Philips 55pus 8303 tv do sypialni

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapraszam , tak mamy sklepy w Olsztynie.
Są dostępne.
Oczywiście możemy z przyjemnością sprzedać drożej.
Cena została z BF.
Zostało ostatnie 20 szt w tej cenie i to z pakietem.

Philips 65PuS 8602 tez jest w cenie specjalnej i tez ostatnie sztuki.
Obydwa zagrają lepiej od Twojego modelu.
 

Maverick7909

New member
A jak do was trafić mam pytać przechodniów w Olsztynie gdzie kiki ma sklep? :kom:Bez obrazy ale czuje się jak bym rozmawiał z jakiśm nastolatkiem. Wiesz mamy sklpy w olsztynie przyjedz i sobie coś wybierz. Nie siedzie na tym forum nocami dla zabawy tylko czytam szukam odpiwedniego tv. Nawet jak bym chcal kupić jak kupuje ze sklepow internetowych to zawsze podana jest jakaś strona adres tel nazywa firmy
NIP itp. Jeśli masz te wsztkie dane tv są nowe zapakowane można pogadać z człowiekiem przez tel a nie na forum to można się zastanowic. Nie wiem jak ludzie kupują w ten sposób . Chcę wybrać miedzy tymi modelami philips pus 658102 lub 65 pus 8206.Ewentulnie lg sk9500 bo lubię lg web os. Tylko nie wiem czy jest sens doplacac tyle do LCD leje kupić już oleda. Z tego co piszesz oba philipsy masz w tej samej cenie 5500.
 
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
A jak do was trafić mam pytać przechodniów w Olsztynie gdzie kiki ma sklep? :kom:Bez obrazy ale czuje się jak bym rozmawiał z jakiśm nastolatkiem. Wiesz mamy sklpy w olsztynie przyjedz i sobie coś wybierz. Nie siedzie na tym forum nocami dla zabawy tylko czytam szukam odpiwedniego tv. Nawet jak bym chcal kupić jak kupuje ze sklepow internetowych to zawsze podana jest jakaś strona adres tel nazywa firmy
NIP itp. Jeśli masz te wsztkie dane tv są nowe zapakowane można pogadać z człowiekiem przez tel a nie na forum to można się zastanowic. Nie wiem jak ludzie kupują w ten sposób . Chcę wybrać miedzy tymi modelami philips pus 658102 lub 65 pus 8206.Ewentulnie lg sk9500 bo lubię lg web os. Tylko nie wiem czy jest sens doplacac tyle do LCD leje kupić już oleda. Z tego co piszesz oba philipsy masz w tej samej cenie 5500.



Sory, ale trochę jest to żałosne. Masz czas na pisanie postów i mądrzenie się ale nie masz go aby zobaczyć, że nad napisem KiKi jest podana strona internetowa jego sklepu...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sumie ... jestem nastolatkiem bo 16 lat mam już skończone :-?
Pytałeś czy sklepy mamy w Olsztynie - i na to pytanie odpowiedziałem.
Jeśli chcesz się zapowiedzieć napisz na PW i dostaniesz wszystkie dane.

Sklep internetowy - jak kolega Ci podał jest w podpisie.
Też łatwo znajdziesz.
Wszystkie LG też są dostępne.
 

Maverick7909

New member
Sory, ale trochę jest to żałosne. Masz czas na pisanie postów i mądrzenie się ale nie masz go aby zobaczyć, że nad napisem KiKi jest podana strona internetowa jego sklepu...Było pozo widoczne przeoczyłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ty to kto? Obrońca ucisnionych. Niech zgodne pewnie jesteś sprzedawca ze sklpu :confused:
 
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
A tak przy okazji kolego Maverick polecam Philipsa 803. Właśnie wczoraj takiego odebrałem. W połączeniu z Ambilight wymiata. Jak włączyłem jakiś serial z Netflixa w 4K HDR to do dzisiaj zbieramy razem z żoną szczęki z podłogi. Tylko teraz dzieci też takie chcą...
KiKi może Ci wystawić na Allegro na raty 0% - warto dopłacić do LEDa. Mój sąsiad ma QLeda oś Samsunga i nie ma szans.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry