Philips 43PUS7506 Player.pl/pliki avi

pit300

New member
Witam,
dzisiaj odebrałem Philips 43PUS7506/12 i mam z nim kilka problemów:
Wybrałem ten telewizor z racji tego że już w salonie mam Philips 50PUS7303 także marka jest mi znana.
1. wiem że działa pod systemem SAPHI (a nie pod Android TV),ale czy jest możliwość zainstalowania w jakiś sposób aplikacji Player.pl, Kodi albo jakiś inny player Video?
2. Po podłączaniu pendriva nie działa odtwarzanie plików avi (nie obsługiwany format video), działają za to pliki mkv - jednak w specyfikacji tego modelu jest napisane że obsługuje avi i wiele innych - próbowałem różnych filmów i różnych pendrivów, aktualizacja też jest najnowsza.
3. nie znajduję też wyszukiwania głosowego mimo tego że w specyfikacji występuje.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Na tym systemie nie zainstalujesz kodu ani playera. Musisz dokupić jakąś przystawkę która jest na Androidzie
 

pit300

New member
Właśnie mam przestawkę (Fbox ATV Ferguson) z Android którą używałem ze starym telewizorem, i teraz postanowiłem kupić nowy telewizor, żeby już nie używać dodatkowych przystawek a tu się okazuje że nawet nowy telewizor potrzebuje przystawek. Dziękuję za odpowiedź.
 

pit300

New member
To proszę doradź jakiś dobry model w cenie do 1700 pln. Aby miał Android TV, odtwarzał wszystkie filmy w .avi i był 4K.
 
Do góry