Philips PUS7505

PatOLog

New member
Witam
Czy ktoś już miał którys z modeli serii 75x5 w ręku i może kilka słów o nich powedzieć?
Warto? Nie warto? Może lepiej coś z 67x4 bo różnice są nieznaczące?

Założenie jest następujące: budżetowy TV 50" do pokoju 20m2. Odległość ogladania 2.5-3 m.
Głównie kablówka, troche Netflixa, Amazona czy RakutenTv. Na funkcji typu nagrywanie na usb mi nie zależy, za to ambilight ...
Zrobiłem krótki przegląd i troche jestem przerażony, żeby wybrac tv trzebaby sie doktoryzowac z przetwarzania obrazu... zdaję sobie sprawę że w tym segmencie trzeba się liczyć z kompromisami. Wiem ze Saphi nie jest demonem predkości i ma nieco ograniczony wybór aplikacji.

W tej chwili uzywam LG 50lf652v, ale potrzebny mi drugi tv.
Z gory dzieękuję za pomoc.
 

PatOLog

New member
Przyjechały te modele Philipsa - będziemy robić testy.
Ale ile masz max kasy ?
Z modeli które wymieniłem wynika że <=2k PLN. Z ofert na 7505 wynika że nawet <1.8k.
Jeżeli się okaże, że nie warto, to po prostu odłożę zakup w czasie... Raczej wolałbym uzyskać max za kasę która dysponuję teraz niż bawić się w dokładanie po 500 do kolejnych modeli które dają więcej... Nie bardzo widzę sens w wydawaniu większej kasy na tv który żona wykorzystuje jako zamiennik radia, po prostu brzęczy w tle, no i od czasu do czasu jakiś blu-ray, Netflix albo YouTube...

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
 

omnia

New member
W nowych seria Philipsów najlepszą relację cena/jakość będzie miała seria 8, która chyba jest już dostępna. Natomiast to będzie wydatek około 3 tys zł najmniej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 50pUS8535 kosztuje znacznie poniżej 2800 zł dla niebieskich członków forum z pakietem gratisów dodatkowo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pierwszego nie ma i już nie będzie.
Drugi za 2099 zł pakietem dla niebieskich członków forum.
Bez pakietu 2050 zł .
 
Do góry