Philips Led 42PFL3207H

Hrabia86

New member
Witam
Szukam na forum i nie mogę znaleźć informacji o tym TV
Zakupiłem go i chciałbym się coś więcej o nim dowiedzieć - oczywiście wstępna weryfikacja była

NAJWAŻNIEJSZE:
Jak poustawiać zainstalowane kanały po swojemu, nie mogę tego znaleźć opcji żeby po swojemu posegregować i je poprzesuwać lub po kolei zainstalowac na danym kanale

oraz

Przy instalacji prosi mnie o wybór anteny DVB-T - DVB-C - jaki wybrać jak mam kablówkę z Multimedia Polska.
Coś tam też wspominał o częstotliwości mojej kablówki
Szok, gubię się a brak możliwości doinstalowania kanałów mnie dobija
 
Ostatnia edycja:

Hrabia86

New member
Dobra, to już wszystko ogarnąłem

Teraz musze tylko wyłączyć digital crystal clear bo na kabłowce jest masakra
I pytanie, jak to zrobić ?
Wchodzę w tę opcje, ekran dzieli się na pół i mam obraz z ta funkcja i bez, i po lewej włącz, po prawej wyłącz i nie wiem jak wybrać,
Po wyjściu z menu widzę ze obraz jest taki jak był w lewej polówce czyli z włączoną opcją.
 

Hrabia86

New member
Tutaj cytat kolegi ma ten sam problem:

Witam. Dziś zakupiłem telewizor Philips 42PFL3007 i mam problem z tym Digital Crystal Clear. Tragedia. Oczy się męczą, że aż głowa boli. Pod czerwonym przyciskiem na pilocie kryje się menu Digital Crystal Clear. Ekran dzieli się na dwie części. Po jednej DCC jest włączone, a po drugiej wyłączone. Na dole jest do wyboru Włącz i Wyłącz. I problem jest taki, że nie da się wybrać żadnej z tych opcji. Próbowałem wszystkimi przyciskami i dalej jest włączone
 

Mikrus_

New member
Hrabia 86 i jak ogarnołeś już ten tv ? mógłbyś napisać jak ogólnie się sprawuje,jak odbiera sygnał sd i te kanały które oferuje dvb-t ? bo przymierzam się do kupna czegoś taniego lecz zależy mi na 100 hz. A i jak się sprawuje to odświeżanie przy oglądając np.sport ? Pozdrawiam !
 

Hrabia86

New member
Siemka, powiem ci tak- Telewizorek za tą cenę jest super, a nawet jeszcze lepiej.
Dodam, że ja zapłaciłem za niego 1799 zł + dostałem bon 100 zł

Mnóstwo konfiguracji obrazu i dźwięku i jak widzisz powyżej, trzeba się tego wszystkiego nauczyć i dopracować pod siebie.

Co do obrazu z ze zwykłej kablówki Multimedia Polska to obraz oceniam na 4 i właśnie czasami na kanałach sportowych - szybkie zmiany ujęcia, potrafi czasami zasmurzyć i zachowuje się jak 50hz a czasami nawet gorzej
Ale tragedii naprawdę nie ma i telewizorek zachowuje się jak większość nowych TV na zwykłym kablu

No ale nie oszukujmy się, ten telewizor jest typowo pod telewizję cyfrowa
Ja mam go teraz pod cyfrówkę i powiem ci, że obraz baja.
Zwykłe kanały wyglądają prawie jak w HD, a o tych w HD nawet nie wspomnę.

Ja go na pewno polecam, a pod cyfrówkę, za tą cenę nie ma się nawet co zastanawiać
 
Do góry