Philips PFL5007/k czy 5507/k- ostateczny wybor przed zakupem.

Carlos48

New member
40pfl5007 na matrycy sharpa jest w rtv euro agd za 2190zl. Zastanawiam sie czy go nie kupic, ale bede blisko niego siedzial 1 - 2 m wiec nie wiem czy to nie za duzy ekran
 

eliksyr

New member
Po wielu bataliach wydaje mi się, że ten Phillips 5007k to jest to. W RTV jest za ciekawe pieniądze, ale i tak czekam na po świętach, kiedy obniżą ceny.
 

Manior15

New member
zastanawiam się włąsnie nad zakupem i mam jedno szybkie pytanie, czy model 5007 działa wolno i zawisza się tak jak 5507? czy może wszystko chodzi płynnie?
 

dlugas

New member
Philips PFL5007/k czy 5507/k- ostateczny wybor przed zakupem.
mam podobny dylemat i po tych kilku stronach nadal mało wiem :)

Czy ktoś ma chwilkę czasu i może mi napisać czym dokładnie różnią się między sobą te dwa TV?
na 3d mi nie zależy wcale
czy loteria matrycowa nadal występuje zarówno w jednym jak i w drugim modelu przy tej przekątnej?
No i to już norma, że są opinie że obydwie matryce są tak samo dobre i są takie że jednak widać znaczną różnicę na korzyść tej z Sharpa

---------------------------edit------------
coś już znalazłem
pyt:
Czy mógłbym prosić o informacje jakie matryce (mat/błysk) są w 46PFL5007 i 46PFL5507?

odp:
Było o tym wiele razy, w obu modelach 46 calowych tylko i wyłącznie półmat Samsunga
czyli bawienie się w sklepie w te numerki seryjne przy 46' nie ma sensu?

pozostaje pytanie czym się one różnią
 
Ostatnia edycja:

bujo

New member
Kupiłem Philipsa 46 pfl5507k/12 kilka dni temu, i mam oznaczenia ZH2K i liczbę 397 w prostokątnej ramce. Podejrzewam, że to matryca Samsunga (niestety). Czy ktoś może to potwierdzić?
 
Nie wiem czy sie cieszyć czy nie ale skoro wszyscy zachwalaja te matryce to się cieszę, telewizor zakupiłem w sklepie internetowym OleOle! za cene 2088zł plus dostawa 35zl z powiadomieniem sms o dostarczeniu i telefonie godzine przed dostarczeniem, tel miał zostać dostarczony między godziną 17-20 a telewizorek o 16:15 miałem u siebie, kurier wniósł go na 3cie piętro wypakował podpisalismy dokumenty i poszedł, realizacja zamówienia przez sklep rewelacja, z samego tv tez jestem bardzo zadowolony choc dopiero mam go 5 dzien i ciagle bawie sie ustawieniami obrazu itp, no i jestem juz po pierwszej aktualizacji oprogramowania:)
 
Do góry