Philips 55PUS9109/12 po aktualizacjach warto czy nie?

tretorn

New member
Witam.

Przymierzam się do zakupu philipsa 55PUS9109/12 lecz ma on sporo negatywnych opinii jeśli chodzi o zawieszanie się i działanie androida. Zauważyłem też że na stronie jest aktualizacja dla tego tv z 17 lutego 2016 lecz żadnych komentarzy po aktualizacji nie znalazłem. Jak sytuacja wygląda w tym momencie z tym TV. Czy warto się nim zainteresować czy lepiej kupić sobie coś innego od innych producentów a philipsa sobie darować bo z tymi TV to loteria?
 

john123

New member
Pewny nie jestem co do problemow z modelem 55PUS9109/12, natomiast jestem nieszczęśliwym posiadaczem PUS7600 i problem były i są. Generalnie odradzam.
 

tretorn

New member
Dzięki zawsze jakiś początek. Dużo ludzi generalnie pisze że ładne ale działanie i wieszanie się doprowadza do szału. Może akurat w tym modelu po aktualizacji z 02.2016 coś się zmieniło
 

accu

New member
Bez reklam
Dzięki zawsze jakiś początek. Dużo ludzi generalnie pisze że ładne ale działanie i wieszanie się doprowadza do szału. Może akurat w tym modelu po aktualizacji z 02.2016 coś się zmieniło

Witam uprzejmie,

A co miało się zmienić , proszę się nie łudzić . Moim skromnym zdaniem lepiej zainteresować innymi telewizorami np. firmy Sony KD- 55X8509C , jak
firmy TP Vision , to np. Philips 55PUS8601 . Można również poczekać na nowe telewizory Philips
z serii 7101 (Philips 55PUS7101) czy z serii 7181(Philips 55PUS7181), które powinny lada moment wejść na rynek . Można zaczekać na nowy telewizor firmy Sony KD-55 XD9305 , który
powinien wejść na rynek od 14 marca 2016 r .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

tretorn

New member
Ten sony też ma podobne problemy z tego co czytam.W przypadku philipsa to przynajmniej na plus wymieniają obraz i ambilight. Czy ktoś kto posiada 55PUS9109/12 wypowie się jak sytuacja wygląda po aktualizacji. Może problemy ustąpiły dlatego nikt się nie wypowiada?
 

tretorn

New member
Mam pytanie odnośnie 55pus8601 nigdzie nie mogę go znaleźć jeśli chodzi o sklep. Gdzie ewentualnie można go kupić i jaka jest jego cena?
 

tretorn

New member
Czy jest ktoś kto posiada model i najnowszą aktualizacje czy lepiej se odpuścić. Proszę o jakieś info kogoś kto ma ten TV
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie w jednym ze sklepów stoi poserwisowy egzemplarz za 4800zł.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapraszam po 55PUS8601 są dostępne do ręki - dla członków forum niebieskich w specjalnej ofercie i to z kalibracją gratis.
Działają bez żadnych problemów.
 

Mercus

New member
Witam.Mam,a raczej mialem pus9109,dlaczego mialem?, a wiec.Pierwszy egzemplarz ktory mialem,pokazala sie czerwona linia wzdloz,ekranu,po zgloszeniu problemu w philips,stwierdzili,niestety tv do wymiiany.Mialem na szczescie gwarancje jeszcze.Dostalem w zamian 2 egzemplarz tez 9109 ,okazalo sie ze ma uwalony ambilight.Technicy nie mogli sie uporac ,takze z tym problemem.Powiedzialem dosc,prosze o zwrot kasy za TV ,poszli na reke i czekam wlasnie ,az zabiora grata i zwroca kase.Powiedzialem sobie nigdy wiecej Philips.Teraz mam dylemat bo niewiem co kupic w zamian.Dalem wtedy za niego chyba jakies 2100€,wiec mam nadzieje ze zwroca calosc,choc tv ma juz 18 miesiecy,chce cos nie cos dolozyc i kupic cos juz moze z innej firmy co polecacie ,a wiec mam jakies 2600€ do wydania.Pozdrawiam

Edit: Moze ten ? Samsung UE65KS8090
 
Ostatnia edycja:

Mercus

New member
Witam.Mam,a raczej mialem pus9109,dlaczego mialem?, a wiec.Pierwszy egzemplarz ktory mialem,pokazala sie czerwona linia wzdloz,ekranu,po zgloszeniu problemu w philips,stwierdzili,niestety tv do wymiiany.Mialem na szczescie gwarancje jeszcze.Dostalem w zamian 2 egzemplarz tez 9109 ,okazalo sie ze ma uwalony ambilight.Technicy nie mogli sie uporac ,takze z tym problemem.Powiedzialem dosc,prosze o zwrot kasy za TV ,poszli na reke i czekam wlasnie ,az zabiora grata i zwroca kase.Powiedzialem sobie nigdy wiecej Philips.Teraz mam dylemat bo niewiem co kupic w zamian.Dalem wtedy za niego chyba jakies 2100€,wiec mam nadzieje ze zwroca calosc,choc tv ma juz 18 miesiecy,chce cos nie cos dolozyc i kupic cos juz moze z innej firmy co polecacie ,a wiec mam jakies 2600€ do wydania.Pozdrawiam

Edit: Moze ten ? Samsung UE65KS8090

lub
PANASONIC TX-65DXW784
Sony-LED-KD-65XD9305BAEP
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa modele Philipsa są dostępne od ręki.
Napisz na PW dostaniesz ceny dla niebieskich.
 

Dudi777

New member
Witam.Mam,a raczej mialem pus9109,dlaczego mialem?, a wiec.Pierwszy egzemplarz ktory mialem,pokazala sie czerwona linia wzdloz,ekranu,po zgloszeniu problemu w philips,stwierdzili,niestety tv do wymiiany.Mialem na szczescie gwarancje jeszcze.Dostalem w zamian 2 egzemplarz tez 9109 ,okazalo sie ze ma uwalony ambilight.Technicy nie mogli sie uporac ,takze z tym problemem.Powiedzialem dosc,prosze o zwrot kasy za TV ,poszli na reke i czekam wlasnie ,az zabiora grata i zwroca kase.Powiedzialem sobie nigdy wiecej Philips.Teraz mam dylemat bo niewiem co kupic w zamian.Dalem wtedy za niego chyba jakies 2100€,wiec mam nadzieje ze zwroca calosc,choc tv ma juz 18 miesiecy,chce cos nie cos dolozyc i kupic cos juz moze z innej firmy co polecacie ,a wiec mam jakies 2600€ do wydania.Pozdrawiam

Edit: Moze ten ? Samsung UE65KS8090

Mercus, mam pytanie. Jak się domyślam, tamtego Philipsa 9109 kupowałeś za granicą. Gwarancję zgłaszałeś w PL czy w kraju zakupu? Miałeś w TV w opcji smart zagraniczne dodatki/aplikacje czy nie było nic? Dało radę je usunąć? Zastanawiam się nad ściągnięciem z zagranicy Philipsa model 55PUS8601, bo jest ponoć bardzo stabilny, ale nie jestem pewny właśnie gwarancji i dodatków w opcji smart.
 
Do góry