Philips 55pus6561

voznjachec

New member
Po głębokiej analizie forum najbliżej mi do: Philips 55pus6561. Utwierdzcie mnie proszę w decyzji lub podpowiedzcie co innego (lepszego) w tej cenie (nie chcę przekroczyć 3500). Oglądany będzie głównie sport, netflix, kodi. Z góry dzięki za podpowiedzi.
 

klonxxx

Banned
Kiepski kontrast- słaba matryca IPS
Kiepska płynność ruchu przez fatalny system upłynniania - artefakty lub efekt teatru
Problemy z kurzem (coraz więcej przypadków)
Wiele egzemplarzy z ogromnym cloudingiem oraz bandingiem
HDR tylko na papierze zbyt niska jasność szczytowa ...

Cóż nikomu bym tego modelu nie polecał chyba że kogoś nie lubię .Ale jak zależy ci na androidzie to za dużego wyboru nie masz .

Najtańszy przyzwoity z androidem to Sony 55XE8505 około 4200.
Bez androida masz Samsunga serii MU7000 ,który obrazem oraz płynnością deklasuje tego Philipsa ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
" 55pus6561 jest jeden z najlepszych na rynku . a ci co narzekają na andka prosze sobie pobrać najnowszą wersję 7.1 i zobaczycie potęgę systemu android , ktory biję na głowę resztę . a propo ten tv z 2016 roku był tak dobry , że philips przerzucił go do oferty na 2017 r i prawdopodobnie będzie aktualizacja do androida 8 . Użytkuje go od 3 miesięcy katuję w nocy przy seansach filmowych i gram na ps4 pro i poza słabą czernią którą i tak niweluje 3 stronnym ambilight ten tv jest rewelacja . Piękny obraz , 120hz wymiata , ambi rządzi a pilot przypadł mi do gustu .No i świetny android na ktorym idzie wszystko typu showmax, netflix , hbo , kodi , tidal , tvp player, ipla itd jak marzenie '

========================

"Swietny obraz , android 7.1 rewelacja , biję na głowę samsungowski tizen czy os lg a wiem bo mam samsunga 7002 i miałem lg , bo tu wszystkie programy działają i dostęp do setek aplikacji . 120hz w sporcie miażdży 60 hz matryce , koniec ze smużeniem w filmach , sporcie i grach . Piękne kolory , ambi REWELACJA . Telewizor posiadam od 5 miesiecy i nigdy mi się nie zawiesił ale to pewnie zasługa , że prawie pojawił sie andek 7 a ci co narzekają to pewnie siedzą dalej na andku 5 , 6 bo te systemy miały problemy :) ."

===========================

" Zyskał moją sympatię w ostatniej chwili. Miałem kupić TV od innego producenta, ale zdecydowałem się na Philipsa ze względu na tzw bajery, bez uszczerbku na jakości obrazu. Podoba mi się ambilight oraz system Android, który zresztą każdy z nas jakoś tam zna. Gra idealnie - obraz ostry jak żyleta, bardzo dobre cienie, kontrast, kąty widzenia. Czas reakcji telewizora znakomity, piłka w szybkim locie jest cały czas ostra i nie sposób jej zgubić wzrokiem. Do gier dla syna również bomba, bardzo się cieszy z nowego ekranu. Polecam"

==================================

"Telewizor posiadam od miesiąca, spokojnie mogę go polecić. Kupiłem w bardzo dobrej cenie (promocja w sklepie Saturn). Jeśli ktoś nie miał z nim do czynienia to będzie pisał o braku czerni i innych tego typu wymysłach. Jednak normalny użytkownik, przy normalnym korzystaniu z telewizora sprawuje się on wyśmienicie. Android to po prostu poezja. Mnogość aplikacji i to co można z nimi robić powala na nogi. POLECAM wszystkim którzy się zastanawiają nad zakupem!"

==================================


" Z telewizora jestem bardzo zadowolona, kupiłam go ze względu 100 hz matrycy i nie żałuje. Android w porównaniu z innymi smatrami jest świetny, często korzystam z aplikacji Kodi i gier . Owszem czasem się przycina, ale to jak każde urządzenie nie jest to uciążliwe. Trzy stronne podświetlenie na ścianie wyglada bajecznie, szczególnie spodobała mi się funkcja ambiligta muzycznego przy wyłączeniu ekranu. Minusem są stopki, chodź ich wygląd jest bardzo ładny."


==================================
" Obraz wypróbowałem na wszystkie sposoby - testowałem HDRem i bez, z dopalaczami i bez i jednak wróciłem bez żalu do ustawień domyślnych - wtedy telewizor sprawuje się najlepiej. :) Ekran wtedy po prostu daje sobie radę ze wszystkim - dobrze wyglądają filmy jak i programy telewizyjne. Dla mnie cudo. Pozostałe funkcje - można ten TV pochwalić, niektóre opcje wymagają poprawy, niemniej Android śmiga, pobiera to co chcę, a działa jak powinno. Ja polecam fanom oglądania telewizji."

==================================

"Telewizor z bardzo dobrą jakością obrazu z 120hz Matrycą wyróżnia się w tej cenie zdecydowanie, system android działa sprawnie (wszędzie czytam czy to przy sony czy philipsach że się zacinają i mam wrażenie że z moim tv coś jest nie tak bo wszystko działa hehe) plus fajny pilot z klawiaturą. Polecam się mu przyjrzeć bo w tej cenie takiej klasy sprzęt jest na pewno wart poświecenia mu swojej uwagi"

==================================

" Telewizor warty swojej ceny. Najlepsza oferta w kategorii cena/jakość. Nie ma oczywiście jakości obrazu jak w OLED-ach, ale to inna półka cenowa. Co do braku mikrofonu w pilocie, rozwiązanie jest banalne. Masz telefon z androidem to masz drugi pilot i to z mikrofonem, wystarczy aplikacja. U mnie synchronizacja z telefonem przebiegła błyskawicznie. Konto Google, hasło WiFi, itp. Ogólnie"

===================================
i
t
d
.
.
.
https://www.ceneo.pl/44176062/opinie-3

===============================================

"Kolejny telewizor Philips u Mnie w mieszkaniu i znowu się nie zawiodłem. Obraz na najwyższym poziomie. Jak zawsze niezawodny Ambilight który gwarantuje niezapomniane wrażenia plus świetna zabawa do tej pory się dziwię że jest aż tyle opcji. Pliot z klawiaturą bardzo miły dodatek. Android zapewnia nieograniczone możliwości i o To chodzi wciąż to odkrywam i przy okazji się dobrze bawię."

===============================================

"Długo szukałem i wybrałem . Namawiali mnie na samsunga ale coś mi nie leżał, chciałem tv z androidem na razie nie widzę jakiś błędów pracuje dobrze nic na razie nie zawiesza sie, troche dziwne wyszukiwanie głosowe a nie ma gdzie wpiąć mikrofonu poradziłem sobie poprzez tableta . Sa takie błedy w menu jak zmiana kanałów na dvb-t nie ma opcji tylko poza tv na kompie ale na razie nie próbowałem czy pracuje to tak .A i jeszcze taka sprawa hdmi 1 i 2 nie ma głosu z tunera sat NC+ na 3 i 4 hdmi wszystko ok(jeszcze trzeba pokombinować z ustawieniami).Obraz ok szczególnie z internetu 4k, dźwięk za mało mocy (basu) podłączyłem zewnętrzny subwoofer. Podświetlanie ściany to rewelka pasuje mi to, pilot wygodny klawiatura qwerty super , Na razie to TV super zobaczymy dalej godny polecenia ."

==============================================

"Długo szukaliśmy z żoną telewizora, ponieważ chcieliśmy wydać na TV nie więcej jak 3500 zł. Wcześniej mieliśmy LG i w sumie szukałem właśnie w tej marce, ale do tej kwoty LG to same szroty, w sklepie chodzą na podkręconych filmach a w rzeczywistości jakość obrazu to lipa. Pomyślałem że w takim razie może Samsung w sumie mają bardzo ładne kolory ale kombinują z matrycami i przeważnie to są matryce tylko 50Hz. No i trafiłem na tego Philipsa, bałem się trochę bo nie ukrywam jakoś ta marka do mnie nie przemawia i nie miałem nigdy androida TV a jest pełno negatywnych opinii o tego typu telewizorach. Powiem szczerze że ten TV bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, jakość obrazu jest naprawdę rewelacyjna, nie ma żadnych smużeń ani przycięć obrazu. Posiadam go 3 tyg. a dalej nie mogę się nadziwić jaka jest różnica pomiędzy moim w zasadzie tylko 2 letnim LG. Jeżeli chodzi o jakość czerni na której również mi bardzo zależało to według mnie ciężko będzie znaleźć lepszą jeżeli chodzi o TV typu LED, nie wchodzi ona w żaden szary jak w większości TV, czarny to czarny po prostu nie ma aż takiej "mocy" koloru jak OLED. Ramka faktycznie jest plastikowa ale już z odległości metra nie rzuca się to w oczy. Android działa bardzo dobrze i płynnie bez żadnych przycięć lecz ja nie jestem fanem zawalania urządzeń wszystkimi aplikacjami jakie popadną. Co do dźwięku to wydaje mi się że jest po prostu OK mam soundbara więc nie zwracałem na to większej uwagi. Pilot to dla mnie rewelacja, jest bardzo prosty i czytelny. Doskonale leży w dłoni a klawiatura na odwrocie to genialny pomysł, korzystam z tego co chwila, chociażby do YouTuba. Jedyny minus tego telewizora to np. gdy wejdziemy w panel szukania kanałów i obraz zrobi się cały jednego koloru to widać pionowe pasy od podświetlenia od razu dodam że jest to nie widoczne przy normalnym użytkowaniu TV, pojawia się tylko gdy jest jeden kolor na całym ekranie. Ledy z tyłu dają naprawdę bardzo fajny efekt, robią wrażenie jak by TV był większy, ale jak komuś to przeszkadza to można tą funkcję wyłączyć.
Reasumując ten TV można z czystym sumieniem polecić, osobiście jestem bardzo zadowolony, tego właśnie szukałem."

======================================

"
Rewelacyjny!!

W skrócie jedynym słowem telewizor rewelacja, bardzo dobra jakość obrazu Uhd, Hdr Plus, 120hz Matryca,Ips, system Android całą masa rozrywki sam osobiście podłączyłem pada od Xboxa 360 bezprzewodowo oraz klawiaturę mimo że jest na pilocie(również świetny dodatek bardzo pomaga w obsłudze) godny polecenia !!!



==========================================

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-philips-55pus6561-12

itd....
 
Ostatnia edycja:
Do góry