Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

miet55

Member
Bez reklam
Dalej walczę z nagrywaniem TVP2 HD i Polsat HD. Może raczej odtwarzaniem bo wydaje mi się, że materiał jest nagrany lecz nie idzie go odtworzyć z dysku USB. Dziś kupiłem nową ofertę tj. N na kartę HD. Niestety, to samo!!! Poprzednio używałem TNK Smart HD z modułem Conax Neotion CAM. Myślałem, że wina leży po stronie modułu CAM. Teraz mam moduł parowany z kartą i dalej lipa. Z prośba do Wszystkich co korzystają bądź kiedykolwiek korzystali z modułów CAM. Czy mieliście podobne problemy?
 

mocher3

New member
Nie testowałem ale nie powinno być żadnych problemów.

też tak myślę , ale wolałem się upewnić , niestety wprowadzam się do mieszkania gdzie raczej nie ma opcji na inną tv niż ta regionalna kablowa , za to internet mają dobry ale tylko w pakiecie z telewizją stąd też ten wybór , na szczęście telewizję rzadko oglądam , dzięki za pomoc , ponowną ;)
 

spuki23

New member
Dzisiaj w sklepie w ramach testu podłączyłem do niego pendrive usb 3.0 i nie działał. Z innego pendrive odczytał plik mpeg ale obraz skakał i w pewnym momencie wyłączyła się muzyka. Czego to może być przyczyna?
 

maniek530

Banned
Dzisiaj w sklepie w ramach testu podłączyłem do niego pendrive usb 3.0 i nie działał. Z innego pendrive odczytał plik mpeg ale obraz skakał i w pewnym momencie wyłączyła się muzyka. Czego to może być przyczyna?

Według mnie to wina pendrive - mam 3 szt i z każdego czyta :grin:

też tak myślę , ale wolałem się upewnić , niestety wprowadzam się do mieszkania gdzie raczej nie ma opcji na inną tv niż ta regionalna kablowa , za to internet mają dobry ale tylko w pakiecie z telewizją stąd też ten wybór , na szczęście telewizję rzadko oglądam , dzięki za pomoc , ponowną ;)

Zawsze możesz skorzystać z jakiejś platformy :cool:
 

mocher3

New member
Zawsze możesz skorzystać z jakiejś platformy :cool:[/QUOTE]

Oczywiście , może w niedalekiej przyszłości ,mi w sumie tv służy tylko do oglądania filmów lekki ze mnie maniak , oczywiście w granicach rozsądku ;) plus czasem pograć w jakiś hit na PS3 :grin: mam nadzieję że PFL6007 spełni oczekiwania co do obrazu , ale im więcej czytam tych wszystkich postów tym mniej wiem 8) teraz po głowie mi zaczął chodzić sony hx750 i mam dylemat
 

maniek530

Banned
Oczywiście , może w niedalekiej przyszłości ,mi w sumie tv służy tylko do oglądania filmów lekki ze mnie maniak , oczywiście w granicach rozsądku ;) plus czasem pograć w jakiś hit na PS3 :grin: mam nadzieję że PFL6007 spełni oczekiwania co do obrazu , ale im więcej czytam tych wszystkich postów tym mniej wiem 8) teraz po głowie mi zaczął chodzić sony hx750 i mam dylemat

HX750 jest też ok tylko sony jak to sony ma swoje ograniczenia co do odtwarzania - designe mi też nie leży ale to kwestia gustu - HX850 jest za to ładnie skrojony :grin:
 

mocher3

New member
HX750 jest też ok tylko sony jak to sony ma swoje ograniczenia co do odtwarzania - designe mi też nie leży ale to kwestia gustu - HX850 jest za to ładnie skrojony :grin:

zgadzam się co do wyglądu , pfl6007 bardziej mi pasuje niż hx750 pod tym względem, mam problem bo nie widziałem 3D w tym philipsie ale za to w hx850 tak i powiem szczerze że zdziwiłem się bardzo pozytywnie, byłem zaskoczony jak dobrze wygląda w tym sony 3d ;)
 

mocher3

New member
W Philu 3D też jest bardzo dobre ;)

To dobrze :D Mam trochę kłopot z oglądnięciem tego pfl6007 na żywo ,u nas w mieście w żadnym ze sklepów go nie mają , najbliżej w Krakwie , ale tam bywam rzadko i jak już jestem to zbytnio nie mam czasu go po testować . W każdym bądź razie , widziałem jak świeci w HD i dla mnie rewelka , SD niezbyt ciekawie , ale warunki w sklepie były niezbyt dobre , lampa na lampie lampę pogania ;) no i kwestia pewnie ustawień , bo znając życie pewnie w ogóle nie był ustawiony . Wybór chyba jednak padnie na phila , bo wiedzę że ceny spadają a mi aż tak strasznie się nie spieszy , nie mam tv od miesiąca i żyje ;-)
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Ja własnie najbardziej byłem zaskoczony 3D w Philipsie. Wczesniej widzialem je w Sharpie, LG, Sony (najmniej) i w Samsungu (tutaj najczęściej). W Philipsie 3D jest najlepsze jakie widziałem. Przede wszystkim brak migotania. Mecz w HD i mecz w 3D ogląda się i tu i tu bardzo dobrze. Wczesniej 3D traktowałem jako bajer i po chwili ogladania wyłączałem. Piłki nożnej nie oglądałem bo mi się nie podobało w 3D. Tutaj w 6007 jest odwrotnie. Obraz w 3D jest świetny.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
też byłem pod wrażeniem 3D w philu, u kumpla na panasie ET5E już nie było tak fajnie i się bałem że jak przyjdzie mój phil będzie jeszcze gorzej, mimo że to bajer fajnie jak działa dobrze. Po włączeniu Madagaskar3, byłem pod ogromnym wrażeniem:), ale to i tak tylko bajer który jednak czasami umili czas:). Mam porównanie 6007 do ET5E i dla mnie płynność obrazu przy wyłączonym teatrze na obu tv jest taka sama, nie widać żadnych dziwnych objawów. Nie wiem, albo jestem ślepy albo jakimś ignorantem że nie widzę jakiś mikro przycięć, a mam porównanie do paru tv podobnej klasy :)
 

mocher3

New member
Właśnie dla mnie 3D miał być też tylko dodatkowym bajerem , który nie koniecznie będę używał i miał służyć jako dodatek , ale jak zobaczyłem z mety zdanie zmieniłem ;) Jak się obraz 3D w tym philipsie zbliży choć trochę do tego co widziałem w sony hx850 i jeszcze do tego dojdzie brak migotania to na bank będę go używał i to często ;)
 
Do góry