Philips Fidelio CSS7235Y/12 vs. CSS5235Y

hotsoul

New member
Witajcie,
mam dylemat przy zakupie audio do tv.
Mianowicie, chyba już zdecydowałem się na philipsa fidelio, tylko który to już gorzej.
Bardzo ciekawi mnie na ile różnica między CSS5235Y a CSS7235Y/12 (najbardziej znane jako E5) jest wyczuwalna. Różnica w cenie jest, ale czy w dźwięku też będzie?
Dodatkowo różnica w wymiarach, przy czym ten mniejszy bardziej mi odpowiada.

Sprzęt trafi do pokoju ok. 25m i będzie przeznaczony do oglądania filmów oraz słuchania muzyki. Nigdy wcześniej nie miałem sprzętu takiej klasy, ale bardzo doceniam czysty dźwięk.

Mam nadzieję że znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie pomóc.

Dziękuję
Pozdrawwiam
Kacper
 

levar

New member
Hej, właśnie testuje css5235y. Zestaw wizulanie i rozmiarowo bardzo fajny. Jednak z tak małego zestawu trudno wydobyć silny dźwięk. Oczywiście jest duzo lepiej niz w tv, ale moj star plastikowy panasonic sc-pt 860 ek brzmi po prostu lepiej. Szczególnie rozczarowujący jest subwoofer. Nie ma miękkiego i tłustego dźwięku jaki lubię. Wyższe rejestry ok. Bezprzewodowe satelity działają zaskakująco dobrze.

Podsumowujac, jeśli $ jest w zapasie to bralbym model wyższy. Lepsza jakosc dźwięku, nie wiem jaka charakterystyke ma sub. Poza tym do E5 podłączysz do 2 urządzeń po HDMI , ale nie ma 4k pass through.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale Fidelio ma inna dynamikę i przestrzeń muzyczną.
Dla niebieskich jest w super cenie.
 
Do góry