Philips OLED818 769 a może inny….

Robert79

New member
Cześć ,

Potrzebuje opinii, porady bardziej doświadczonych i zasłużonych bojowników tego forum. A więc:

Mój stary Philips gra dalej (58PUS), ale zaczął mi przeszkadzać jeden dość istotny detal a mianowicie beznadziejny system smart, stąd decyzja o zmianie na coś bardziej cywilizowanego.

Czytam, oglądam materiały i mam teraz mętlik w głowie - więc proszę o jakieś rady i sugestie - rozważam te modele ale może warto spojrzeć na coś innego:

65oled818

65oled769

Wymienione wyżej TV są teraz w podobnej cenie w znanym sklepie i systemie ratalnym zero - więc chyba warto - tylko który ???

Wcześniej myślałem o miniledzie, ale 9008 ma słabe opinie i beznadziejny system - o 9009 (nie ma go jeszcze w sklepach, cena?????) brak jeszcze opinii czy recenzji…

Dodam jeszcze - na dźwięku mi nie zależy - wykorzystam soundbar który już posiadam.

Z góry dziękuję za porady
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled 769 , wiesz , że nie jest na Google TV ...
Żaby nie było niespodzianki , tylko na własnym zamkniętym systemie Philipsa.
 

Robert79

New member
Oled 769 , wiesz , że nie jest na Google TV ...
Żaby nie było niespodzianki , tylko na własnym zamkniętym systemie Philipsa.
No niby ten Titan - coś jak tizen w Samsungu - system mogę obejrzeć w sklepie - ale co do wyboru dalej nie wiem co wybrać, a może wsiąść jeszcze jakiś model pod rozwagę - masakra
 

Robert79

New member
Generalnie system - czyli Disney, skyshow time itd - audio mam denona więc tu nie mam ciśnienia, no i przy tej kasie chciałbym żeby tv był możliwie najlepszy - stąd moje pytanie - 818 jest z 2023 ale czy jest lepszy niż 769???? A może na odwrót nowy model dostał dużo lepszą matrycę pomimo że to seria 7 a nie 8. O titanie nie wiele info jeszcze w necie - ale raczej pozytywne no i niby ma mieć dostęp do apek jak google
 

Robert79

New member
Rozważałem jeszcze minileda 9008 - ale tu system jaki mam więc odpada - następcy 9009 jeszcze nie ma w sklepach - cena sporo niższa jeśli chodzi o 9008 niż oledy, nowego modelu cena nie znana - czekać czy brać którego oleda - sam już nie wiem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , jeśli kupisz to 818 - jest lepszy od 769.
Jeśli masz na dopłatę do Oleda - to wybór jest bardzo prosty.
 

Robert79

New member
Kończąc dyskusję - jaka by była Twoja decyzja? 818 czy może poczekać na jakieś promyki wyższych modeli - nie mam jakiegoś mocnego ciśnienia ale irytuje mnie że nie mogę korzystać z innych serwisów niż te wgrane na stałe w moim tv. 7.5 k ziko to nie mała kwota ale ……
Jak sądzisz?
 

lorak44

New member
Tak , jeśli kupisz to 818 - jest lepszy od 769.
Cześć, właśnie zastanawiam się nad 818 i 769 w rozmiarze 65".
W czym lepszy jest 818? Czy odczuwalna różnica w procesorze? 769 z tego roku i czy to nie jest korzystniejsze jeżeli chodzi o aktualizacje? Titan os wygląda na dość sprawny system.
 
Do góry