Philips 46pfl9704H/12 - TEST OTWARTY

amtest

New member
Tomek Koko napisał:
Hmmmmm oglądałem go w MM i Saturnie w Bydgoszczy i kurcze niczym sie nie wyróżnia poza ceną oczywiście. Obraz jest bardzo zbliżony do pozostałych philipsów stojących obok. Aż sie nie chce wierzyć ze to taki super tv.

Tutaj masz rację, raz jeszcze oglądałem tego Phila i obraz praktycznie identyczny jak w innych Philipsach. No oczywiście poza czernią (co dla niektórych to priorytet). Tak więc jak komuś zależy na czerni to płacić 9k za 40-tkę lub 5,5k za model bez LED.


@Michalmic
Odnośnie 9k, to cena w MM dokładnie 8999 zł.
 

michalmichalmic

New member
Powiem tak. Lepsza czern to przede wszystkim lepszy kontrast pomiedzy najjasniejszym a najczerniejszym wyswietlanym obiektem ale tylko pomiar ANSI jest istotny i rzetelny i tu wiem na swoim przykladze ze warto miec tv z jak najwyzszym kontrastem. Mialem lg tzw scarlet z matryca lg-philips 42 cale i nie bylo dobrze. W naswietlonym pomieszczeniu ok ale w slabo oswietlonym pomieszczeniu to wtedy widac ze gdzie ma byc czarnr to swiatlo bije przez matryce i czarnego koloru brak a jak go brak to kontrast slabiutki. Wiec zeby sprawdzic czy warto tyle dac to tylko przy slabym swietle i bez swiatla a w MM to swiatlo jest mocne i nie ma warunkow do porownan.
 

mud4x

New member
52pfl9704H/12

Mam 52pfl9704H/12 od tygodnia. Wart wydanych 13000 PLN.
Potwierdzam obraz super,dźwięk rewelacja w porównaniu wcześniej posiadanym LCD LED Samsunga.
 

amtest

New member
46pfl9704 vs Sony 46x4500

A widział ktoś Philipsa 46pfl9704 vs Sony 46x4500 ???

Telewizory LEDy i ta sama technologia - chyba że się mylę, ale różnica w cenie znaczna.
Na forach zagranicznych też twierdzą że czerń Sony to smoła, to po co przepłacać?
Phil ma 200Hz, ale i tak z tego widzę każdy wyłącza ten efekt- zbyt duży "teatr".
 

brodacz

Active member
Bez reklam
amtest napisał:
A widział ktoś Philipsa 46pfl9704 vs Sony 46x4500 ???

Telewizory LEDy i ta sama technologia - chyba że się mylę, ale różnica w cenie znaczna.
Na forach zagranicznych też twierdzą że czerń Sony to smoła, to po co przepłacać?
Phil ma 200Hz, ale i tak z tego widzę każdy wyłącza ten efekt- zbyt duży "teatr".
1. Nie ta sama technologia.
2. Nie ta sama ilość kolorów.
3. Nie ten sam czas reakcji.
masz wybór: stracić parę tysiączków na Soniaczka lub być zadowolonym z poważniejszej inwestycji w Filipka.
 

peciol

New member
Lg Lh9000

Witam ,to mój pierwszy post tutaj na forum,sledze tu różne watki od paru miesięcy...mam pytanie ,czy ktos z was porównywał te wszystkie cuda do LG LH 9000? jak wypada do phila 9704, sama PLAZMY 850, sonego X4500? Miałem na pare dni Sony Z5500 i zawiodłem sie ogladając wieczorem.Zależy mi na czerni oglądajac wieczorem,różnice napewno są ale czy jest az taka przepaśc np w stosunku do LG,SAMSUNGO PLAZMY?
 

amtest

New member
brodacz napisał:
1. Nie ta sama technologia.
2. Nie ta sama ilość kolorów.
3. Nie ten sam czas reakcji.
masz wybór: stracić parę tysiączków na Soniaczka lub być zadowolonym z poważniejszej inwestycji w Filipka.
No to wygląda, że trzeba uzbroić się w cierpliwość i brać Phila.


peciol napisał:
Witam ,to mój pierwszy post tutaj na forum,sledze tu różne watki od paru miesięcy...mam pytanie ,czy ktos z was porównywał te wszystkie cuda do LG LH 9000? jak wypada do phila 9704, sama PLAZMY 850, sonego X4500? Miałem na pare dni Sony Z5500 i zawiodłem sie ogladając wieczorem.Zależy mi na czerni oglądajac wieczorem,różnice napewno są ale czy jest az taka przepaśc np w stosunku do LG,SAMSUNGO PLAZMY?
Ja widziałem w MM phil9704 obok Sony Z5500 i phil miażdży czernią. Różnica jest ogromna, a wieczorem to pewnie kolosalna. Świetną czerń też ma LEDowy Sharp LE 700 - bardzo ładny tv, warto się zastanowić, ale uwaga podobno dźwięk to porażka, tak piszą - trzeba podłączać pod ampli.
 

peciol

New member
amtest napisał:
No to wygląda, że trzeba uzbroić się w cierpliwość i brać Phila.



Ja widziałem w MM phil9704 obok Sony Z5500 i phil miażdży czernią. Różnica jest ogromna, a wieczorem to pewnie kolosalna. Świetną czerń też ma LEDowy Sharp LE 700 - bardzo ładny tv, warto się zastanowić, ale uwaga podobno dźwięk to porażka, tak piszą - trzeba podłączać pod ampli.

a czy ten sharp to nie led krawędziowy bo jeśli tak to odpada LG lh 9000 ma miejscowe przygaszanie tylko jak on wypada obok innych modeli? Phila widziałem ,obraz jak ze snu cena z reszta też:)
 

Hartson

New member
Bez reklam
Z5500 raczej nie powinno porównywać się z Philipsem 9704, bo to nie ta klasa. Z5500 należałoby porównać z Philem 9664, a Phila 9704 z zeszłorocznym modelem Sony 46-55"X4500.
 

danielo27

New member
Witam. Panowie napiszcie ile kosztuja w polsce w MM modele 46 i 52 cale.Jestem teraz w Hamburgu i wczoraj bylem tu w MM i 46 jest za 2699 euro a 52 za 2999 euro jest to dobra cena?.Jak myslicie stanieja na swieta lub po nowym roku? Warto czekac? Pozdrawiam
 

michalmichalmic

New member
kiki napisał:
w Polsce 46" kosztuje 10.500 - więc jest taniej
Zaś 52 - nie wiem - ale chyba podobna cena.

Ceny w polskich MM sa rozne za 46cali od 10500 do nawet 13tys. To szubrastwo ze nie maja jednolitych cen.

Kiki a w ktorym jest za 10500? bo to jak na razie najtansza cena w MM za 46cali.

A na południu Polski ktos widział za 10,5 lub 11tys 46cali? a jesli tak to w ktorym?
 

SDman

Banned
michalmichalmic napisał:
Ceny w polskich MM sa rozne za 46cali od 10500 do nawet 13tys. To szubrastwo ze nie maja jednolitych cen.

Kiki a w ktorym jest za 10500? bo to jak na razie najtansza cena w MM za 46cali.

A na południu Polski ktos widział za 10,5 lub 11tys 46cali? a jesli tak to w ktorym?
Dziś jest od reki w Euro za 10199 -brać bo ja wezmę :lol: .
 

star1511

New member
Internet browser

Witam

Właśnie jestem na etapie rozważania kupna nowego telewizora. Jednym z moich faworytów jest Philips 9704 a to ze wzgledu na możliwość surfowania po internecie. Uważam to za znakomita sprawę, jeśli np. w trakcie reklam można przejrzeć sobie wiadomości, poczytać blogi czy fora.
I w związku z tym mam pytanie o sposób wprowadzania nazwy strony WWW do paska adresowego URL i nawigacji po stronach.

1. Gdzieś wyczytałem, że browser pamięta ostatnie 16 stron. Czy jest to 16 stron ostatnio odwiedzonych czy to są ostatnie 16 manualne wpisy do paska?

2. Zdaje się, że nie ma w tym browserze opcji "ulubione". Czy można jednak jakąś wybraną stronę sobie jakoś "zafiksować" tak, aby kilkoma kliknięciami szybko do niej przejść bez konieczności uciążliwego powtarzania wpisywania z pilota?

Pozdrawiam
 

michalmichalmic

New member
SDman napisał:
Dziś jest od reki w Euro za 10199 -brać bo ja wezmę :lol: .

Dla mnie to zadna okazja. Czekam od dwoch m-cy az ceny beda normalne wiec jeszcze moge dwa poczekac a za tyle to juz dawno bym kupil i jeszcze ta zwyklizne bd3000 bym sie meczyl na allegro jak inni zeby sprzedac za 390zl najwyzej.
Ja poczekam az bedzie bezvacie w MM i cena bedzie 10500zl minus vat = 8606zł i uwierzcie mi ze i tak nie powiem ze kupilem tanio bo to i tak tanio nie bedzie. Nawet jadac po niego w bezvaciu nie bede sie spieszyl bo za taka kase to tv leza miesiacami w MM bo naprawde to tylko dziesiatki ludzi w Polsce chce tyle wydac za tv a reszta sie z tego smieje.
Wiec ponawiam pytanie gdzie sa w poludniowej Polsce za 10500zł?

Poza tym juz pojawiaja sie w wiekszej ilosci sklepow inter. i konkurencja spowoduje obnizki nawet do 50zł diennie wiec trzeba byc po prostu cierpliwym.
 

GRajza

New member
A od kiedy jak jest bezwacie w MM to towary są niższe o 22% od cen z dnia poprzedniego? ;)
Tak samo jak jest akcja z ratami 0% ;) też jakoś w tym dniu lekko ceny w górę ;)
 

michalmichalmic

New member
GRajza napisał:
A od kiedy jak jest bezwacie w MM to towary są niższe o 22% od cen z dnia poprzedniego? ;)
Tak samo jak jest akcja z ratami 0% ;) też jakoś w tym dniu lekko ceny w górę ;)

Zrobmy tak. Teraz zostawmy ten temat a Ja obiecuje ze jak w ciagu 2-miesiecy kupie to napisze gdzie i po ile był przed bezvaciem i w czasie bezvacia.ok

Jak kupowalem canon hf100 to w intern. sklepach była po 2,3tys w MM po 2,2tys na kilka dni przed, podjechalem dzien wczesniej zobaczyc ile jest i po ile i rano w piatek kupilem za 1,8tys na zupelnym luzie bo pozostale sztuki przelezaly cale bezvacie i nikt nie kupil a na wejsciu o 9rano to 5osob było na to otwarcie bezvacia.

Ceny sa skandalicznie rozne w poszczegolnych MM od 10500 do 13900 ale to tez troche zalezy od okresu dostawy i od kierownictwa w danym MM.

W sklepach inter. sie pojawiły i beda tam taniec wiec zobaczymy w ciagu 2 miesiecy co bedzie. Szkoda 2tys tak po prostu przeplacic no ale jak mi przyjdzie jechac do MM oddalonego o 300km to tez wesolo nie bedzie.

A i uwaga bo euro zaraz bedzie ponizej 4zł wiec.........
 
Ostatnia edycja:
Do góry