Philips Hue Play HDMI Sync Box, do konsol do gier i nie tylko...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

Philips Hue Play HDMI Sync Box, do konsol do gier i nie tylko...​

1699102816625.png

Firma Philips oferuje rozwiązanie umożliwiające synchronizację wszystkich urządzeń HDMI (w tym Xbox i PlayStation) z inteligentnym oświetleniem Hue.​


Urządzenie Hue Play HDMI Sync Box firmy Philips umożliwia synchronizację do czterech urządzeń HDMI (dekoderów, konsol do gier, urządzeń do przesyłania strumieniowego itp.) z inteligentnym oświetleniem Hue, niezależnie od tego, czy jest ono zamontowane na stałe (paski świetlne Hue Play Gradient), czy nie (np. lampa podłogowa Gradient Sign lub Gradient Sign).

hue_play_bis.jpg

hue_play_immersivegamingexperience_living_203.jpg
Philips Hue Play HDMI Sync Box, najważniejsze dane techniczne​

Innymi słowy, zawartość ekranu jest analizowana, a kolory obrazu mogą dosłownie oderwać się od telewizora lub monitora i rozlać się na otaczające oświetlenie. Można podłączyć do dziesięciu opraw oświetleniowych Philips Hue, a treści Dolby Vision, HDR10+, Ultra HD 4K i Dolby Atmos HDR są kompatybilne (Hue Play HDMI Sync Box jest wyposażony w złącza HDMI 2.0b CEC). Z drugiej strony obsługa sygnału jest ograniczona do 2,160p/60.

hue_play.jpg

hue_play_gaming_session_18042301lq_e4_.jpg


Philips Hue Play HDMI Sync Box, ergonomia​

Jeśli chodzi o ergonomię, Hue Play HDMI Sync Box jest kompatybilny z Bluetooth 4.2, Wi-Fi i obsługuje Amazon Alexa i Google Assistant. Należy pamiętać, że system jest sterowany za pomocą aplikacji mobilnej Hue Sync, aby ustawić różne parametry: zmienić intensywność świateł, dostosować ich jasność i zmienić tryb synchronizacji.

Zaraz. Cena orientacyjna: 269,99 € (tj. wymagane jest użycie mostka Hue, przy cenie orientacyjnej 59,99 €).


Philips Hue Play HDMI Sync Box, do konsol do gier i nie tylko...
avcesar
 
Do góry