Philips nie widzi mojego dysku

Szoszon

New member
Witam
TV nie znajduje żadnych zasobów sieciowych ... mam router z podłączonym do niego po usb dyskiem sieciowym , uruchomiona samba , konsola wii bez problemu łączy się z tym dyskiem po sieci ... telewizor niestety nie ...
Jak prawidłowo powinno to działać ? dlaczego telewizorek nie znajduje tego zasobu sieciowego ? dla potwierdzenia że serwerek działą , powiem tylko że komputer win7 bez problemu widzi te udziały i można filmy odtwarzać.
Pomóżcie proszę
 

accu

New member
Bez reklam
Witam
TV nie znajduje żadnych zasobów sieciowych ... mam router z podłączonym do niego po usb dyskiem sieciowym , uruchomiona samba , konsola wii bez problemu łączy się z tym dyskiem po sieci ... telewizor niestety nie ...
Jak prawidłowo powinno to działać ? dlaczego telewizorek nie znajduje tego zasobu sieciowego ? dla potwierdzenia że serwerek działą , powiem tylko że komputer win7 bez problemu widzi te udziały i można filmy odtwarzać.
Pomóżcie proszę

Witam uprzejmie ,
Czy masz aktywne połączenie z Internetem w telewizorze już zainstalowane ? Obojętne czy bezprzewodowe , czy przewodowe .

Jeżeli masz , to może spróbuj podłączyć dysk do gniazda USB telewizora , telewizor to nie komputer .

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Kitamo

New member
To jak już dojdziesz co jest problemem daj znac.
Ja mam znow inny problem - mam w domu 2 telewizory i kilka komputerow. Na jednym telewizorze widze wszystk odostepne w sieci, na drugim tylo jeden PC.
Nawet po zainstalowaniu serviio nic nie jest widoczne.
Oczywiście drugi TV bez problemu łapie każdy PC dostępny w domu i podpięty do sieci.
 

Kitamo

New member
U mnie już smiga, niestety dopiero po recznym wgraniu nowego softu (po USB bo automatycznie nic się nie flashuje). Teraz widzi normalnie zasoby sieciowe, przynajmniej widzi więcej niż wczesniej
 
Do góry