Philips 32PFL9613

Sienol

New member
Witam, niebawem chce kupic nowy TV do mojego pokoju, ktory jest maly i kupno wiekszego TV niz 32" nie wchodzi w gre. Podobno TV wymieniony przeze mnie jest 1 z lepszych jesli nie najlepszym 32" na rynku. Czy to prawda? Czy tez jest cos lepszego? Bardzo zaciekawil mnie ten model, ale nie ukrywam ze jest bardzo drogi-bo 3.300 zl na TV 32" to spora suma. Czy mozna ze 32" dostac cos tanszego co bedzie podobnej klasy co ten Philips?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z ocen i rankingów wynika że najlepsze modele to :
Hitachi 32 UT MX 70
Pioneer 32 KRL
Loewe 32 Xelos
 

Sienol

New member
Telewizory wymienione jako odpowiedz zdecydowanie przekraczaja moj budzet-po prostu nie ta klasa cenowa, max ile moge wydac to 3.200-3.300 zl i tu chyba Philips nie ma konkurencji.
 

Sienol

New member
Niezly ten Sharp musze przyznac, ale gdzies czytalem ze w rankingu TV 32" Full HD 100HZ do kwoty ok 3.500 najlepszy jest wlasnie Philips, a Sharp mial bodajze 2 lub 3 miejsce. Moze niech Kiki sie wypowie czy lepszy bedzie Philips czy Sharp.
 

astronaut

New member
Ze względu na okres gwarancyjny Philipsa bym sobie odpuścił.Tylko 1 rok gwarancji to za mało, a z doświadczenia z innymi sprzętami Philipsa wiem że nie na darmo dają tylko tyle.
 
Do góry