Petycja do Samsunga w sprawie firmware do B650

jolan

New member
Podpisałem się.
Dopisałem że jeszcze przydało by się poprawić a może zwiększyć ilość kodeków odtwarzających filmy. Zdarzyło mi się że film nie został odczytany z powodu nie rozpoznania formatu wideo (rozszerzenie jak najbardziej obsługiwane mkv) lub nieobsługiwanej rozdzielczości.
 

tribon

New member
Super.
Proszę jeszcze o dodanie:
- darmowe kodeki audio / wideo (flac, ogg vorbis,...)
- przewijanie filmów odtwarzanych za pomocą DLNA. Jest to bardzo duże ograniczenie. Obecnie można pliki przewijać za pomocą USB.
- odtwarzanie plików .mp4 za pomocą DLNA. Obecnie można te pliki odtwarzać za pomocą USB.

Osobom zainteresowanym powodzeniem akcji proponuję dodać link do petycji w stopce.
 

boss131

New member
Popieram inicjatywę!
Dodałbym jeszcze:
- możliwość wyboru jednej z kilku ścieżek dźwiękowych w filmach odtwarzanych zarówno z USB jak i DLNA (np. kiedy mamy Audio1: DTS i Aidio2: AC3 oczywiste jest, że dla braku obsługi DTS, TV powinien automatycznie odtwarzać ścieżkę AC3, a tu nie dość że TV nie obsługuje DTS to nie odtworzy AC3, gdyż jest zapisana jako ścieżka audio nr 2 i nie ma nawet żadnej opcji wyboru).
- podobnie z wmuksowanymi w film napisami. Obecnie TV w ogóle ich nie odtwarza :(.
 
Ostatnia edycja:

ADAM12116

New member
Znając życie Samsung nic z tym nie zrobi, z tego co zauważyłem nie zależy im na udoskonalaniu istniejących modeli, usprawnienia wejdą w nowszym modelu, z tego co wiem to 650 jest już nie produkowana przynajmniej serwis tak twierdzi bo mi oddali kasę za wadliwy TV bo nie mieli na co wymienić bo już ich niema w produkcji.Mam też 856 i jak tylko wyszedł z produkcji tak od tego czasu żaden nowy soft się nie pojawił i tak tez było z innymi modelami z tego co zauważyłem. Polityka firm jest taka: chcecie usprawnień? kupcie nowszy model!! bo ten co kupiliście pół roku temu to już złom i staroć, ma słaby obraz i poza tym to jest beee;), nowszy jest ok! ładniejszy, szybszy itp, idt:p, sprzedaż się liczy a nie usprawnienia.
 
Ostatnia edycja:

Pixeel

Member
petycja..

Zastanawiam się czy pod petycją muszą się podpisać osoby związane z tematem (np. posiadacze przedmiotu petycji), bo jeśli nie to zdecydowanie poszerza to grono podpisujących się - czy ma ktoś jakieś doświadczenia w pisaniu petycji ?
 

adamboro

New member
Według mnie nawet jakby ktoś chciał, to i tak nie sprawdzi, czy głosujący ma taki TV czy inny.
Ważne by było imię, nazwisko, miejscowość i prawdziwy adres e-mail. Równie dobrze może głosować osoba, która chce kupić taki TV, ale czeka czy będzie DTS ;-)
 

adamboro

New member
Przesłałem linka Naszej petycji do Samsunga oto co odpowiedzieli:

"Uprzejmie informuję, iż sugerowane w petycji poprawki firmware zostały
przekazane do działu technicznego w celu implementacji. Niestety nie
jesteśmy w stanie określić kiedy te zmiany zostaną wprowadzone."
 

adamboro

New member
Witam.
Średnio co 2-3dni wysyłam zapytania do samsunga przez ich stronę podając linka do Naszej petycji. Mają mnie już chyba dość :)

Proponuję, aby każdy z nas wysyłał do nich zapytania w sprawie firmwareu przez ich "cudowną" stronę www Samsung kontakt z nami
 

razorjack

New member
czy te problemy które wymieniliście
-brak możliwości przewijania filmów oglądanych przez DLNA
-brak napisów wrzuconych do strumienia filmu
-brak możliwości wybrania ścieżki audio (np. drugiej)

zostały poprawione w serii C550 ?
 
Do góry