Philips 9705 wszystko o serii

accu

New member
Bez reklam
accu nic nie podpowiesz, jakos wyczerpaly mi sie pomysly :(:(:(

Witam,

Jakie masz szyfrowanie routera, ja na moim routerze Netgear DGN 1000 mam mixed WPA-PSK i WPA2-PSK. Szybkość: 65Mbps , na 150Mbps nie załapywał połączenia.Drogą eksperymentów doszedłem
do tego ,że uzyskałem wreszcie połączenie , miałem kłopot z SSID.Do korzystania z :przeglądaj Net TV konieczna jest rejestracja i podanie adresu e-mailowego.
Nie znam opcji w Twoim routerze, wiele osób ma ten problem , nawet redaktor Szymon Adamus z HDTVmanii , gdy testował telewizor Philips 32PFL9705H/12 miał kłopot z uzyskaniem połączenia z internetem.Można spróbować poprzez podanie PIN routera ,zamiast WPS.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj wziolem od sasiada stary router ASUS
No i zdziwilem sie bardzo kiedy TV zaczol widziec Net ?????
Sam nie wiem pewnie cos mam pomieszane w tym AirPort
od Maca najgorsze jest to ze jak pisales posprawdzalem wszystko
a on i tak nie wysyla netu do mojego TV :(
Dzieki accu za podpowiedz :)
Pozdrawiam Mirek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Jeżeli choć małą drobinę mogłem być pomocny , to czuję się z tego powodu
bardzo dobrze.:D

Pozdrawiam,:)
accu
 

stlaowiec

New member
Witam serdecznie,
Od ponad 6 m-c jestem posiadaczem TV 40PFL9705. Nigdy jeszcze nie aktualizowałem oprogramowania. Chciałbym je zaktualizować ale mam pewne obawy ponieważ na stronie Philipsa nowa wersja oprogramowania nie jest w języku polskim. Związku z tym następujące pytania:
- czy po zainstalowaniu takiej wersji menu będzie w języku polskim.
- czy po wgraniu nowej wersji oprogramowaniu będę musiał na nowo dokonać ponownych ustawień telewizora.
Dodatkowo mam pytanie dotyczące nadajnika 3D. zastanawiam się nad jego zakupem. Zamierzam zakupić nadajnik Philips PTA215/00. Proszę o informację jakie okulary polecacie do tego nadajnika 3D.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Stalowiec
 

accu

New member
Bez reklam
Witam serdecznie,
Od ponad 6 m-c jestem posiadaczem TV 40PFL9705. Nigdy jeszcze nie aktualizowałem oprogramowania. Chciałbym je zaktualizować ale mam pewne obawy ponieważ na stronie Philipsa nowa wersja oprogramowania nie jest w języku polskim. Związku z tym następujące pytania:
- czy po zainstalowaniu takiej wersji menu będzie w języku polskim.
- czy po wgraniu nowej wersji oprogramowaniu będę musiał na nowo dokonać ponownych ustawień telewizora.
Dodatkowo mam pytanie dotyczące nadajnika 3D. zastanawiam się nad jego zakupem. Zamierzam zakupić nadajnik Philips PTA215/00. Proszę o informację jakie okulary polecacie do tego nadajnika 3D.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Stalowiec

Witam,
Po zainstalowaniu nowej wersji oprogramowania będziesz miał menu w języku polskim.
Po zainstalowaniu nowej wersji oprogramowania (zakończonej sukcesem) powinieneś mieć swoje ustawienia telewizora niezmienione.Nie mniej możesz dla pewności swoje ustawienia zapisać na karteczce, nie jest przecież tego dużo.Telewizory bywają bowiem "chimeryczne".Przed aktualizacją,zobacz co ona wprowadza istotnego w stosunku do oprogramowania,które obecnie masz zainstalowane,gdyż powrotu do starszej wersji oprogramowania po wgraniu nowszej wersji oprogramowania nie ma.
Możesz śmiało do tego nadajnika zakupić okulary aktywne PTA 516 za 249.00zł.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

BRIKSIK

New member
zauważyłem że nie tylko ja nie mam widgetów hmm ktoś ma jakieś pomysły ?
aha oprogramowanie da się starsze wgrać mianowicie trzeba manualnie wybrać z pendrive bo po włorzeniu go oczywiście tego nie widzi :)
 

accu

New member
Bez reklam
zauważyłem że nie tylko ja nie mam widgetów hmm ktoś ma jakieś pomysły ?
aha oprogramowanie da się starsze wgrać mianowicie trzeba manualnie wybrać z pendrive bo po włorzeniu go oczywiście tego nie widzi :)

Witam
Teoretycznie tak, lecz nieumiejętne (bez sukcesu) może kosztować wizytą serwisu.:xPróbowałeś??????
Z tego co się orientuję, dla serwisu jest specjalne wejście UART , na tylnej ściance telewizora.

Po co stwarzać sobie niepotrzebnie problemy;-) , trzeba działać rozsądnie tzn.racjonalnie.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

BRIKSIK

New member
tak próbowałem i to dwa razy :) dla porównania i zostałem obecnie przy starszej wersji oprogramowania ale z tymi widgetami to za czorta nie wiem czemu ich nie ma, nie będę wgrywał nowego oprogramowania dopuki coś istotnego się nie zmieni np jeżeli chodzi o ostrość ruchomych obrazów albo migitanie na drobnych wzorach :)
 

tomek_m

New member
Witam, mam problem z moim 40 9705. Obraz jest nie do zniesienia, bardzo jaskrawe kolory, w szczególności kolor biały. Ponadto oglądając cokolwiek mam wrażenie jakbym oglądał teatr telewizji (dziwna głębia, nie potrafię tego opisać). Próbowałem różnych ustawień, także tych z forum HDTV, czy ktoś spotkał się z takim problemem? Proszę o pomoc.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam, mam problem z moim 40 9705. Obraz jest nie do zniesienia, bardzo jaskrawe kolory, w szczególności kolor biały. Ponadto oglądając cokolwiek mam wrażenie jakbym oglądał teatr telewizji (dziwna głębia, nie potrafię tego opisać). Próbowałem różnych ustawień, także tych z forum HDTV, czy ktoś spotkał się z takim problemem? Proszę o pomoc.

Witam,
Pytanie zasadnicze:w jakim trybie pracy telewizor jest ustawiony? Jeżeli opcja -Sklep - to ustaw w opcji-Dom.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

tomek_m

New member
Witam, WIELKIE DZIĘKI Accu, nie wiem jak to się stało że ustawiłem na opcji "sklep". Przeinstalowałem TV i wszystko wygląda b. dobrze, pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam, WIELKIE DZIĘKI Accu, nie wiem jak to się stało że ustawiłem na opcji "sklep". Przeinstalowałem TV i wszystko wygląda b. dobrze, pozdrawiam.

Witam,

Nie ma sprawy , najważniejsze że jesteś teraz zadowolony z telewizora firmy Philips 40PFL9705H/12,
bo to moim skromnym zdaniem bardzo dobry model .:smile:


Pozdrawiam,:)
accu
 

accu

New member
Bez reklam
Witam co nowego wnosi ta wersja oprogramowania dla Phila 40 " 9705 Q5551-0.140.47.0 z marca tego roku ?? Pozdrawiam.

Witam,
Nic szczególnego,ale powinna rozwiązywać problem:
nie do pobrania problem-gdy długie filmy nie są odtwarzane do końca,
poprawia problem z utratą usług z siecią kanałów w DVB-S przy użyciu ECO-Multiswitch.


Poprzednie dwie aktualizacje były z rozwiązaniem lub poprawą :
Q5551_0.140.46.0 z grudnia 2011 -jąkanie(przerywanie) głosu na HDMI,
poprawa widocznych artefaktów obrazu.
Q5551_0.140.40.0 z sierpnia 2011 -nowe uaktywnienie NetTV w lepszy sposób.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Soniak45

New member
Dzięki śliczne za wyczerpującą odpowiedź ,odpisuję teraz bo natłok zajęć nie pozwalał odpalić kompa :) a na marginesie , odpukać ...... mój Filipek 40" 9705 hula już bezawaryjnie prawie 8 miechów :)przed chwilą znalazłem stronkę więc podaję linka , są tam wszystkie firmware jakie ukazały się dla wersji 40 i 46 " Philipsa 9705 h może komuś się przyda lub będzie chciał wrócić do poprzedniego oprogramowania .Pozdrawiam http://philips.samipupu.com/9xx5.html
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Tak , to nieoficjalna strona firmy Philips ,gdzie można pobrać softy do niektórych modeli telewizorów
firmy Philips.:roll:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

mgrradar

Member
Witam!

Ostatnimi czasy ma problem.Gdy zmieniłem dekoder z TNK na Cyfrowy polsta , po dwóch tygodniach zaczał mi znikac obraz, przycinac sie i głos, pojawiał sie czarny ekran zaczeło robic sie to uciążliwe bo nie da sie normalnie nic ogladac.Chciałem sprawdzic czy nie jest to przypadkiem wina dekoder i podpiełem stary dekoder , i nadal to samo.Co dziwne jak gram na konsoli ps3 to takie problemy nie występuja.Jak sadzicie gdzie moze tkwic problem??czy moze byc to wina telewizora??? czekam na szybką odpowiedz.


EDIT 1 :
kable hdmi sprawdzalem to nie ich winna .
ustawienia fabryczne przywracalem dalej to samo .

Co zauwazylem ciekawego po usunieciu wszystkich urzadzen i dodaniu samego dekodera na nowo wystepuje dziwne zjawisko tzn . dodaje dekoder Hd (polsatu a wczesniej tak samo dodawalem dekoder tnk ) i jak sie TV przycina (zawiesza) to pojawia sie nowe urzadzenie INNE .
Oczywiscie tez zmienialem wejscia HDMI .
 
Ostatnia edycja:
Do góry