PHILIPS 47PFL6877K vs ????????????????

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
wszystko zależy na jaki trafi się egzemplarz :). Nawet najwyższy model może trafić się felerny i niespasowany. Mój 6007 jest spasowany idealnie i od razu po rozpakowaniu rzuciło mi się to w oczy. Ale słyszałem że trafiają się egzemplarze które nie są za specjalnie spasowane. Kupują model wyżej nie ma się kompletnie pewności na idealną jakość wykonania. Na to nie ma reguły:)
 

marioking

Member
Tylko znowu jest problem z dostepnoscia 47", wyparowala z wiekszosci sklepow. Mam nadzieeje ze to tylko tymczasowa niedostepnosc.

Wysłano z HTC Vision z użyciem Tapatalk
 

Yacko

Member
Proponuję również przyjrzeć się modelowi 6057K. Srebrna ramka i podstawa 6877K nie każdemu się podoba. Ambilight 3 daje więcej światła i ładnie wygląda gdy TV stoi na podstawce, jednak na ścianę bardziej mi się podoba Ambilight 2 z delikatnym poszerzeniem szerokości. Ambilight 3 aż prosi się o dół, którego nie ma. Jeśli chodzi o dostępność to zapytaj Kikiego z forum.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proponuję również przyjrzeć się modelowi 6057K. Srebrna ramka i podstawa 6877K nie każdemu się podoba. Ambilight 3 daje więcej światła i ładnie wygląda gdy TV stoi na podstawce, jednak na ścianę bardziej mi się podoba Ambilight 2 z delikatnym poszerzeniem szerokości. Ambilight 3 aż prosi się o dół, którego nie ma.

tu się muszę zgodzić. Widziałem spectre 3 na ścianie i od razu rzuca się w oczy brak dołu. Na scianie spectra 2 prezentowała się lepiej to znaczy bardziej symetrycznie i nie było widać jakiegoś braku. Jeśli tv stoi na meblach to wtedy spectra 3 prezentuje się znacznie lepiej niż spectra 2. Ale to tylko moje skromne zdanie :) nieadekwatne do zdań innych. O gustach się nie dyskutuje:)
 

Yacko

Member
Na scianie spectra 2 prezentowała się lepiej to znaczy bardziej symetrycznie i nie było widać jakiegoś braku. Jeśli tv stoi na meblach to wtedy spectra 3 prezentuje się znacznie lepiej niż spectra 2. Ale to tylko moje skromne zdanie :) nieadekwatne do zdań innych. O gustach się nie dyskutuje:)

To nie tylko Twoje i moje zdanie. Kuzyn ostatnio wybierał TV i również kupił świadomie 6057K ze względu na boczny Ambilight 2, który na ścianie podał mu się bardziej. Dlatego pewnie produkują jedne i drugie - każdy ma inny gust.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli pojawi się spectra4 to wtedy na ścianie będzie to wyglądało świetnie, symetrycznie i równomiernie:)
 

Tika

New member
Bez reklam
większość klientów nie rajcuje Ambi, gdyby tak było to telewizory Philipsa sprzedawałyby się na całym świecie, a tak nie jest, po bublowatym sofcie jaki teraz fundują na pewno kolejnym moim TV nie będzie Philips, mogą sobie robić nawet Ambi 3D mam to gdzieś, banda nieudolnych partaczy

Tylko znowu jest problem z dostepnoscia 47", wyparowala z wiekszosci sklepow. Mam nadzieeje ze to tylko tymczasowa niedostepnosc.

wcale nie wyparowały, tylko do niedawna w ogóle ich nie było w Polsce
 
Ostatnia edycja:

maniek530

Banned
większość klientów nie rajcuje Ambi, gdyby tak było to telewizory Philipsa sprzedawałyby się na całym świecie, a tak nie jest
Ciekawe skad masz takie informacje ??????????????
Siła reklamy (samsung),sprzedawców (samsung,lg) jest ogromna !!! Sam sie o tym przekonałem na własnej skórze.Dlaczego Samsung prowadzi w sprzedaży TV - bo jest najlepszy ??? G... prawda - reklama i marketing robią swoje.Mają oni ponad 40% rynku tv - czym to jest poparte ?
Mi też ambilight w sklepie wogóle się nie spodobał i nie zrobił na mnie żadnego wrażenia - dopiero wieczorem zaprezentował swoje niesamowite oblicze a w połączeniu z świetnym obrazem uzupełniają się doskonale ! Soft jak soft - ja tam po ustawieniu wszystkiego pod siebie nie za często tam zaglądam a ostatnia aktualizacja usunęła większość niedociągnięć.TV u mnie ma być do odtwarzania świetnego obrazu i w tym się sprawdza doskonale.Smart,3D,konwersja 2D>3D to dodatki - jak dla mnie.
 

Tika

New member
Bez reklam
powiem szczerze, Ambi lubię, szczególnie soczyste kolory niebieskie i czerwone, ale jeśli mam wybierać między dopracowanym TV z ładnym, czystym obrazem bez Ambi, a TV z ładnym, czystym obrazem z niedopracowanym softem ale z Ambi, to wolę mimo wszystko ten pierwszy

widzę z tego jaka jest dostępność tego TV w UK i po tym, że potężny rynek amerykański w ubiegłym roku został całkowicie olany przez TP-Vision, to źle o nich świadczy

z softu 3D zaimplementowanego w TV, to może wszystkie razem było korzystane raptem kilka razy, filmy oglądam głownie z płytek DVD, czasami z Blu-ray, poza tym filmy z kompa po HDMI zarówno wersje 3D jak i normalne
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wypowiadaj się w ich imieniu. Bo oni mają swoją politykę.
I nie mają nawet takich zdolności produkcyjnych żeby zapełnić wszystkie sieci i to we wszystkich krajach. Więc wybierają sobie komu dają . I jak na razie
niektóre model nam ciężko zamówić. Więc parcie na "szkło" i tak jest ogromne.
 

Tika

New member
Bez reklam
to swoją polityką nie zaskarbią sobie sympatii klientów, jeśli tak dalej pójdzie to max za klika lat oddział TP-Vision i TV Philips odejdą w zapomnienie, tu jak ulał pasuje stwierdzenie "kolos na glinianych nogach"
 

kostas

New member
Witam wszystkich na forum, podczepię się pod temat tego modelu. Udało mi się namierzyć w 1 sklepie 47PFL6877k w cenie 4000zł, brać czy czekać aż stanieje? ... TV potrzebuje za miesiąc ( jestem w trakcie remontu), i nie wiem jak będą kształtowały się ceny w maju, oraz czy przypadkiem ktoś nie wyskoczy w trym czasie jakąś promocją lub nowszym modelem, albo na okres komunijny cały RTV pójdzie w górę...
 
Do góry