Philips DLED 85x6 z serii Performance.

seboolba

New member
To jak masz możliwość proszę sprawdz jakieś 75 cali i wyślij mi zdjęcia,będe mieć podstawe do reklamacji.U mnie rogi na białym testowym troszke ciemniejsze,ale nie ma tragedii. Druga sprawa to odległość z jakiej oglądam, im dalej tym obraz się wyrównuje z jasnością rogu.
 
Ostatnia edycja:

seboolba

New member
75 cali

Po paru dniach użytkowania mogę w skrócie określić zakup jako udany.Jak wczesniej pisałem są małe problemy z podświetlaniem narożników ale.... no własnie, siedzę około 2.5 m od tv i zauważyłem że siedząc badziej na wprost narożnika problem zanika, druga sprawa to po podciągnięciu podświetlania matrycy do góry już jest to prawie niezauważalne. Ja już osobiście nie widzę tego,chyba że sie uprę.Android działą rewelacyjnie,wyszukiwanie głosowe bajka.Na minus to nagłośnienie,ale i tak podłaczam do sprzętu audio.Za te pieniądze udany zakup.Czekam na jakieś dobre dane kalibracyjne.***** ***
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki - Tak ogólnie, jak wypadają tegoroczne PUS85X6? Nie ma już tego problemu z obrazem znanego z zeszłego roku?

Sprawdź mi proszę, czy w tegorocznych da radę także ułożyć listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarną i dowolnie je między siebie mieszać, np.

1. TVP1 HD - DVB-T
2. TVP2 HD - DVB-T
3. POLSAT - DVB-S
4. TVP POLONIA - DVB-S
5. TVN - DVB-T
6. PULS - DVB-T
7. TELE5 - DVB-S
8. STARS TV - DVB-S
9. POWER TV - DVB-S
10. TV 4 - DVB-T
itd.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze jedno, puki nadaje TVP 4K w naziemnej, czy telewizor prawidłowo rozpoznaje wszystkie chyba 6 ścieżek dźwiękowych, czy na każdej jest głos?
 

VoytaS.tk

New member
Widzę ze @kiki twój sklep z Olsztyna, czy jest możliwość podjechać i zobaczyć model 70 lub 75 ?Szukam tv w tej wielkości i chciałem tym razem sprawdzić coś z ambilight.
 

VoytaS.tk

New member
Myślałem nad wersją 70 bo 75 to już chyba za duży o ile TV może być za duży ale pewnie i cena grubo ponad 6000 zl?

Pod którym adresem się znajdujecie?

Sklep Loco 1
ul Pstrowskiego 33
10-601, Olsztyn

Sklep Loco 2
ul. Dworcowa 35
10-437, Olsztyn
 
Do góry