Philips 42PFL4208 - problem z odtwarzaniem filmów

Althais

New member
Zakupiłem ten model Philipsa. Podłaczyłem go do serviio zainsalowanym na laptopie. Filmy po kilku minutach się wyłączają.

Jako, że przez DLNA nie szło oglądać to zgrałem filmy na dysk i podłączyłem przez USB. Tutaj natomiast po kilku minutach oglądania zaczyna klatkować tak, że muszę TV od prądu odłączyć bo nic nie idzie kliknąć.

Filmy mam w FULL HD. Co może być przyczyną ? Jakieś sugestie? Rady ?
 

Althais

New member
Co znaczy żeby go zresetować na pół godziny? Odłączyć od prądu? Jak tak to żona mi go wyłącza na całą noc od prądu bo twierdzi, że dioda w TV nie będzie zżerała prądu :) Tak już ma (żona) :) Uruchomiłem też automatyczną aktualizację oprogramowania w TV i nic nie dało.
 

Althais

New member
10 dni chyba minęło. Poza tym kupiłem na oleole. Więcej bym czasu stracił na przepychanki. Stanęło by na tym, że odesłałbym TV, byłbym bez TV i kasy.
Oleole nie uznaje zwrotów po rozpakowaniu towaru. Wolałem sobie zaoszczędzić nerwów.

Czy mogę coś zrobić jeszcze w tym temacie ? Jakieś magiczne kombo przycisków ? :) Reset do fabrycznych(jak?)?
Czy może wysłać na gwarancję?
 

owberps3

New member
Soft?

Może aktualizacja oprogramowania i reset TV (ustawienia fabryczne?)

Możliwe jest również też bitrate filmów jest zbyt duży i bufor w TV się "zapycha", dlatego następuje klatkowwanie lub wyłączanie całkowite filmu. Masz możliwość sprawdzenia tego na filmnie w mniejszej jakości - np. takim zajmującym ok 1,5 - 2 GB?
 
Do góry