Philips 65pus7601/12

faziepi

New member
Witam, szanownych forumowiczów.
Czy jest ktoś kto może mi pomoc i doradzić jaki tv philips 65" kupić,poprzedni mój model PHILA 65PUS9809/12 zdechł no i już go nie zobaczę gdyż jest nienaprawialny,
niebawem oddadzą kasę i chciałbym wiedzieć jaki model kupić również 65"philipsa,
czy ten model jest godny uwagi? PHILIPS 65PUS7601/12 proszę o szczere opinie użytkowników tego tv.
Pozdrawiam
ps.Daniel
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz specjalną cenę dla niebieskich napoisz na PW.
Model z podświetleniem 128 stref.
Jest prezentowany na Stadionie Narodowym na AudioShow.
Poleca bo w klasie wyposażenia konkurencja kosztuje dużo drożej.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

Salah Ad-Din

New member
TV fajny ,ale jeśli chodzi o HDR to jest totalna lipa. HDR daje większy skok jakości obrazu niż 4k, wychodzą już kanały które nadawają w HDR oraz pojawiły sie najnowsze wersje konsol obsługujące HDR.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Masz wszystko opisane w konkretnym wątku o 65PUS7691.

Jego wady i zalety znane są już niemal na wskroś.
 

Domely

New member
Byłem na Audio Show. Oglądałem ten TV i trochę się pobawilem. Powiem że całkiem nieźle gra. Jakość obrazu to coś pomiędzy tradycyjnym LCD a OLEDEM. Natomiast gość na stoisku uparcie twierdził że HDR jest i już i dziala. Więc nie wiem jak to w końcu jest?

Aha i menu na androidzie hula jak rakieta nawet milisekundy przycięcia.
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Obawiam się że podobnie jak było w przeszłości ( obym się mylił) gdy programiści Phila zaczną ; usprawniać ; TV nowymi softami to ; te hulanie jak rakieta ; pozostanie wspomnieniem.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Byłem na Audio Show. Oglądałem ten TV i trochę się pobawilem. Powiem że całkiem nieźle gra. Jakość obrazu to coś pomiędzy tradycyjnym LCD a OLEDEM. Natomiast gość na stoisku uparcie twierdził że HDR jest i już i dziala. Więc nie wiem jak to w końcu jest?

Aha i menu na androidzie hula jak rakieta nawet milisekundy przycięcia.

Światła mijania działają na żarówce H7, są też ksenony i LEDy. Oczywistym jest jednak, że na tym ostatnim będzie najjasniej i najlepiej. Philips w HDR jest trochę taką lepszą żarówką w tym towarzystwie, mówiąc w przenośni, ale przynajmniej nie oślepia ;)
 

faziepi

New member
A może z których z tych modeli będzie odpowiednio dobrym wyborem?
PHILIPS 65PUS8700/12
PHILIPS 65PUS8601/12
PHILIPS 65PUS7600/12
PHILIPS 65PUS7101/12
 
Ostatnia edycja:
Do góry