Philips 9705 wszystko o serii

incognitos

New member
Witam ja podchodze racjonalnie do tego tematu, nie napalam sie jakas opinia bo ktos napisze ze czern, kontrast itp sa super ..... a jaka ma byc jesli wiekszosci z tych co kupuja tv to maja jakies tv powiedzmy czteroletnie to kazdy z tych telewizorow bedzie duzo lepszy od tego co posiada. Ponadto mowienie na telewizor ferrari to w wogole jakas pomylka co prawda nie mialem okazji jezdzic tym asamochodem ale na zlocie w Warszawie jezdzilem dwoma modelami porszaka i to jak jest on zrobiony jak kazdy elemnt jest spasowany itd to nie wyobrazam sobie jak musi to byc w ferrari i co najwazniejsza ferrari jak wyjezdza z fabryki to nie ma zadnych wad bo jest sprawdzony kilkadziesiat razy i kilkaset testow roznych przechodzi zanim trafi do sprzedazwcy. Takze drogi kolego Kiki cos ci sie deliktanie poplatalo z porowaniem samochodu. A co do tego ze w Uk juz sobie z tym radza , tam moze tak ale zanim u nas sobie w Radomiu poardza to wisly jeszcze uplynie duzo, bo do nie dwana jeszcze nic o tym biedaczki nie slyszeli gdzie wszyscy trabili o tym :_) A ile ludzi emaja problemow z tym modelem to mozna poczytac na zagranicznych forach gdzie tam dostepnosc jest wieksza , a u mojego kolegi kuzyna to piszczenie jest tak dokuczliwe ze juz prawie rozwod dostal ze zataka cene kupil cos takiego co niby jest ferrari tylko niestety przez male p...... z odleglosci 3,20 przy normalnym ogladaniu tv poprostu tak czlowiek apodobno denerwuje ze po pol godzinie ma sie dosc ogladania .... Zycze wszytskim jak najmniej klopotow z tym tv jak sie ktos juz zdecyduje , bo jesli o mnei chodzi to pewnie biore tv oczko nizej moze to bedzie nie ferrari ale napewno nie bedzie piszczal i co chwila sie wlaczal i wylaczal jak to jest u jednego z naszych kolegow opisujacych problem, czy tez nie bede czekal na to zeby po przelaczeniu programu czekal na odbior kilka sek. Pozdrawiam.
Lolek
1. Bardzo racjonalnie podchodzisz, po przeczytaniu Twojego postu mam wręcz odwrotną opinię.
2. Teksty typu "a u mojego kolegi to tak piszczy" ... sraty taty dupa w kraty ... tego forum dzieci nie czytają. Mój też piszczał, moja żona w ogóle nie zwracała na to uwagi, ja słyszałem przy cichych scenach tylko, jak o tym myślałem. Przy wczuwce w film w ogóle na to nie zwracałem uwagi. Ok zgodzę się, że i tak nie powinno tak być ale nie można przesadzać.
3. Kiedy u Nas sobie poradzą?? Jakbyś czytal wcześniej to forum, a nie wpadł na 5 minut się mądrzyć jaki to Philips jest zly pod przykrywką "obiektywanego racjonalisy" to byś wiedział, że był podany link i Philips Polska już wie o problemie i go rozwiązuje.
4. Przełączanie kanałów ... nie wiem nie sprawdzałem, ktoś w ogóle używa tej opcji??

Dobranoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie znam telewizora bez wad - taki jeszcze nie został wyprodukowany i tu pole do tych co widzą dla siebie rolę w produkcji takiego.
Nagrody przydziela się z wyprodukowanych modeli i ocenia się który z nich jest najlepszy.
Wiele osób korzysta z Philipsa i nie u wszystkich piszczy.
Powyżej też opinie osób u których nie piszczy. Nasz też nie piszczał.
I Uważam że jest to rewelacyjny model.
Jeśli komuś się nie podoba - nie kupuje w końcu jest demokracja.
Czerń jest genialna.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
1. Bardzo racjonalnie podchodzisz, po przeczytaniu Twojego postu mam wręcz odwrotną opinię.
2. Teksty typu "a u mojego kolegi to tak piszczy" ... sraty taty dupa w kraty ... tego forum dzieci nie czytają. Mój też piszczał, moja żona w ogóle nie zwracała na to uwagi, ja słyszałem przy cichych scenach tylko, jak o tym myślałem. Przy wczuwce w film w ogóle na to nie zwracałem uwagi. Ok zgodzę się, że i tak nie powinno tak być ale nie można przesadzać.
3. Kiedy u Nas sobie poradzą?? Jakbyś czytal wcześniej to forum, a nie wpadł na 5 minut się mądrzyć jaki to Philips jest zly pod przykrywką "obiektywanego racjonalisy" to byś wiedział, że był podany link i Philips Polska już wie o problemie i go rozwiązuje.
4. Przełączanie kanałów ... nie wiem nie sprawdzałem, ktoś w ogóle używa tej opcji??

Dobranoc

Witam widze ze kolega z tych co niedaj Boze cos powiedziec zlego na temnat co sie poasiada i tacy musza tez byc w tym naszym kraju.... co nie oznacza ze wszyscy tak musza myslec jak Ty. Po pierwsze nie wpadam na piec minut i nie nagrzewam sie tym czy innym tematem bo poprostu mnie to nie podnieca, a zuplenie inne rzeczy mnie podniecaja i jesli jestes zdrowy to tez inne rzeczy powinny dzialac na ciebie niz telewizor uzanany za najlepszy, a posiadajacy od nowosci wadyTECHNICZNE i mowienie ze wszystko jest w porzadku bo niby sie zgadzamy ze nie powinno byc zadnej wady technicznej ale co tam nie przesadzajmy w koncu to tylko 10 tys za tv... Spoko moze sobie popiszczec czy moze raz sie wylaczac raz wlaczac czy innym razem podczas pzrelaczania najpierw slyszymy glos a po kilku sek. robi sie obraz super niech i tak bedzie i niech to bedzie najlepszy na swiecie taki tv a nie tylko w europie. Tylko tak jak wielu ludzi pisze tutaj nie oznacza ze wszyscy musza tak samo na to patrzec jak tacy ludzie jak Ty i tobie podobni wychwalajacy po niebiosa swoj sprzet . A propo ze ktso mowil to nei na zasadzie ze ktos cos ulyszal tylko kolega byl tam kilka razy juz od czasu kiedybyl kupiony tv i nie bylo to tak malo dokuczliwe jak u ciebie tylko z 3.20 m podczas ogladania teleexpresu poprostu bylo to slyszalne na tyle ze po tych 30 minutach faktycznie cos czlowieka bierze..... Pewnie jak sie podlaczy do tego amplituner to sie nie slyszy ale to nie chodzi o to zeby zniwelowac tylko zeby nic nie bylo. zreszta tak jak pisalem jest strona z fora zagranicznego poczytaj gdzies link jest na ktorys z tematow o philipsie i tam ludzie tez pisali ze bylo to bardziej glosniejsze niz tylko ciutek, co tez nie ma znaczenia bo nie powinno nic piszczec jesli to jest to tv roku w europie. A jesli chodzi o serwis to tez jakbys czytal a nie wpdal na 5 minut to tez bys wyczytal ze jak jeden z kolegow napisal do nich, to napisali ze o niczym takim nie slyszeli i ze to jest skierowane przeciwko sprzedazy philipsa hihihihi sraty taty tylko dziwne ze normalni ludzie juz o tymslyszeli tylko w serwisie nie slyszeli :) Na forum 9664 poczytaj jak sie z klientami obchodzili sprawa kurzu za matryca ktora sie u ludzi zbierala. Smiechu warte ale tak jak pisalem wczesniej to w cale nie oznacza ze philips jest beee kazdy ma swoj wybor i tak jak pisalem wczesniej jesli mam kupic cos co kosztuje 10 tys i ma mi piszczec to wole kupic 8605 albo sonego hx 800 a te 4 tysiaki zostawic i poczekac za 3-4 lata jak wejda na dobre oledy i wtedy sie kupi oleda gdzie wszystkie dotychczasowe tv taki telewiozr polknie na sniadanie. I na koniec kolego wiecej luzu do tego co posiadasz bo tego typu rzeczy to naprawde rzecz subiektywna ze cos jest najlepsze , bo najlepsze to np ferrari jakbys mial taki samochodzik to bys mogl powiedziec ze masz cos co jest the best i bronic tego zdania, niestety temu tv daleko do ferrari chyba ze mowa o miniaturce ferrari. Popatrz jest kolega ACCU ma tez ten tv i potrafi to czy owo powiedziec co jest nie tak czy cos w tym stylu ma do tego dystans w porownaniu do Ciebie.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
1. Bardzo racjonalnie podchodzisz, po przeczytaniu Twojego postu mam wręcz odwrotną opinię.
2. Teksty typu "a u mojego kolegi to tak piszczy" ... sraty taty dupa w kraty ... tego forum dzieci nie czytają. Mój też piszczał, moja żona w ogóle nie zwracała na to uwagi, ja słyszałem przy cichych scenach tylko, jak o tym myślałem. Przy wczuwce w film w ogóle na to nie zwracałem uwagi. Ok zgodzę się, że i tak nie powinno tak być ale nie można przesadzać.
3. Kiedy u Nas sobie poradzą?? Jakbyś czytal wcześniej to forum, a nie wpadł na 5 minut się mądrzyć jaki to Philips jest zly pod przykrywką "obiektywanego racjonalisy" to byś wiedział, że był podany link i Philips Polska już wie o problemie i go rozwiązuje.
4. Przełączanie kanałów ... nie wiem nie sprawdzałem, ktoś w ogóle używa tej opcji??

Dobranoc

Witam widze ze kolega z tych co niedaj Boze cos powiedziec zlego na temnat co sie poasiada i tacy musza tez byc w tym naszym kraju.... co nie oznacza ze wszyscy tak musza myslec jak Ty. Po pierwsze nie wpadam na piec minut i nie nagrzewam sie tym czy innym tematem bo poprostu mnie to nie podnieca, a zuplenie inne rzeczy mnie podniecaja i jesli jestes zdrowy to tez inne rzeczy powinny dzialac na ciebie niz telewizor uzanany za najlepszy, a posiadajacy od nowosci wadyTECHNICZNE i mowienie ze wszystko jest w porzadku bo niby sie zgadzamy ze nie powinno byc zadnej wady technicznej ale co tam nie przesadzajmy w koncu to tylko 10 tys za tv... Spoko moze sobie popiszczec czy moze raz sie wylaczac raz wlaczac czy innym razem podczas pzrelaczania najpierw slyszymy glos a po kilku sek. robi sie obraz super niech i tak bedzie i niech to bedzie najlepszy na swiecie taki tv a nie tylko w europie. Tylko tak jak wielu ludzi pisze tutaj nie oznacza ze wszyscy musza tak samo na to patrzec jak tacy ludzi ejak Ty i tobie podobni wychwalajacy po niebiosa swoj sprzet . A propo ze ktso mowil to nei na zasadzie ze ktso cos ulyszal tylko kolega byl tam kilka razy juz od czasukiedybyl kupiony tv i ni ebylo to tak malo dokuczliwe jak u ciebie tylko z 3.20 m podczas ogladania teleexpresu poprostu bylo to slyszalne na tyle ze po tych 30 minutach faktycznie cos czlowieka bierze..... Pewnie jak sie podlaczy do tego amplituner to sie nie slyszy ale to nie chodzi o to zeby zniwelowac tylko zeby nic nie bylo. zreszta tak jak pisalem jest strona z fora zagranicznego poczytaj gdzies link jest na ktorys z tematow o philipsie i tam ludzi etez pisali ze bylo to bardziej glosniejsze niz tylko ciutek, co tez ni ema znaczenia bo nie powinno nic piszczec jeslio jest to tv roku w europie. A jesli chodzi o serwis to te zjakbys czytal a nie wpdal na 5 minut to tez bys wyczytal ze jak jeden z kolegow napisal do nich to napisali ze o niczym takim nie slyszeli i ze to jest skierowane przeciwko sprzedazy philipsa hihihihi sraty taty tylko dziwne ze normalni ludzie juz o tymslyszeli tylko w serwisie nie slyszeli :) Na forum 9664 poczytaj jak sie z klientami obchodzili sprawa kurzu za matryca ktora si eu ludzi zbierala. Smiechu warte ale tak jak pisalem wczesniej to w cale nie oznacza ze philips jest beee kazdy ma swoj wybor i tak jak pisalem wczesniej jesli mam kupic cos co kosztuje 10 tys i ma mi piszczec to wole kupic 8605 albo sonego hx 800 a te 4 tysiaki zostawic i poczekac za 3-4 lata jak wejda na dobre oledy i wtedy sie kupi oleda gdzie wszystkie dotychczasowe tv taki telewiozr polknie na sniadanie. I na koniec kolego wiecej luzu do tego co posiadasz bo tego typu rzeczy to naprawde rzecz subiektywna ze cos jest najlepsze , bo najlepsze to np ferrari jakbys mial taki samochodzik to bys mogl powiedziec ze masz cos co jest the best i bronic tego zdania, niestety temu tv dalkeo do ferrari chyba ze mowa o miniaturce ferrari.
Lolek
 

hcl4

New member
...Jakbyś czytal wcześniej to forum, a nie wpadł na 5 minut się mądrzyć jaki to Philips jest zly pod przykrywką "obiektywanego racjonalisy" to byś wiedział, że był podany link i Philips Polska już wie o problemie i go rozwiązuje...
Nie to żebym za kimś się wstawiał, ale chcę zauważyć, że Ty masz 78 postów a lolek126 196 więc kto wpada na te 5 minut ? :) Zaraz w moją stronę coś poleci :p A po 2 co z tego że philips wie że jest wada? Dla mnie nie powinno się sprzedawać niczego, co się wie że jest wadliwe i koniec, a jeśli przypadkiem coś poszło nie tak, to powinni wymieniać na nowy, dobry a jako gratis, to jeszcze na większy :). I byłoby dobrze. A wogóle to najlepszy jest :hihi:v20 i na dodatek tańszy.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie to żebym za kimś się wstawiał, ale chcę zauważyć, że Ty masz 78 postów a lolek126 196 więc kto wpada na te 5 minut ? :) Zaraz w moją stronę coś poleci :p A po 2 co z tego że philips wie że jest wada? Dla mnie nie powinno się sprzedawać niczego, co się wie że jest wadliwe i koniec, a jeśli przypadkiem coś poszło nie tak, to powinni wymieniać na nowy, dobry a jako gratis, to jeszcze na większy :). I byłoby dobrze. A wogóle to najlepszy jest :hihi:v20 i na dodatek tańszy.

Idąc Twoim torem myślenia stwierdzam :
Nie powinieneś pisać tego postu bo jest do niczego. A skoro już to zrobiłeś to powinieneś teraz przeprosić, napisać dłuższy i tak by wszyscy byli zadowoleni (łącznie ze mną oczywiście).
 

incognitos

New member
Witam widze ze kolega z tych co niedaj Boze cos powiedziec zlego na temnat co sie poasiada i tacy musza tez byc w tym naszym kraju.... co nie oznacza ze wszyscy tak musza myslec jak Ty. Po pierwsze nie wpadam na piec minut i nie nagrzewam sie tym czy innym tematem bo poprostu mnie to nie podnieca, a zuplenie inne rzeczy mnie podniecaja i jesli jestes zdrowy to tez inne rzeczy powinny dzialac na ciebie niz telewizor uzanany za najlepszy, a posiadajacy od nowosci wadyTECHNICZNE i mowienie ze wszystko jest w porzadku bo niby sie zgadzamy ze nie powinno byc zadnej wady technicznej ale co tam nie przesadzajmy w koncu to tylko 10 tys za tv... Spoko moze sobie popiszczec czy moze raz sie wylaczac raz wlaczac czy innym razem podczas pzrelaczania najpierw slyszymy glos a po kilku sek. robi sie obraz super niech i tak bedzie i niech to bedzie najlepszy na swiecie taki tv a nie tylko w europie. Tylko tak jak wielu ludzi pisze tutaj nie oznacza ze wszyscy musza tak samo na to patrzec jak tacy ludzi ejak Ty i tobie podobni wychwalajacy po niebiosa swoj sprzet . A propo ze ktso mowil to nei na zasadzie ze ktso cos ulyszal tylko kolega byl tam kilka razy juz od czasukiedybyl kupiony tv i ni ebylo to tak malo dokuczliwe jak u ciebie tylko z 3.20 m podczas ogladania teleexpresu poprostu bylo to slyszalne na tyle ze po tych 30 minutach faktycznie cos czlowieka bierze..... Pewnie jak sie podlaczy do tego amplituner to sie nie slyszy ale to nie chodzi o to zeby zniwelowac tylko zeby nic nie bylo. zreszta tak jak pisalem jest strona z fora zagranicznego poczytaj gdzies link jest na ktorys z tematow o philipsie i tam ludzi etez pisali ze bylo to bardziej glosniejsze niz tylko ciutek, co tez ni ema znaczenia bo nie powinno nic piszczec jeslio jest to tv roku w europie. A jesli chodzi o serwis to te zjakbys czytal a nie wpdal na 5 minut to tez bys wyczytal ze jak jeden z kolegow napisal do nich to napisali ze o niczym takim nie slyszeli i ze to jest skierowane przeciwko sprzedazy philipsa hihihihi sraty taty tylko dziwne ze normalni ludzie juz o tymslyszeli tylko w serwisie nie slyszeli :) Na forum 9664 poczytaj jak sie z klientami obchodzili sprawa kurzu za matryca ktora si eu ludzi zbierala. Smiechu warte ale tak jak pisalem wczesniej to w cale nie oznacza ze philips jest beee kazdy ma swoj wybor i tak jak pisalem wczesniej jesli mam kupic cos co kosztuje 10 tys i ma mi piszczec to wole kupic 8605 albo sonego hx 800 a te 4 tysiaki zostawic i poczekac za 3-4 lata jak wejda na dobre oledy i wtedy sie kupi oleda gdzie wszystkie dotychczasowe tv taki telewiozr polknie na sniadanie. I na koniec kolego wiecej luzu do tego co posiadasz bo tego typu rzeczy to naprawde rzecz subiektywna ze cos jest najlepsze , bo najlepsze to np ferrari jakbys mial taki samochodzik to bys mogl powiedziec ze masz cos co jest the best i bronic tego zdania, niestety temu tv dalkeo do ferrari chyba ze mowa o miniaturce ferrari.
Lolek
Kiedy i gdzie wychwalam swój sprzęt pod niebiosa, gdzie napisałem, że mój TV jest najlepszy?? to po pierwsze. Po drugie, napisałem, piszczenia nie powinno być w ogóle, nawet w sprzęcie za 2 kafle. Tyle, że sam twierdzisz, że podchodzisz rozsądnie, mnie obwiniasz, niesłusznie zresztą, że uważam swój TV za najlepszy, a sam opisujesz go tak jakby był najgorszy. I mam wrażenie, że wręcz cieszy Cię, że takie błędy są bo możesz sobie ponarzekać jaki ten Philips jest zły. Sony lepsze? mi padła PS3 na YLOD na amen i praktycznie mogę ją wyrzucić do kosza, w TVikach z podświetleniem krawędziowym, co drugi nierówno podświetla. Nie wiem skąd wysuwasz takie wnioskli ale ja nie z tych, że co mam to najlepsze. Zastanawiałem się nad TV prawie 1,5 roku. I uwierz, że zadowolony z piszczenia nie bylem, napisałem "bez przesady", bo raz, naprawdę nie było to aż tak uciążliwe, a dwa, co mam się z tego powodu powiesić?? Przyjechał serwis, zabrał, jak wróci napiszę co i jak dla potomnych. Innych wad opisanych przez Ciebie, u siebie na szczęście nie odnotowałem, a Ty opisałeś to tak, jakby każdy 9705 miał wszystkie usterki, stąd moja reakcja.
Mówisz więcej luzu ale wczoraj podniosłeś mi ciśnienie ... cóż ;) bez urazy, ale Twoje wnioski wobec mojej osoby też nie są fair.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedy i gdzie wychwalam swój sprzęt pod niebiosa, gdzie napisałem, że mój TV jest najlepszy?? to po pierwsze. Po drugie, napisałem, piszczenia nie powinno być w ogóle, nawet w sprzęcie za 2 kafle. Tyle, że sam twierdzisz, że podchodzisz rozsądnie, mnie obwiniasz, niesłusznie zresztą, że uważam swój TV za najlepszy, a sam opisujesz go tak jakby był najgorszy. I mam wrażenie, że wręcz cieszy Cię, że takie błędy są bo możesz sobie ponarzekać jaki ten Philips jest zły. Sony lepsze? mi padła PS3 na YLOD na amen i praktycznie mogę ją wyrzucić do kosza, w TVikach z podświetleniem krawędziowym, co drugi nierówno podświetla. Nie wiem skąd wysuwasz takie wnioskli ale ja nie z tych, że co mam to najlepsze. Zastanawiałem się nad TV prawie 1,5 roku. I uwierz, że zadowolony z piszczenia nie bylem, napisałem "bez przesady", bo raz, naprawdę nie było to aż tak uciążliwe, a dwa, co mam się z tego powodu powiesić?? Przyjechał serwis, zabrał, jak wróci napiszę co i jak dla potomnych. Innych wad opisanych przez Ciebie, u siebie na szczęście nie odnotowałem, a Ty opisałeś to tak, jakby każdy 9705 miał wszystkie usterki, stąd moja reakcja.
Mówisz więcej luzu ale wczoraj podniosłeś mi ciśnienie ... cóż ;) bez urazy, ale Twoje wnioski wobec mojej osoby też nie są fair.

Witam i od razu pisze ze w cale mnie nie cieszy to ze komus cos nawala w sprzecie wrecz mnie to martwi i gdybys poczytal posty moje na roznych tematach i nie tylko na tym forum, bo jak kolega ci napisal jestem znacznie czesciej tutaj niz Ty to pytam sie czy sprawa np zostala zalatwiona w sewisie lub co powiedzieli fachowcy.... napisalem to co napisalem gdyz to Ty pierwszy napisales to co napisales :) uwazam ze sprawa nie wymagadalszego komentowania bo nie zmieni to mojego podejscia na ten temat i wielu innych ludzi, poza tymi co czasem mniemam maja w obowiazkach chwalenia philipsaczy sharpa jak kolega KIKI. Test w gazecie tez kazdy moze poczytac i nie szaleja tam zbytnio.... A propo sonego to nie wiem czy jest dobry czy nie jest dobry, pisze bezstronnie bo nie mam ani jednego ani drugiego wiec tylko tyle co moge zobaczyc u znajomych lub wyczytac co ludzie pisza. I mysle ze tak naprawde to trzeba miec troszke szczescia do tego co sie kupi bo mam kolege np w pracy co niemalze wszystko co mial philipsa od agd po rtv to wszystko mu sie psulo i teraz juz nic nie ma z tej marki i jest szczesliwy :) ale to znowu nie oznacza ze jak np ja kupie philipsa 8605 to ze on od razu sie popsuje poprostu mial pecha tak jak ty miales pecha z konsola. Ja inaczej podchodze do tego jak Ty, gdyz ja jestem z tych ludzi co placa i wymagaja i nie wazne ile cos kosztuje moze to kosztowac i 500 zl ma byc dobre a nie po wyjsciu ze sklepu zacznie sie cos psuc i mowic ze jest to ok...bo zawsze moglobyc gorzej. A juz nie wyobrazam sobie kupienie tv za 10 tys i zeby cokolwiek mi tam zapiszczalo nawet ciut ciut rozumiesz bo to sa duze pieniadze jak na tv i to ze stac mnie na niego to nie oznacza ze ma byc od razu popsuty. A psuje sie wszystko tylko niestety od jakiegos czasu philips ma pecha bo i wczesniejszy model 9664 ma wade kontrukcyjna u jednych jest dobrze ale u wielu jest zle a po wymianie matrycy pisali ludzie ze w wogole jest porazka i w cale mnie to nie cieszy, a wrecz mnie martwi bo nie wiem czy doczekam sie takich czasow w POlsce ze klient bedzie Pan, a nie gosciu ktory kupi tv a potem martw sie czlowieku co z tym zrobic.... A pozatym jak zauwazyles tez mysle miedzy innymi o philipsie. I zycze tobie zeby ci to piszczenie naprawili pomimo ze serwis philipsa to sredni jest tak jak wiele innych niestety..... I dla mnie powiem ci szczerze ze Phiips wie o tej wadzie fabrycznej to za malo , pytanie jest czy umieja cos z tym zrobic i czy to nie pojawi sie po naprawie za jakis czas i oby potrafili to zrobic. A na koniec napisze to ze najbardziej mnie wkurza to zachawalanie i porownywanie moze Ty az tak nie zachwalasz ale sa tacy co jak widze ze porownuja ten tv do ferrari to normalnie az mi sie cos gotuje bo nawet jesli by nic w nim nie piszczalo to i tak jest kilka modeli co jest naprawde porownywalnych do tego modelu i kwestia subiektywna jest co komu lepiej sie podoba, a ferrari jest jeden jedyny i nie powtarzalny i jakby wychodzil z fabryki od razu z wada to panowie z kaska juz dawno by powiem brzydko laske polozyli. Wiec jesli ktos cos pisze to niech poprostu uzywa odpowiedniego slowa do tego co porownuje, a nie pisze ze nie ma lcd ktory nie ma wad... ja to wiem , ty to wiesz i inni wiedza ale nie mozna wtedy nazywac czegos takiego slowem ferrari bo to obraza jest dla tej marki. Pozdrawiam i zycze milego odbioru z lcd. Pozdrawiam
Lolek
 
Ostatnia edycja:

hcl4

New member
Idąc Twoim torem myślenia stwierdzam :
Nie powinieneś pisać tego postu bo jest do niczego. A skoro już to zrobiłeś to powinieneś teraz przeprosić, napisać dłuższy i tak by wszyscy byli zadowoleni (łącznie ze mną oczywiście).
Ale o co chodzi?? Może jesteś mądrzejszy bo udzieliłeś się 344 razy i coś zauważyłeś wiecej niż ja miałem na myśli, a tym bardziej napisałem. Za co i kogo mam przeprosić twardzielu?? Za swoją opinię?? Za to, że stwierdzam żartobliwie, że v20 jest najlepszy bo go mam?? Nie wiem - Madralo :confused: Przez takich krytykantów obrażających innych - fora tracą sens i tworzą zamkniętą sektę ludzi wzajemnej adoracji, którzy sobie "potakują" nie dopuszczając zdania innych. Jeśli mój post był do niczego to i ty jesteś do niczego, bo cytujesz i odpowiadasz. I nie mów mi co powinienem a czego nie :evil:. Wybacz - zadowolenia szukaj w inny sposób. Powodzenia Twardzielu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale o co chodzi?? Może jesteś mądrzejszy bo udzieliłeś się 344 razy i coś zauważyłeś wiecej niż ja miałem na myśli, a tym bardziej napisałem. Za co i kogo mam przeprosić twardzielu?? Za swoją opinię?? Za to, że stwierdzam żartobliwie, że v20 jest najlepszy bo go mam?? Nie wiem - Madralo :confused: Przez takich krytykantów obrażających innych - fora tracą sens i tworzą zamkniętą sektę ludzi wzajemnej adoracji, którzy sobie "potakują" nie dopuszczając zdania innych. Jeśli mój post był do niczego to i ty jesteś do niczego, bo cytujesz i odpowiadasz. I nie mów mi co powinienem a czego nie :evil:. Wybacz - zadowolenia szukaj w inny sposób. Powodzenia Twardzielu.

hej nie przejmuj sie bo w wogole nie wiadomo o co koledze chodzilo i kogo tam niby obraziles i za co kogo niby masz przepraszac, nie mowiac juz o tym dla zartu wpisie ze twoj tv jest najlepszy. Spoko i nic do do glowy. Pozdrawiam
Lolek
 

hcl4

New member
hej nie przejmuj sie bo w wogole nie wiadomo o co koledze chodzilo i kogo tam niby obraziles i za co kogo niby masz przepraszac, nie mowiac juz o tym dla zartu wpisie ze twoj tv jest najlepszy. Spoko i nic do do glowy. Pozdrawiam
Lolek
Wiadomo :) nie ma czym się przejmować, ale reagować na takie bzdety i takich naganiaczy trzeba. Pozdrawiam
 

jery--

New member
Bez reklam
Idąc Twoim torem myślenia stwierdzam :
Nie powinieneś pisać tego postu bo jest do niczego. A skoro już to zrobiłeś to powinieneś teraz przeprosić, napisać dłuższy i tak by wszyscy byli zadowoleni (łącznie ze mną oczywiście).

Ja co prawda musiałem dwa razy przeczytać, ale zrozumiałem o co koledze chodzi i stwierdzam że bardzo trafne i dowcipne podsumowanie tego co napisał kol. hcl4 :)

A tak na poważnie to wchodząc na wątek o konkretnym modelu TV to chciałbym poczytać opinie osób które go posiadają, lub miały z nim większą styczność, a nie przebijać się przez dziesiątki postów teoretyków i pseudo znawców które tak na prawdę nic nie wnoszą poza mąceniem i wywoływaniem negatywnych wibracji u innych forumowiczów.
Naprawdę jak coś się komuś nie spodobało, ma według niego nieakceptowalne wady, lub ma się "lepszy, tańszy" TV innej marki to wystarczy o tym raz napisać i zapewniam że będzie to miało większy wydźwięk, niż wałkowanie tego w "10" postach pod rząd. Nie dziwne że potem spotykacie się z ostrą reakcją! A może o to niektórym chodzi?

Pozdrawiam
 

incognitos

New member
Incognitos a jaki rozmiar 9705 kupiles? Zauwazyles u siebie jeszcze jakieś inne wady oprócz piszczenia?
40". Innych wad nie zauważyłem. Pobawiłem się trochę ficzerami żeby zobaczyć co jest od czego, wszystko działało bez zarzutu. TV w SD spoko, w HD również bez problemów, .MKV 1080p śmigał też miodzio, konsolka również. Jedyno co przykuło moją uwagę to chyba spory input lag. Wszystko mam podłączone przez ampli do TV i musiałem opóźnić trochę dźwięk na ampli żeby był równo z obrazem, czego nie musiałem robić w poprzednim TV. Wiem, że w niektórych modelach TV jest takie coś jak tryb Game (czy jest w 9705 sprawdzę jak do mnie wróci) i wtedy lag jest mniejszy, co ma znaczenie w niektórych grach zwłaszcza w multi.
 
Ostatnia edycja:

Pafcio007

New member
A tak na poważnie to wchodząc na wątek o konkretnym modelu TV to chciałbym poczytać opinie osób które go posiadają, lub miały z nim większą styczność, a nie przebijać się przez dziesiątki postów teoretyków i pseudo znawców które tak na prawdę nic nie wnoszą poza mąceniem i wywoływaniem negatywnych wibracji u innych forumowiczów.
Naprawdę jak coś się komuś nie spodobało, ma według niego nieakceptowalne wady, lub ma się "lepszy, tańszy" TV innej marki to wystarczy o tym raz napisać i zapewniam że będzie to miało większy wydźwięk, niż wałkowanie tego w "10" postach pod rząd. Nie dziwne że potem spotykacie się z ostrą reakcją! A może o to niektórym chodzi?

Pozdrawiam

Witam,
tak jak pisałem wcześniej posiadam od piątku wersję 46` naszego telewizora (kupiony w Euro - to odnośnie wcześniejszego pytania) i jeżeli będą jakieś pytania postaram się odpowiedzieć.
Jak na razie jestem b zadowolony:)
 

accu

New member
Bez reklam
40". Innych wad nie zauważyłem. Pobawiłem się trochę ficzerami żeby zobaczyć co jest od czego, wszystko działało bez zarzutu. TV w SD spoko, w HD również bez problemów, .MKV 1080p śmigał też miodzio, konsolka również. Jedyno co przykuło moją uwagę to chyba spory input lag. Wszystko mam podłączone przez ampli do TV i musiałem opóźnić trochę dźwięk na ampli żeby był równo z obrazem, czego nie musiałem robić w poprzednim TV. Wiem, że w niektórych modelach TV jest takie coś jak tryb Game (czy jest w 9705 sprawdzę jak do mnie wróci) i wtedy lag jest mniejszy, co ma znaczenie w niektórych grach zwłaszcza w multi.

Witam. Oczywiście , że jest tryb:Gra. Pozostałe tryby to:
Osobisty:kom:
Jaskrawy
Naturalny
Kino
Oszczędzanie energii
Standard
Zdjęcia
Własne

Pozdrawiam , :)
 

calkins

New member
Witam,

od paru dni jestem posiadaczem modelu Philips 46PFL9705H - oto moje subiektywne odczucia co do tego modelu:

1. Obraz rzeczywiście wymiata - "żaden płacz i lament nie przekona mnie, że czarne nie jest czarne"
2. Ambilight Spectra 3 - również wymiata, mój poprzedni model to 32PFL9603 i w porównaniu z nim lepsza separacja kolorów i ich odwzorowanie
3. Zdecydowanie lepszy dźwięk niż w modelu 32PFL9603- chociaż trudno mi określić czy w związku z tym to jest dźwięk dobry , bardzo dobry czy tylko poprawny.
4. Mam dekoder cyfry Philips PVR HD i na poprzednim telewizorze nie było laga przy przełączaniu kanałów a tutaj ta przypadłość występuje :(
5. Na szczęście nie występuje żadne piszczenie uff
6. Aha jeszcze uwaga do Ambilight'a - dzięki temu wynalazkowi ogląda się naprawdę przyjemnie i naprawdę tak jakby oglądało się na dużo większym ekranie :)
7. W pudełku nie miałem instrukcji ?! - czy to normalka czy tylko u mnie?
8. Gra na PS3 z kontrolerami Move - dużo lepsze wrażenia niż na poprzednim LCD. Wydaje mi się, że to zasługa odświeżania 400Hz i małego laga w związku z tym.
9. Na poprzednim telewizorze wszystkie kanały "nie HD" wyglądały w miarę podobnie - tutaj natomiast od razu widać różnicę w jakości (bitrate transmisji prawdopodobnie) pomiędzy poszczególnymi kanałami. Trochę to wkurza.
10. Aha zapomniałem - kąty to pełne 178 stopni bez utraty jakości.

Mam problem z podłączeniem do domowej sieci WiFi. Mam ukryty SSID i nie potrafię znaleźć sposobu aby skonfigurować połączenie bezprzewodowe - nigdzie nie znalazłem miejsca do wpisania SSID i klucza do połączenia. Dla nie ukrytego SSID nie ma żadnego problemu: skanujesz, wybierasz, wpisujesz klucz i śmiga. Czy ktoś wie jak sobie z tym problemem poradzić? Dzięki z góry.

W posumowaniu po ok. 1 tyg użytkowania: telewizor dla pasjonatów Ambilight'a (ja nim jestem) oraz prawdziwie kontrastowego obrazu z czarnym jako czarnym a nie jedynie dość ciemnym odcieniem szarego. Jednakże wydaje mi się, że dla większości ludzi nie jest wart swojej ceny bo większość nie zauważy różnicy. A skoro nie widać różnicy - to po co przepłacać?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. W akcesoriach dołączonych do tego telewizora , który tydzień temu calkins kupiłeś nie jest dołączana żadna instrukcja papierowa użytkowania (obsługi)telewizora.Jest tylko elektroniczna w telewizorze(pomoc) , oraz na stronie internetowej Philipsa w pdf ,którą możesz sobie zapisać lub wydrukować. Gratuluję udanego zakupu!!!

Pozdrawiam , :)
 
Do góry