Philips 50pus7334 - Kolejność kanałów

swt

New member
Witam,

Od miesiąca posiadam tv jak w tytule i mam problem z kolejnością kanałów.
Jak ustawić kanały wg mojej listy czyli np: polsat jako kanal 3, tvp4 jako kanal 4, tvn jako kanał 5 itp.

Posiadam pakiet podstawowy od UPC, zrobiłem listę ulubionych kanałów w tv, ale za każdym razem jak go wyłączę, muszę w opcjach przestawić na listę ulubioną i dopiero jest ok.

Czy jest możliwość aby od razu po włączeniu tv przeskakiwało na listę ulubionych kanałów ?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam,



Od miesiąca posiadam tv jak w tytule i mam problem z kolejnością kanałów.

Jak ustawić kanały wg mojej listy czyli np: polsat jako kanal 3, tvp4 jako kanal 4, tvn jako kanał 5 itp.



Posiadam pakiet podstawowy od UPC, zrobiłem listę ulubionych kanałów w tv, ale za każdym razem jak go wyłączę, muszę w opcjach przestawić na listę ulubioną i dopiero jest ok.



Czy jest możliwość aby od razu po włączeniu tv przeskakiwało na listę ulubionych kanałów ?
Cześć,
Dla mnie wygląda jak błąd oprogramowania - jeżeli masz zainstalowane kanały z modułu CAM i ustawiasz na ulubione - powinno po włączeniu TV ustawiać właśnie na tą listę (ostatnią jakiej używaleś).

Taptalk
 

adam80

Member
U mnie też lista ulubionych pozostaje po wyłączeniu (nawet z prądu) mój za to z kablówki nie nagrywa kilkunastu kanałów np. TVN, podczas kiedy inne telewizory nagrywają bez problemów. Widzę że masz UPC sprawdź proszę czy nagrywa TVN HD
 
Ostatnia edycja:

adam80

Member
.... jeśli wybierzesz kanał z listy dostępnej na ekranie androida lub wyszukasz głosowo to załączy się lista wszystkich kanałów.
 

swt

New member
Rzeczywiście był błąd w oprogramowaniu. Po aktualizacji systemu wszystko jest ok :) Dzięki za podpowiedź.
 
Do góry