Philips 65pus8303 vs 65pus7303 vs 55pos9002

xideen

New member
Witam wszystkich,
Stoję przed zakupem jednego z trzech wymienionych TV. Aktualnie mam leciwa 12 letnia plazmę Panasa która co prawda działa ale już nie przystaje do tego świata ;)
No wiec wybrałem 7303, 8303 i 9002 dwa pierwsze są 65 cali, a oled 55 cali. Po przeczytaniu wątków dotyczących ww. LCD to bardziej chyba zgłupiałem niż nabrałem przekonania który tv wybrać, może trochę ni w tym pomożecie.
Odległość z jakiej będę oglądał to maja 3m
Głównie Netflix i filmy z kablówki Vectra
Konsola pewnie tez pójdzie i Apple TV 4K.
Zależy mi na jakotakim efekcie HDR nie musi być to efekt wow ale chciałbym to poczuć. Wiem ze pewnie oled na wszystko jest dobry ale obawiam się trochę tego ze będzie bardzo prądożerny. W pierwszej koncepcji na teraz miałem kupić LCD a za jakieś 3 lata przejść na oled 65 cali. No ale może to nie jest słuszna koncepcja ?
Poradzicie co tu wybrać...
Z góry dziękuje :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Koncepcja słuszna

Po obcowaniu z plazmą wybrałbym zdecydowanie Oled a

Masz teraz specjalną ofertę na wszystkie podane te modele.
Oled 55Pos9002 za 5999 zł
Kalibracja
Wtyczki
Dostawa
Hue
 

xideen

New member
Czyli surerujesz żeby brać tego oleda i zapomnieć o LCD. A jak jest z faktycznym zużyciem prądu. Bo czytałem gdzieś ze pożerają tyle co kiedyś na początku plazmy
 

Duch87

New member
Bez reklam
POS9002 jest zdecydowanie najlepszy w całego towarzystwa. Co do prądu, to co roku Philips dostaje nagrodę EISA za najniższe zużycie prądu w TV, więc nie może być tak źle.
 

xideen

New member
POS9002 jest zdecydowanie najlepszy w całego towarzystwa. Co do prądu, to co roku Philips dostaje nagrodę EISA za najniższe zużycie prądu w TV, więc nie może być tak źle.

Pytanie jaki jest punkt odniesienia. Niż znalazłem nigdzie żadnych testów oprócz jakiś komentarzy że 350W to w standardzie bierze a i pod 500W potrafi bez problemu podejść. Wydaje mi się, że to dużo.

Swoją drogą niedługo wychodzi 803 i pytanie mi się kolejne rodzi czy może warto poczekać, cena ma być 6900 czyli blisko sklepowej 9002...
 

agricola

New member
OLED najlepszy, ale wziąłem do porównania telewizory z bardzo różnych półek, co dziwi. W zasadzie po konsumencku odradzam Ci czekanie - 9002 jest mocniej przeceniony, a 803 wjedzie z ceną premierową, a będzie się różnić na tyle niewiele, że nie warto dopłacać za jakieś dodatki ala 2018.
 
Do góry