Philips HMP3000

Grendel

New member
Dzięki za rady. Rzeczywiście przy odpowiednich ustawieniach każdy film, czy to 25 fps czy też 30 fps teraz chodzi idealnie płynnie. Teraz jestem w 100% kontent.
 

wabior1

New member
Wyjście cyfrowe DTS 2.0 + --- a gdzie dźwięk HD????

Działa DTS HD MA 7.1 zarówno passthrough jak i downmix.

Wpadł mi w ręce HMP3000.
- katalog VIDEO_TS przegląda lecz nie proponuje opcji ‘Odtwórz’ lub ‘Przeglądaj’
- nie do końca działa płynne powiększanie napisów. Przy zadaniu wielkości czcionki uzyskałem tylko cztery stopnie wielkości czyli jeszcze FW do poprawienia zwłaszcza że potrafi się podczas poruszania po zasobach USB zawiesić.

Odtwarzanie VIDEO_TS działa, trzeba wybrać menu "Film", a nie "Przeglądaj katalogi".

Koledzy, czyli rozimiem, że czyta txt bez problemów. A napisy da sie powiekszyć? przesunąć w górę/dół? zmienić kolor?

Tak, można powiększać napisy, przesuwać w górę/dół, zmieniać kolor i kodowanie. Są wszystkie ogonki. Niestety nie interpretuje tagów kursywy, są one wyświetlane jak napisy.
 

houdini2008

New member
Panowie mikołaj był dla mnie łaskawy, i sprezentował mi to "pudełeczko", koniec z cudowaniem, przerabianiem, i kombinowaniem. Napiszcie mi proszę jak zaktualizować tego playerka, bo jakoś nie chce ruszyć. I jeszcze jedno, mam sporo filmów w strukturze AVCHD , przerobionych pod PS3, końcówka mojego oprogramowania to 62, czy po aktualizacji będze czytało mi te struktury?
Pozdrawiam
 

Grendel

New member
Wrzuć na pendrive pliczek z softem ze strony Philipsa (ostatni soft to 67), podłacz pendrive do odtwarzacza, włacz odtwarzacz i wykonuj polecenia. To wszystko.
 

houdini2008

New member
Hmp 3000

Witam, playerek zaktualizowany, źle wczoraj zinterpretowałem instrukcję :mrgreen:.

Mam jeszcze jedno pytanie, kolega poniżej napisał

Możesz tez na próbę wyłączyć: Cyfrowe red. zakł. Wył.
Ja mam wtedy ostrzejszy obraz w filmach full hd.

Gdzie jest ta opcja???

Ogólnie bardzo fajny sprzęcik, do moich zastosowań zupełnie wystarczy.
Trochę zawiodłem się na plikach FLAC, ale gdzieś wyczytałem że lepiej brzmią przy podłączeniu analogowym, więc zobaczymy. No i jeszcze jedno, wkurza mnie to że muszę wyciszać TV jak oglądam filmy, mam podłączony wzmacniacz po optyku, i nie mogę wybrać konkretnie którędy ma lecieć dźwiek. Ale itak przewaga zalet, nad tymi małymi niedociągnieciami jest znaczna, i jestem bardzo zadowolony z tego odtwarzacza. Kto wie może jeszcze popracują nad oprogramowaniem, i wyciągną jeszcze więcej niż teraz.

Pozdrawiam
 

schumi79

New member
Witam Wszystkich

Widzę, że używacie to urządzonko, więc powiedzcie mi, czy player ten obsługuje poprzez USB zewnętrzne dyski twarde 3.5'' 1T-1.5T-2T z własnym zasilaniem, a jeżeli tak, to czy filmy z takich dysków w formacie mkv 720p i 1080p śmigają bez problemu [tzn. czy obraz i dźwięk nie przycinają się]

Z góry wielkie dzięki za info
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Witam Wszystkich

Widzę, że używacie to urządzonko, więc powiedzcie mi, czy player ten obsługuje poprzez USB zewnętrzne dyski twarde 3.5'' 1T-1.5T-2T z własnym zasilaniem, a jeżeli tak, to czy filmy z takich dysków w formacie mkv 720p i 1080p śmigają bez problemu [tzn. czy obraz i dźwięk nie przycinają się]

Z góry wielkie dzięki za info

W tym wątku znajdziesz wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.
 

t0101

New member
Witam,
Czy orientuje sie ktos czy ten player potrafi odtworzyc film z zewnetrznego napedu optycznego DVD?
Drugie pytanie - Philips podaje, ze po aktualizacji firmware poprawie ulega odtwarzanie formatu MOV. Czy ktos ma doswiadczenia z odtwarzaniem MOV (H.264) np. z cyfrowych lustrzanek Canona na tym playerze?

Z gory dziekuje za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Grendel

New member
Z .mov bywa różnie. Jedne idą inne nie. Ale wystarczy przepuścić plik .mov przez program "mkvmerge" i uzyskujemy czyste x264, które na Philipsie pójdzie bez zajaknięcia. Chyba że to stanowi problem.
 

t0101

New member
Dzieki Grendel. To zaden problem. Wazne ze w ogole chodza .MOV, bo pierwotnie zdaje sie podawano, ze nie obsluguja te Philipsy w ogole...
 
Drodzy uzytkownicy philipsa hmp 3000
Jak dokladnie zrobic zeby zaaktualizowac oprogramowanie?
Probowalem i nic. Sciaglem softa ze strony philipsa rozpakowalem zgralem na pendriva no ale dalej to juz nic sie nie dzialo podlaczajac go do odtwarzacza.

dziekuje za pomoc.
 
Do góry