Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

BlueZxw

Klub HDTV.com.pl
VIP
Końcówka 178.206 to najnowsza. Na reddicie widziałem ktoś otrzymał identyczną wersję już na początku czerwca ale na inny model philipsa.
c802ce4682def2721bc85da54b8c0aa1.jpg


Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
 

BlueZxw

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to powiem, że jestem w szoku [emoji3] Spodziewałem się, że po zgłoszeniu kiedyś tam wyjdzie aktualizacja albo w ogóle nie wydadzą bo "ten typ tak ma" a tu wydali łatkę i to dla zgłaszających w pierwszej kolejności.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
tak samo było w przypadku hbbtv - chłopaki którzy zgłaszali problem dostali łatkę wcześniej na testy i potem poprawka była w oficjalnym sofcie dołożona...
 

zepter

Member
Ja niestety odpuszczam, w ME obejrzana przed zakupem 1 sztuka i miała czarne pixele.
Nie powiem jak frustrujące jest to gdy ma się przypadek, że do połowy ekran jest cacy, a później już znajdzie się kilka przypadków czarnych pixeli.

Obejrzane 7 TV i ... sami wiecie, może lepiej nie sprawdzać, człowiek byłby radośniejszy:D

Jeśli ktoś z centrali Philips chciałby się skontaktować, bo przeczyta moje wpisy w brand24 to zapraszam na PW i w wątku. Może zechcą zabrać stanowisko z czego wynika taka sytuacja.

Forum obserwowałem od listopada 2021, TV dla mnie idealny, tylko...
 

zepter

Member
Kiedy kupiłeś? Da się sprawdzić kiedy wyprodukowany?

Z moich obserwacji TV różnią się ilością naklejek na ekranie. Fioletowa Philips na ekranie zawsze, czasem naklejka o tym ze ekran nie pokrywa żadna dodatkowa folia, czasem o DVT2.

Kusicie mnie, aby do domu jeszcze zamówić, ale z drugiej strony jak zupełny dureń poczuje się jak i 8 egzemplarz będzie do kitu.

55", zakładałem nie wydawać więcej niż 4000zł, dlatego cena 9206 ostatnio była atrakcyjna bardzo.
 
Ostatnia edycja:

helganin

Boss
VIP
Miałem tylko jedną naklejkę że nie ma folii na ekranie i żeby jej nie zrywać.
Ewidentnie masz jakiegoś pecha do tego modelu ale jak to mówią do 14 razy sztuka.
 

zepter

Member
A wiecie jak działa ME, czy dostawa jest z najbliższego sklepu, czy z jakiegoś magazynu spedycyjnego. Z najbliższego sklepu zapoznałem się z tv i nie chciałbym jeszcze raz z nimi mieć doczynienia.
 
Do góry