Philips 47PDL6907K, a polskie napisy w filmach.

kuba426

New member
Witam, prosze powiedzcie mi, czy jest jakas mozliwosc, zeby w napisach w filmie MKV ustawic jakos polskie znaki?
Od czego zalezy, ze w niektorych filmach jest glos, a w niektorych wyskakuje komunikat "format audio nieobslugiwany"?
Pozdr.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Nie obsługuje filmów z dts tylko dolby ac3 łatwo przerobić sobie.Nie wiem jak u ciebie ale w moim jest w ustawieniach napisów opcja język środkowoeuropejski .
 

morfeo11

New member
Ja do downmixu z DTS do AC3 używam Serviio ( oczywiście jeśli puszczam po DLNA ). Sprawdza się idealnie.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Jak kol wyzej pisze mkv2ac3 jest darmowy.Sciągasz instalujesz na kompie odpalasz program >klikasz na flagę biało czerwoną imasz program po polsku dalej dajesz- dodaj pliki i otwierasz plik dodajesz ten plik z filmem do przerobienia.Otwierasz w programie opcje audio i w zakładce audio bitrate ustawiasz na najlepszy czyli 640 klikasz metoda aften niżej wybierasz folder docelowy jak chcesz zostawić dzwięk dts to zaznaczasz zachowaj orginalne strumienie jak nie to film będzie miał jedną scieżkę dzwiękową ac3.Start i czekasz aż skończy.
 
Do góry