Philips 65PUS8102/12 czy Samsung UE65MU8002??

robertuss

Active member
Bez reklam
Wszystkie sklepy zeszły do 6999 kilka pod 6500 i po nowym roku podniosą ceny modelu zeszłorocznego :) heh dobre :) zaczekam zobaczymy. Ja jestem świeży jak rzodkiewki na wiosnę, ale w brednie wierzyć nie będę, przepraszam.


Mają rację.Ponieważ większość myśli że stary model sklepy będą chciały się wyzbyć.A jest odwrotnie.Stare modele drożeją bo jest już ich mało na rynku i wchodzą nowości i kupisz najnowszy model a producent przytnie na tobie rekordową marżę:) bo przecież kolejny rok nie będziesz czekał.;) Widziałem już te zagrywki rynkowe na moim sprzęcie. Nowy model 7tys a stary 5500zł to jak mogą zmusić klienta by kupował nowość na której mają zarobek , a na starym modelu w"plecy" więc ceny równają
 
Ostatnia edycja:

Sandre

New member
No mi się udało. W euro była promocja na 6799.. Pani telefonicznie zrobiła rabat na 6600 z wniesieniem i rozłożyłem to na raty z pierwszą gratis czy całość 6260 ��
 

maciopa

Member
podklejam się pod temat ponieważ z racji tego, że padła mi płyta główna w moim dotychczas używanym, 1.5 rocznym TCL 55s7906 - jesteśmy na etapie poszukiwania nowego TV, z tym, że rozmiar matrycy ma być 65". Obraz z UPC via moduł CI+ (w s7906 nie było polskich znaków w peg, czasem wyskakiwał error zakodowanego programu ale po paru sekundach było już ok).

Nasz wybór wstępnie padł na TCL 65c70 (z uwagi na nagłośnienie) lub PHILIPS 65PUS7502 (ma wbudowany soundbar) lub Panasonic 65EX780E (jest jeszcze gratis konsola do niego) lub Sony KD65XE9005 (jest też ew. opcja zakupu Samsunga w wersji MU7002) lub któryś z modeli w temacie :) - więc słabo z odsianiem i wyborem właściwego modelu...

Co oglądamy -seriale/filmy/różne discovery, Netflix, Y2Be, sport (ale nie za dużo :) ).
Źródło sygnału - kablówka UPC via moduł CI+ oraz Wi-Fi

Jakieś pomysły/podpowiedzi/sugestie? Forum i opinie nt. przeczytałem i im więcej czytam tym mniej wiem.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
No mi się udało. W euro była promocja na 6799.. Pani telefonicznie zrobiła rabat na 6600 z wniesieniem i rozłożyłem to na raty z pierwszą gratis czy całość 6260 ��

Brawo TY ! To świetna cena !

A co sądzicie o Manta 65LUA58L EMPEROR, mogę mieć nówkę za 2600zł, warto?

Lepiej sobie daruj to ustrojstwo - szkoda Twoich pieniędzy ! Już 100 razy wolałbym dołożyć trochę i kupić Samsunga FHD takiego jak miałem 60j6240 - jeszcze chyba do kupienia !

podklejam się pod temat ponieważ z racji tego, że padła mi płyta główna w moim dotychczas używanym, 1.5 rocznym TCL 55s7906 - jesteśmy na etapie poszukiwania nowego TV, z tym, że rozmiar matrycy ma być 65". Obraz z UPC via moduł CI+ (w s7906 nie było polskich znaków w peg, czasem wyskakiwał error zakodowanego programu ale po paru sekundach było już ok).

Nasz wybór wstępnie padł na TCL 65c70 (z uwagi na nagłośnienie) lub PHILIPS 65PUS7502 (ma wbudowany soundbar) lub Panasonic 65EX780E (jest jeszcze gratis konsola do niego) lub Sony KD65XE9005 (jest też ew. opcja zakupu Samsunga w wersji MU7002) lub któryś z modeli w temacie :) - więc słabo z odsianiem i wyborem właściwego modelu...

Co oglądamy -seriale/filmy/różne discovery, Netflix, Y2Be, sport (ale nie za dużo :) ).
Źródło sygnału - kablówka UPC via moduł CI+ oraz Wi-Fi

Jakieś pomysły/podpowiedzi/sugestie? Forum i opinie nt. przeczytałem i im więcej czytam tym mniej wiem.

Nie znam TCL - jak dla mnie trochę jeszcze za "egzotyczny" :grin:
Z tych co podałeś na pewno dobry wybór to : EX780 (trochę słabe multimedia ale to nie problem), XE9005 lub zobacz 65PUS8102 (ja jestem zadowolony), MU7002 też chyba niczego nie brakuje choć ktoś wspominał że przy oglądaniu sportu ma jakieś problemy - nie testowałem tego modelu.
Phil najtańszy obecnie.
 

daves

New member
Byłem dzisiaj w jednym ze sklepów tv. Miałem obok siebie samsunga 65mu7002, Sony 65xe9005 i Phila 65pus6262. Ten Philips miał beznadziejne kolory jakby za mocna saturacja, pomarańcz wpadał w czerwień. Stało tam kilka modeli philipsa 6 serii wszystkie z tym samym efektem. Zastanawiam się jak to wygląda na tym modelu 8102. Pan w sklepie mówił że w serii 8 będzie ten sam problem. Ani w Sony ani w Samsungu tak źle barwy nie były prezentowane
 

fuggi7

New member
Witam,
wyglada na to ze Philips gora.
A czy mozna prosic o wypowiedz posiadacza Samsunga MU8002 - jakies wrazenia? - bo duzo pozytywow w sieci widze...
Z gory dzieki
 
Do góry