Philips 43PUS7506 lusterko

montefiori

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

kilka dni temu zamieniłem telewizor Panasonic TX-40FS400E (40''), który dałem rodzicom, na Philips 43PUS7506 (43''). Przy wyborze sugerowałem się opiniami i wszystkie chwalą ten model, a jedynymi minusami były zazwyczaj brak jakichś aplikacji, czy możliwości nagrywania. Jakość obrazu wszyscy zachwalają.
Ale w tym Philpsie wszystko strasznie odbija się w matrycy. Nawet wieczorem, kiedy jest już ciemno, to przy ciemniejszych scenach widzę co stoi na stoliku, widzę ramy okien, odbija mi się nawet żona. Ciężko cokolwiek oglądać. W dzień to już totalna porażka, każdy jaśniejszy przedmiot w pokoju widzę na ekranie, nawet na jasnych obrazach.
I tutaj moje pytanie, czy da się jakoś ustawić obraz, żeby zniwelować te refleksy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak się żona odbija to najlepszy prezent.
To model w najtańszy grupie cenowej, ma najmniejsze zabezpieczenia folii anty refleksowej.
 

montefiori

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale podczas oglądania to już mam dwie żony. O jedną za dużo. A tak na poważnie, to odstąpiłem jednak od umowy kupna i kupiłem model 43PUS8536. Mam nadzieję, że na tym już się nie zawiodę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry