Philips DLED 85x6 z serii Performance.

conqest

Well-known member
Bez reklam
To są ustawienia dla matrycy VA a Ty zapewne masz w 65 IPS więc korekty są konieczne. Dla Ciebie lepsze by były ustawienia z avforums...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Krzysztof38

New member
mimo wszystko sprawdź i daj znać...

Ustawienie ISF Noc mi przypadło do gustu :)
Odnośnie HDR to muszę nagrać coś na dysk zewnętrzny i ustawić jeszcze 3 rzeczy bo rzeczywiście na Netflixie są poblokowane, aczkolwiek to ustawienie ISF Noc na Netflixie wygląda super:)

Dziękuję:)

Jeszcze jedno...

Jeżeli ustawienia ISF Noc mi pasują to czy mam ustawiać te same ustawienia z drobną korekcją kontrastu dla ISF Dzień czy dać sobie z tym spokój i wszystko oglądać jako ISF Noc?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
A widzisz.. mówiłem... Jeżeli Ci pasuje to zostaw. Domyślam się od kogo miałeś te wcześniejsze i wiem że mało komu one pasują...


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Krzysztof38

New member
Swoją drogą dziwne, że bardziej pasują mi ustawienia od innego modelu:)

Trochę jest zabawy żeby ustawiać to na każdym źródle, ale spoko :)


Dziękuję :)


Takie pytanie mi się nasuwa...?

Jak będzie nowa aktualizacja to od nowa trzeba się bawić w wpisywanie ustawień czy tv pamięta ?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Swoją drogą dziwne, że bardziej pasują mi ustawienia od innego modelu:)

Trochę jest zabawy żeby ustawiać to na każdym źródle, ale spoko :)


Dziękuję :)


Takie pytanie mi się nasuwa...?

Jak będzie nowa aktualizacja to od nowa trzeba się bawić w wpisywanie ustawień czy tv pamięta ?

Cześć,
Przy stosowaniu ustawień na trybie obrazu ISF Dzień/Noc można zastosowac te ustawienia do wszystich źródeł (zielony przycisk).

Ustawienia obrazu są zapamiętywane, jak wszystkie inne opcje.
 

100mek

New member
To są ustawienia dla matrycy VA a Ty zapewne masz w 65 IPS więc korekty są konieczne. Dla Ciebie lepsze by były ustawienia z avforums...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

A masz może gdzieś linka do tych ustawień, bo już większość stron tego tematu przeczytałem, ale nie znalazłem.
 

100mek

New member
A kto mówi o tym temacie?? Napisałem avforums...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Myślałem, że w tym temacie gdzieś będzie nadmiar. Pomógł "wujek" w znalezieniu i faktycznie jest to tam fajnie opisane i podana fajną baza ustawień.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

elkrecik

New member
Mała ciekawostka: swojego Philipsa zwróciłem do sklepu stacjonarnego jako wadliwy ( przycinający tuner dvbt) po uprzednim resecie/ powrocie do ustawień fabrycznych. TV made in Poland. Jakie było moje zdziwienie gdy po kilku dniach otrzymałem maila z netflixa ze ktoś zalogował się na moje konto w okolicach Wrocławia? Chłopaki wyciągnęli hasło? :)
 
Do góry