać


zapodaj.net/1a8a837900442.jpg.html - tak wygląda całość - prawy górny róg nie świeci tak jasno jak to wyszło na fotografii
zapodaj.net/df43a6575f5fb.jpg.html - zbliżenie na lewy dolny róg, o którym mowa.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Zmieniłem hosting, teraz już musi działać


zapodaj.net/1a8a837900442.jpg.html - tak wygląda całość - prawy górny róg nie świeci tak jasno jak to wyszło na fotografii
zapodaj.net/df43a6575f5fb.jpg.html - zbliżenie na lewy dolny róg, o którym mowa.

OMG Tragedia - nie czekaj tylko reklamuj !!! Totalna LIPA !!!! Na Direct led tego by nie było
 

sparks

New member
OMG Tragedia - nie czekaj tylko reklamuj !!! Totalna LIPA !!!! Na Direct led tego by nie było


Faktycznie jest aż tak źle? Zakupiłem towar w media-markcie, oczywiście przez internet by mieć możliwość zwrotu bez konsekwencji. Jeżeli rzeczywiście matryca jest do kitu to jeszcze dziś go zwracam ;/ kurcze szkoda bo ambilight jest świetny a nic lepszego w tej cenie nie znalazłem.
 

Michal tv

New member
Ja bym go wymienił na ten sam model. Zobaczysz co będzie w kolejnym ale według mnie ten jest trefny. Albo zapakuj to do auta i po wcześniejszym umówieniu odwiez do sklepu i tam niech Ci otworzą twój nowy egzemplarz i sprawdź sobie na ciemnym ekranie czy też występuje taki sam przeblysk w narożnikach.
 

sparks

New member
Zawiozłem do sklepu, oczywiście obsługa z góry zakłada usterkę z winy klienta, że do serwisu trzeba wysłać i inne tego typu teksty. Musiałem narobić scen, żeby łaskawie wezwali kogoś z działu tv. Pracownik jasno stwierdził - wymiana na nowy. Niestety nie było żadnego egzemplarza nawet w magazynie głównym, więc otrzymałem zwrot kasy.

Szkoda bo fajny byl ten model. Będę musiał znów polować na promocję.

Jak w takim przypadku powinno wyglądać prawidłowe podświetlenie? Ma ktoś taka fotkę?
 

Grzegorz K

New member
Zawiozłem do sklepu, oczywiście obsługa z góry zakłada usterkę z winy klienta, że do serwisu trzeba wysłać i inne tego typu teksty. Musiałem narobić scen, żeby łaskawie wezwali kogoś z działu tv. Pracownik jasno stwierdził - wymiana na nowy. Niestety nie było żadnego egzemplarza nawet w magazynie głównym, więc otrzymałem zwrot kasy.

Szkoda bo fajny byl ten model. Będę musiał znów polować na promocję.

Jak w takim przypadku powinno wyglądać prawidłowe podświetlenie? Ma ktoś taka fotkę?
Gdzie kupowałeś?
 

Michal tv

New member
Ostatnia cena jaka widziałem na 55pus 8303 to 3750zl w rtveuro AGD. Myślę że Kiki może zaproponować podobną i do tego tv masz sprawdzony przez fachowca na ewentualne wady i profesjonalnie skalibrowany więc chyba twój problem się szybko rozwiąże :)
 

sparks

New member
Ja zakupiłem w MM za 3735,15zł - jakaś taka była weekendowa cena. W poniedziałek skoczyły na 3899zł a wczoraj już nie było ich na stronie. Gdybym wiedział, że trafię na felerny model to kupiłbym w rtveuroagd - do tego tv w cenie 3999zł dawali 400zł na paliwowo BP.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Współczuję, ale jak już nie łapiemy się na 14 dni odstąpienia to moje doświadczenia z Euro RTV a Media są jak dwa światy... Na korzyść tego drugiego.
 

Fantus

New member
To chyba nie jest wada fabryczna bo ja kupilem go 8 wrzesnia w euro przyszedl mialem dokladnie tak samo i tez myslalem ze to wada fabryczns wiec zglosilem reklamacje
Przyjechal serwisant i stwierdzil ze wszystko jest ok i ze one tak maja a ja szok pomyslalem sobie ze pewnie kit wciska by nie wymieniac na nowy wiec zwrocilem go do Euro i zamowilem nowy i wiecie co bylo dokladnie to samo tak samo wiec nie wierze bym mial takiego pecha ale coz wszystko jest mozliwe
 

adamo_

New member
Bez reklam
Czy te wszystkie Philipsy z 2018 roku (nie oled) są takie grube z tyłu jak stare LCD?

Jak obraz i ogólne odczucia z 55PUS8303. Stoję przed wyborem.
 
Do góry