PHILIPS 32PFL5604 - czy warto

Cancelled

New member
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy warto brać philipsa 32PFL5604 za 1599 zł. Będzie mi służył głównie do xboxa. Ewentualnie proszę o propozycję innego tv. Mój kapitał to 2000 zł.

Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
- 4x6
preferowana wielkość ekranu ? - 32-37 "
jaki sygnał ? - Kablówka cyfrowa
jaka odległość od ekranu ? - 2,0m
jakie urządzenia do podłączenia? - XBOX, laptop - hdmi
jaka klasa cenowa? - 2000
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - ciężko powiedzieć
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - dosyć mocne, rolety
ile osób zasiada przed telewizorem? - 2
Ma stać czy wisieć? - stać
Czego oczekujesz od telewizora ? - dobra jakość obrazu w grach
Full Hd czy HD ready ? - obojętnie
 

beavisek

New member
tez sie zastanawiam

Tez sie zastanawiam i nie wiem czy nie skusze..Co prawda szukalem modelu 32" ale hd ready i juz wybieram od kilku dni czy toshiba 32AV635 czy Sharp LC32DH57 (tez 1570 i 1580zl) a tu nagle taka promocja//:confused: . Widzialem juz w Saturnie ten model i wtedy byl po 1799 i facet go polecal ale prawde mowiac obraz byl super...Ostry i wyrazny... W porownanu obok staly sharp dh57 i samsung b450. ALe nie wzialem bo 200zl drozszy i po co mi full hd...ale teraz za ta cene juz jest chyba wart uwagi..:cool:
POdoba mi jeszcze w nim to ze mozna puszczac filmy z pendrive i dobrze graja glosniki. Ma jeszcze pixel plus hd .
Jedyne co widze na minus to zuzycie pradu 160W ...Ten sharp bierze prawie polowe mniej!
Bede mial nieprzespana noc :szukaj:
 

jaskol

New member
beavisek napisał:
T... Ma jeszcze pixel plus hd .
Jedyne co widze na minus to zuzycie pradu 160W ...Ten sharp bierze prawie polowe mniej!
160 W to moc maksymalna, u mnie w 8404 jest opcja DEMO,
gdzie mozna zobaczyc "pobór prądu" dla rożnych ostawień.
Standardowo jest to 50-70 % tego co dała fabryka
 

stachuu

New member
O w moim regionie też jest! Biorę go!

EDIT
no już go mam w domu! Kurde ludzie go brali na potęgę. Stałem w kolejce i 4 osoby+ja wzięły ten TV. Wziąłem ostatnią sztukę :cool:. Na analogowej TV obraz jest dobry, a na cyfrowej nawet bardzo. Fajny dźwięk, obrotowa podstawa, długo się włącza to takie pierwsze spostrzeżenia. Za tą cenę jestem, jednak bardzo zadowolony
 
Ostatnia edycja:

beavisek

New member
Problem z odbiorem DVB-T

Witam
No i w koncu kupilem tego Philipsa..TEz rano bylem w MM i bylo kilka sztuk i rozeszly sie w 10 sekund ...W koncu mam spokoj z szukaniem i czytaniem opinii :D
Jestem z niego bardzo zadowolny .. Obraz na analogu zyleta oczywiscie na niektorych gorzej sobie rodzi ale i tak jestem pod wrazeniem. !
Chcialem tylko eksperymentalnie zobaczyc kanaly z DBB-T ale caly dzien sie meczylem i mi sie nie udalo..Nie udalo mi sie ani 1 stacji zlapac..Byc moze dlatego mam problem TV jest na parterze
Udalo sie komus zobaczyc stacje przez DVB-t ? :confused: Jesli tak to jak to zrobiliscie bo wg instrukcji nie idzie za cholere:?
 

stachuu

New member
Mi wyłapał tuner DVB-T 15 kanałów cyfrowych, ale to dlatego, że mój operator z kablówki oferuje te kanały cyfrowe nie mam żadnych anten tylko zwykły kabel w domu którym płynie jakość analogowa i cyfrowa. Szkoda tylko, że nie działa u mnie przewodnik po programach...
 

eddy37

New member
beedyy

Mam ten telewizor drugi dzień /jako drugi w mieszkaniu - mały pokój/. Odbieram sygnał cyfrowy przez tuner DVB-T z nadajnika naziemnego.
Po uruchomieniu odbiornika automatycznie wczytał mi 7 kanałów cyfrowych i 11 kanałów analogowych. Jakość obrazu kanałów cyfrowych b. dobra. Występują pewne zakłócenia w odbiorze sygnału, ale to chyba wina lokalizacji albo anteny (zwykła antena 3 elem.)
Odbieram na nim również satelitarny sygnał cyfrowy - obraz b.dobry. Uważam, że telewizorek jest godny polecenia.
 

beavisek

New member
Mam jeszcze 2 pytania do tych co kupili ten telewizor..
1. Czy mieliscie w komplecie jakas karte gwarancyjna albo jakis CDROM? Bo widze po opisach w sklepach internetowych ze jest karta gwar. i CDROM ale moze to jakis blad opisu.. Prosze dajcie znac bo moze musze sie wybrac do MM:?

2. Czy dziala u Was czujnik swiatla ? Wlaczam w menu i wg mnie TV nie reaguje jak gasze swiatlo lub wlaczam

dzieki za odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:

eddy37

New member
1. W sprawie gwarancji - poinformowano mnie w punkcie obsługi MM, że karta gwarancjna na ten telewizor zostanie wydana w każdej chwili w okresie 24 miesięcy gwarancji w momencie zgłoszenia usterki na podstawie dowodu zakupu telewizora.
2. Żaden CDROM do dokumentacji telewizora nie został dołączony.
Instrukcja obsługi ekranowa lub na stronie Philipsa.
Nie zauważyłem reakcji ekranu TV po włączeniu funkcji czujnika swiatła i zmianie oświetlenia w pokoju.:-|
 
Ostatnia edycja:
T

tomczax

Guest
a ja mam takie pytanie... obraz, gdy ustawiam na domyślny (np. jaskrawy, naturalny, kino itd) to wtedy nie mogę przestawiać opcjii dzwiekowych bo przerzuca mi od razu na "osobisty" profil, a przecież na jaskrawym, naturalnym itd basy i soprany są na 0... poradziliście sobie z tym?
 

SharpFTW

New member
Mam ten model i input lag jest zaskakująco niski (30 ms w trybie gry), ale strasznie zaciąga, tzn. ma poważny problem z tzw. "smearingiem". :<
 
Do góry