philips 5507 filmy usb zacinaja sie

siamer

Member
witam.
mam film mkv wrzucony na pendrive, wszystko dziala bardzo ladnie ale...
gdy przewine film wtedy nie moge go dalej wlaczyc bo stoi, nie chce isc dalej, nic nie pomaga, probowalem kilka minut cofnac do tylu, do przodu i wlaczyc PLAY ale nic sie nie dzieje... ani obraz ani dzwiek nie idzie dalej... ma ktos jakis patent na to ? moze to wina pendrive (kingstone 7GB) ? czy poprostu ten TV ma taka wade ? spotkal sie ktos z tym... ?

pozdrawiam...
 

scaly

New member
witam.
mam film mkv wrzucony na pendrive, wszystko dziala bardzo ladnie ale...
gdy przewine film wtedy nie moge go dalej wlaczyc bo stoi, nie chce isc dalej, nic nie pomaga, probowalem kilka minut cofnac do tylu, do przodu i wlaczyc PLAY ale nic sie nie dzieje... ani obraz ani dzwiek nie idzie dalej... ma ktos jakis patent na to ? moze to wina pendrive (kingstone 7GB) ? czy poprostu ten TV ma taka wade ? spotkal sie ktos z tym... ?

pozdrawiam...

Ja odtwarzam z dysku 500gb filmy avi i mkv i wszystko ładnie chodzi,za to spotkałem się z pendrivem kingstone konkretnie data traveler 101 i nie dało się na nim nic robić.A miałem 2 szt.i obydwa były do dupy.
 

siamer

Member
no to ja mam podobnego pendrive tez datatravel... pamietam czasy jak kingstone byl najlepsza firma ale to dawno temu minelo...

dzieki za informacje!
pozdrawiam...
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
W komputerze sprawdź jakie są jego parametry odczytu, zapisu w np. ATTO Disk Benchmark. Sformatuj, wgraj ponownie film na niego.
 

siamer

Member
uzywam tylko linuksa wiec nie mam atto... ten pendrive nawet na kompie jak byl nowy mial strsznie slabe parametry odczytu i zapisu...

pozdrawiam...
 
Do góry