Philips 47PFL6008K wydaje trzaski.

boczeklb

New member
Czesc.

Witam wszystkich forumowiczow, to moj pierwszy post na forum. Czytam go od dawna, lecz zalogowalem sie dopiero dzisiaj. Przepraszam od razu za brak polskich czcionek. System z ktorego pisze, nie ma takowych.


Mam takie pytanko. Czy spotkaliscie sie z przypadkiem strzalow (z glosnikow) lub ewentualnie glosnym cyknieciem podczas przelaczania kanalow w TV w formacie HD? Telewizor to Philips 47PFL6008K. Podpiety do niego dekoder UPC. Cala sprawa dzieje sie w trakcie ogladania sygnalu SD i przelaczaniu na sygnal HD. Z HD na SD nie ma trzaskowDokladnie w tym momencie slychac strzal/trzask. Wydobywa sie gdzies z tylu TV (wydaje mi sie, ze z glosnikow).
Ostatnio zauwazylem, ze po podlaczeniu laptopa przez HDMI czasami po uruchomieniu filmu tez slychac trzask.

Macie jakies sugestie?

Pozdrawiam.
Boczek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tą normą to nie prawda.
U mnie nic nie trzeszczy, jak czytam opisy innych też nie piszą że im trzeszczy więc nie opowiadaj takich .....
Zgłoś do serwisu , muszą poprawić i tyle.
 

jenson

Banned
Trzeszczy nie cały czas, u mnie ostatnio od 2 miesięcy też nie trzeszczy, może poprawili w ostatnim sofcie, ale na forum kilka osób pisało, że trzeszczy, w sklepie też trzeszczy, więc co? wszystkie modele do reklamacji?
jeśli tak to pakuję i niech naprawiają, 3 naprawy i niech oddają kasę, bo i tak będzie trzeszczał

dodam, że nie wiem czy poprawił to nowy soft, bo trzaski występowały tylko na dekoderze nki, na wbudowanym tunerze dvbt nigdy trzasków nie było, a że teraz nie używam w ogóle nki to nie wiem czy to poprawili
 
Ostatnia edycja:

Magik85

New member
Ostatnio kupiłem 42" PFL7108K i również czasami wydobywają się wspomniane "trzaski" z glośnikow.
Może nie tyle podczas przełączania programów, przy zmianie sygnału z SD na HD itd.
Rownież, kiedy przewijam nagrane na dekoderze filmy (szybkie przewijanie -> przeskok o minute). Przy prawie każdym przeskoku jest ten trzask :(.
 
Ostatnia edycja:
Do góry