Philips 4000 series - 46PFL4358H

ściana1

New member
46PFL4358H i 47PFL4398H

Witam,

Czy miał ktoś styczność z (budżetowym) modelem 46PFL4358H?
Proszę o podzielenie się wrażeniami/opiniami na jego temat.
Sprawdzi się jako ekran do PS3/oglądania filmów?
Jak wygląda sprawa input lag - zna ktoś wartość tego "parametru" w omawianym modelu?

Przy okazji - proszę też o opinie na temat 47PFL4398H - kryteria te same jak powyżej.

3D nie jest tu priorytetem (w przypadku 46PFL4358H aktywne; 47PFL4398H - pasywne), najbardziej interesują mnie jakość obrazu 2D i input lag. Oczywiście jeśli ktoś posiada jakieś istotne informacje na temat 3D w tych modelach, to również chętnie się z nimi zapoznam;).
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena 47PFL4398H 1999 zł
Iput Lag jest w pierwszej klasie - więc grać możesz spokojnie.
 

ściana1

New member
Cena 47PFL4398H 1999 zł
Iput Lag jest w pierwszej klasie - więc grać możesz spokojnie.

OK, a jaką wartością zamyka się pierwsza klasa? Chodzi tutaj o 16ms (1 klatka/sek)? Informacja ta dotyczy obydwu modeli?

Jak jest z jakością obrazu (odwzorowanie kolorów, kontrast)? Da się na te dwa modele w miarę komfortowo patrzeć:)?
 

ściana1

New member
Model 47PFL4398H jednak sobie odpuszczam...
Proszę więc tylko o opinie na temat modelu 46PFL4358H i o wielkość input lagu w tym modelu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy jaki komfort masz na myśli. To jedne z najtańszych telewizorów na rynku. Klasa pierwsza - excelent to 20 Ms
 

ściana1

New member
Zależy jaki komfort masz na myśli. To jedne z najtańszych telewizorów na rynku. Klasa pierwsza - excelent to 20 Ms

Model 46PFL4358H też posiada tak niski input lag?
Pisząc o komforcie chodziło mi o jakość obrazu, kontrast, odwzorowanie kolorów, natężenie smużenia, kąty widzenia.

Nie zależy mi specjalnie na podbiciu płynności obrazu (mam świadomość, że w tej cenie będzie słabo w temacie). W filmach preferuję klasyczny framerate taśmy filmowej, z kolei do gier rzecz jest nieprzydatna (wszak by osiągnąć niski input lag wszelkie bajerskie funkcje trzeba wyłączyć).

3D - skoro już jest, to pewnie odpalę od czasu do czasu.
 

Szaniak

New member
Mam podobny problem jak kolega, wybieram spośród tych dwóch telewizorów i nie wiem na który się zdecydować. Będe go wykorzystywał głównie do oglądania kablówki, gry na PS4 oraz oglądania filmów 3D. Czy ktoś obeznany w temacie mógłby podpowiedzieć który wybrać '?
 
Do góry