philips 47 pfl-6907k

klinde

New member
Witam, właśnie zamierzam zakupić tv 46 i waham sie między 6907 a 6007. Po przejrzeniu różnych inf. Wiem że są minimalne różnice poza designem.
Interesuje mnie jaka jest różnica między tymi modelami w dźwięku (6907 2x12w - czy to istotnie wpływa). Czy 600 Hz w 6907 widocznie wpływa na jakość obrazu. No i rzecz ostatnia czy menu w obu chodzi w zauważalnie nie komfortowo-przynajmniej tak niektórzy tutaj napisali. A jeśli są jeszcze jakieś różnice to oczywiście będę rad za każda inf. Ponieważ nie mogę fizycznie puki co ich zobaczyć please o inf. A byłem w euro i powiedzieli że mogę zamówić i porównać bez konieczności zakupu. Brzmi ciekawie z pewnością skorzystam to dam znać czy rzeczywiście tak można.
 

MCR

New member
Nie wiem jak w 6007, ale to "niekomfortowo" w 6907 objawia się małym lagiem. Mnie to osobiście nie przeszkadza i zdecydowanie nie wpływa na komfort. Co do Euro - można. Sam tak robiłem. Zamawiasz do sklepu i prosisz obsługę o podłączenie. Wprawdzie w 2 na 3 sklepach mi odmówiono (bo nie ma czasu/nie mogą/nie da się) ale w 1 nie było z tym problemów.
 

klinde

New member
Dzieki. A pomyśleć, ze już szczęśliwy byłem wybierając tylko miedzy dwoma modelami;)Wiem również, ze jest 6097, nie wiem tylko gdzie i kiedy bedzie można je nabyc... A Moj stary soniak już ledwo dyszy....P.S. szczuro mozesz mi podeslac gdzie tego szukać
 

szczuro

New member
na takim etapie wybor juz jest prosty, wez ten ktory lepszy :)

6007 i 6067 sa tutaj https://www.emarkt24.com
na stronie nie ma jeszcze 6067, ale maja :)
wyslyka do Polski - 30 euro

PS w sumie to nie wiem, czym sie rozni 6067 od 6097

edit juz wiem: 6067 - 4 pary okularow, 6097 - 6 par okularow
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
to mnie akurat nie przeraża bo do tego celu będzie mi służył player a z czasem wymienię na porządniejszy. Tv i tak nie da tego co dobry player
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja skupiam się na jakości obrazu, płynności i wyglądzie tv reszta to miły dodatek, zostało nic tylko czekanie na jakieś info i test od kikiego
 

maddox

New member
Panowie u nas w Rzeszowie nie ma go na ekspozycji a bardzo mnie interesuje ten model.
Jak wygląda porównanie tego modelu z Sharpem 830E czy sony hx750 czy 830 czy Panasonic ?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Panowie u nas w Rzeszowie nie ma go na ekspozycji a bardzo mnie interesuje ten model.
Jak wygląda porównanie tego modelu z Sharpem 830E czy sony hx750 czy 830 czy Panasonic ?

Na to pytanie najlepiej odpowie Kiki, ponieważ ma te wszystkie TV na rozkładzie. Dodatkowo chyba kończy testować 6907.
Dużo osób czeka na porównanie nowych Philipsów serii 6 do pozostałych graczy na rynku.
Cóż...
 

maddox

New member
Dowiedziałem się dzisiaj od konsultanta,
Rzeczywiste odświeżanie wynosi 100Hz.
Dopiero Serie 7000/8000/9000 mają 200Hz.

różnica między pdl a pfl to tylko obudowa, 1 więcej wejscie HDMI (PDL) większa moc głośników (PFL)

Jak faktycznie 100 Hz to trochę już mniej mi sie podoba.
 

MCR

New member
Proponuję Ci mimo wszystko obejrzenie obu na żywo i porównanie. Chyba, że potrzebujesz kupić cyferki danych technicznych (a przy okazji - mnie informowano w sklepie, że 6907 ma 200Hz)
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Proponuję Ci mimo wszystko obejrzenie obu na żywo i porównanie. Chyba, że potrzebujesz kupić cyferki danych technicznych (a przy okazji - mnie informowano w sklepie, że 6907 ma 200Hz)

Tak wiem, pisales o tych 200Hz w innym wątku. Co prawda powiedzieli Ci to w EuroRtv, a tam pracują sprzedawcy "znający sie na wszystkim" :). Mnie raz wmawiali że wszystkie TV (plazmy tez)sa 100Hz a reszta to marketing, dlatego nie chce z głąbami nawet gadać.
Oczywiście porownam te tv zanim kupię, ale na razie nie mają ich nigdzie w moim mieście
 
Do góry