Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

mehias

New member
Kupuje w necie moge go zwracać bez problemu .Miałem w życiu wiele tv rożnych Marek ,Philipsa mam pierwszy raz .Na niemieckich stronach chwala ten model .Napisz mi Prosze w czym masz problem z tym tv ? .

Ludzie chwala obraz , ale nie wiem dla czego u mnie przed jak i po aktualizacji nie idzie ustawic obrazu by bylo ok. Jak wlacze PNM to obraz przy ruchach ludzi ma artefakty i smugi , jakies rozmycia wokol ich postaci , a jak wylacze PNM to obraz drzy. Tak czy siak jest zle i tyle. Po cho...e tyle tych funkcji do ustawiania jak wiekszosc musi byc wylaczona , jak na razie dla mnie ten telewizor to totalna porazka zaluje ze go wzialem , lecz tak jak Ty mam mozliwosc zwrotu bo przez siec kupilem . Nie kupil bym go drugi raz , lecz moze u Ciebie nie bedzie problemow.
 

phil7008

New member
Bez reklam
moglbys nagrac to drzenie? u mnie na wyl PNM obraz ewidentnie klatkuje ;)jest to pewna norma ale nie kazdy zauwaza,tak jak przyspieszone ruchy na wł. PNM ja tego nie widze ale moj szwagier juz tak
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy jak go wymienisz na inny skoro Tobie nie pasuje.
Jeśli chcesz ustawienia płynności obrazu. Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi który Ci pomoże krok po kroku w ustawieniu.
 

lucjan 5

New member
Ustawic ten zlom to naprawde porazka.....inzynierowie chyba podstawowke ukonczyli ci co to wymyslili.....coraz bardziej sie przekonuje co do zwrotu tego badziewia.......

Do pewnych technologii trzeba dorosnąć. Jeśli sądzisz, że wystarczy wiedza na poziomie sprzętu z przed kilku lat to masz w domu jej efekt. Przestudiuj instrukcję obsługi, naucz się wykorzystywać to co w niej jest zawarte. Nie ośmieszaj się. Większość narzekających na 6008 to domorośli eksperymentatorzy, którzy sądzą, że wycisną z "malucha" 240 km/h.
 

mehias

New member
moglbys nagrac to drzenie? u mnie na wyl PNM obraz ewidentnie klatkuje ;)jest to pewna norma ale nie kazdy zauwaza,tak jak przyspieszone ruchy na wł. PNM ja tego nie widze ale moj szwagier juz tak


Nie mam bardzo na czym nagrac bo tel sprzedalem a mam starego zloma na razie. Nie jest to az takie mocne drzenie brazu ale jest , to tak jak by delikatnie poklatkowe przesuwanie obrazow i osob a mnie to drazni. W plazmie Panasonica tego nie bylo gdy mialem , ale to wiadomo plazma. Moze komus to nie przeszkadza lecz mi tak , bo wydajac ponad cztery tys. na telewizor w tych czasach spodziewalem sie czegos lepszego. Nadmienie ze ta wada wystepuje tylko podczas ogladania programow nadawanych przekazem satelitarnym a nie kozystam z niczego tylko z tunera w telewizorze . Niezaleznie czy to programy SD czy HD problem wystepuje w obydwu przypadkach . I zmiana na PNM tez nie wnosi lepszego rezultatu bo wtedy wystepuja tak jak by rozmycia kontur poruszajacych sie przedmiotow i osob. Obraz Z usb jest wysmieniy ze tak powiem i chwale philipsa za to.
 

bla.zej

New member
Właśnie dzwoniłem do Philipsa z wyżej opisywaną przeze mnie usterką, Pani najpierw przeprowadziła mnie przez proces ponownej instalacji TV, lecz to nic nie dało, więc przyjęła zgłoszenie o usterce. Ma się odezwać fachowiec i umowic na wizytę. Ciekawe co mi na to zaradzi.
 
Ostatnia edycja:

lucjan 5

New member
Właśnie dzwoniłem do Philipsa z wyżej opisywaną przeze mnie usterką, Pani najpierw przeprowadziła mnie przez proces ponownej instalacji TV, lecz to nic nie dało, więc przyjęła zgłoszenie o usterce. Ma się odezwać fachowiec i umowic na wizytę. Ciekawe co mi na to zaradzi.
To jest właściwe podejście do sprawy. Nie możesz sobie z czymś poradzić, masz od tego konsultantów w Philipsie. Jeśli telefonicznie też nie "pójdzie" pozostaje wizyta serwisanta, w ostateczności serwis.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Na niemieckiej stronie z 30 pozytywnych opini ..o tym modelu .Zobaczymy czy ten telewizor u mnie zostanie .(jestem bardzo wymagający co do telewizorów ) Jutro dam znac czy jest ok czy nie ..Jeszcze jedno czy Ipla działa zagranica ? W panasonicu działa ,jak jest w Philipsie?
 

rzęsor

New member
Przy okazji, może mi odpowiecie na trzy pytania:

1. Jak włączyć PIP między dwoma źródłami, np. TV kablowej i z HDMI?

2. Czy da się na telewizorze nagrywać programy z dekodera podłączonego kablem HDMI?

3. Czy programy nagrane na zewnętrznym dysku można potem oglądać na komputerze albo innym telewizorze?
 

asqinejem

New member
wiem jak ustawic obraz ;) co z tego ze obraz bedzie plynny jak beda spore artefakty
Wiem, że wiesz... ale są tacy co nie wiedzą.
2. Czy da się na telewizorze nagrywać programy z dekodera podłączonego kablem HDMI?
Ta funkcja działa chyba tylko, gdy korzystasz z wewnętrznego dekodera.
3. Czy programy nagrane na zewnętrznym dysku można potem oglądać na komputerze albo innym telewizorze?
Nie, będą działać tylko na telewizorze, na którym zostały nagrane.
 

accu

New member
Bez reklam
Przy okazji, może mi odpowiecie na trzy pytania:

1. Jak włączyć PIP między dwoma źródłami, np. TV kablowej i z HDMI?

2. Czy da się na telewizorze nagrywać programy z dekodera podłączonego kablem HDMI?

3. Czy programy nagrane na zewnętrznym dysku można potem oglądać na komputerze albo innym telewizorze?

Witam uprzejmie,
1 . A czy w ogóle można ?
2 . Nie .
3 . Nie .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

rzęsor

New member
Dzięki, obiło mi się o uszy że ma prosty PIP i teraz próbuję to potwierdzić.

A jeszcze coś, czy nagrywał ktoś z was na komputerze programy strumieniowane z telewizora przez DLNA do aplikacji w rodzaju Windows Media Player, VLC albo XBMC?
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Przy okazji, może mi odpowiecie na trzy pytania:

1. Jak włączyć PIP między dwoma źródłami, np. TV kablowej i z HDMI?

2. Czy da się na telewizorze nagrywać programy z dekodera podłączonego kablem HDMI?

3. Czy programy nagrane na zewnętrznym dysku można potem oglądać na komputerze albo innym telewizorze?

Witam,
pk1 -musi ktoś inny mający ten TV.
pk2 - na żadnym TV nie ma takiej możliwości.
pk3 - piractwo by się szerzyło :) , nie można.

Pozdr.
 

djtomas

New member
Czy u was też podczas odtwarzania filmów na TVN Player wyświetla wam się granatowy pasek loadingu?
Poniżej przykładowa fotka:
ei6l.jpg

mam ten sam problem, nawet nakręciłem filmik i zastanawiam się
czy nie pisać do Philipsa... często korzystam z TVN Playera i ten
latający pasek jest mega irytujący :-x
 

adamo_

New member
Bez reklam
Dzięki, obiło mi się o uszy że ma prosty PIP i teraz próbuję to potwierdzić.

A jeszcze coś, czy nagrywał ktoś z was na komputerze programy strumieniowane z telewizora przez DLNA do aplikacji w rodzaju Windows Media Player, VLC albo XBMC?

Ten TV nie ma PIP nie szukaj.
 
Do góry