Philips 47 PFL 3007H pół roku w domu

ss1973

New member
Jako że mam w/w telewizor pół roku w domu podzielę się krótko jak ja to widzę.Zakupiony za 2399PLN na jednej z dużych hal,montaż i instalacja bezproblemowo.Przesiadka z 32" LG LC2R spory skok w jakości wyświetlanego obrazu(powiedziałby że ogromny) ale tak samo jak w LG niedoświetlone rogi.
Dekoder naziemnej telewizji 15 km od nadajników na samym drucie zbiera wszystkie dostępne kanały w bardzo dobrej jakośći.USB czyta MKV ale tylko 720i ,1080i np z kamery Samsung hmx-200 brak obrazu ,dzwięk jest.Z ciekawości sprawdzałem jakiegoś divixa czyta bez problemu.Próbki MTS. z aparatu Panasonic GH2 wyświetla prawidłowo.Pisałem do BOK czy powinien wyświetlać 1920x1080 zero odpowiedzi,za to spamu pełna skrzynka.
Kanały z Multimedia Polska : HD bardzo ładnie ,reszta cyfrowych przeciętnie do tego stopnia ,że oglądam z naziemnej.
Telewizor stoi na wprost oglądającego jest ok,kąty boczne już nie jest tak kolorowo.Do południa (okna od wschodu) bez rolet ani rusz.Jako że szukałem najtańszego telewizora,bez 3d,Smart TV,multimedia tez nie były priorytetem (mam ASUS-a Oplay ,który czyta wszystko) jestem zadowolony,w tamtym okresie ,a dokładnie 8 miesięcy temu była to najtańsza opcja,gdzie raty RSO 0 % tez byly nie bez znaczenia.Podsumując jak się nie ma co się lubi ,to się lubi to co ma.Pozdrawiam.
 
Do góry