Philips 47PFL7404H/12

jgx

New member
Bez reklam
witam, marzy mi się 47" 9664 niestety za drogi jak dla mnie, jednocześnie chciałbym tv który mnie nie zawiedzie po rezygnacji z zakupu plazmy sama b650 na sygnale sd, czy 7404 da rade? Jak duża jest różnica w obrazie w stosunku do 9664 - czy jest to przepaść? Czym różni się 7404 od 8404?
 

vienna1980

Member
Bez reklam
http://www.consumer.philips.com/c/t...04H%2F12,compareView=true,id0=47PFL7404H%2F12

Pod tym linkiem masz porównanie 8404 z 7404,jeżeli chodzi o jakość obrazu to na pewno te dwa modele niczym się nie będą różnić,natomiast jeżeli chodzi o porównanie jakości obrazu pomiędzy 7404 z 9664,to już zauważalna różnica może być pomiędzy tymi modelami.9664 należy do flagowych modeli firmy Philips.Jeżeli nie zależy Ci na Net tv oraz na multimedialnych bajerach to bierz 7404 bo tylko tym się różnią te modele od 8404.
 

jgx

New member
Bez reklam
dzięki, mam już podstawową wiedze na temat, a czy wiecie coś na temat matryc tzn. rozumiem że w 74 i 84 są takie same (jakie konkretnie) i jak się mają do matrycy 9664 jaka tam jest matryca? A może wszystkie 3 mają tę samą, a tylko elektronika inna? No i najważniejsze czy ktoś konkretnie porównywał te phile z plazmą?
 

kerioo

New member
mam to samo

9664 i seria 9 to LED-y , a 7 i 8 nieledy :cool: ,jak mogę dorzuce swoje 3 grosze do wątku , zastanawiam się nad SHARP-em LE700 oraz 7404 (84 odpada bo nie ma 52 cali) ,czy ktoś porównywał te sztuki ? chodzi mi o obraz HD tylko,na którym będzie lepszy efekt np. oglądania BONDA w BLURAY-u ???
Np. czy te dodatki softwerowe Pixel Plus i Motion Philipsa dają zauważalny efekt.
Z góry dziękuje :blagam:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dla mnie wybór jest bardzo prosty.
Bo pod każdym względem Sharp wciąga go "nosem"
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=46027
Takie zdjęcia można " pochłaniać " tracąc rachubę na czasem rzeczywistym.
015_P1060264.JPG
 

jgx

New member
Bez reklam
kiki, nie brałem szarpa leda pod uwage bo dla mnie nie do przyjecia jest szklana (błyszcząca) matryca ponieważ bardzo dużo oglądam w dzień w mocno nasłonecznionym pokoju, (m.innymi dlatego chyba zrezygnuje z plazmy b650 sama) czy któryś z tych tv- lx, lu, le ma matową (lub pólmatową) matryce i w kilku zdaniach czym różnią się te modele (mowa o 46")
 

lws

New member
philips

kerioo polecam ci w 100% model 7404 + bdp 3000 blu-ray,jak zobaczysz obraz to powali cie na :blagam: a szczena opadnie.

informacje na temat motion jak ci najprosciej wytłumaczyć:wyobraz sobie ze nagrywasz ślub na kamerze umieszczonej na statywie,(off motion).A teraz gdy nagrywasz cały czas z ręki,(on motion).

sprawa 100hz odgrywa duzą role,ponieważ gdy kamera jest w ruchu a obiekty przewijają sie na ekranie bez 100hz to bedziesz widział szarpanie obrazu bez płynności,natiomiast 100hz powoduje płynnośc,100hz to nie tylko odswiezanie,to równiez klatkowanie by uzyskać płynność np:

żółte emotikonki to główne klatki obrazu a niebieskie dodatkowe.

100hz of :sad: :sad: :sad: :sad:
100hz on :sad: :rolleyes: :sad: :rolleyes: :sad: :rolleyes: :sad: :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Do góry