pelne gry z PSStore w trybie offline (WipeOutHD)

reyq

New member
Witam

Czy gry kupowane na PS Store wymagają do uruchomienia połączenia z internetem? Interesuje mnie zwłaszcza WipeOutHD. Czy ktoś może sprawdzić czy da się go odpalić bez podpiętego kabla sieciowego/ połączenia wifi? np. chroniony kodem dostępu LittleBigPlanet beta nie udało mi się odpalić bez sieci. Flow też chciał kabel ale jakoś wystartował. W mojej okolicy są problemy z dostępnością szerokopasmowego netu, więc od czasu do czasu podpinam PS3 u znajomych i nadrabiam zaległości.

reyq
 

pete1

New member
Dobry temat kolego, ja mam neta bezprzewodowego i nigdy ani laptop ani ps3 nie byly go pozbawione wiec nigdy nie gralem jak mowisz "offline". Z ciekawosci odlacze router i sprawdze gry z psstore czy chodza. Wydaje mi sie troche popieprzone ze nie moge po zakupie gry przeniesc konsoli do kumpla ktory nie ma neta i tam u niego nie pograc. Chyba niemozliwe co?
 

Mefju

New member
Tak na temat wipeouta HD to ma ktoś może na sprzedaż albo na wymianę?:p z pss mogę zaproponować mapy do cod4.Pozdro
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
pete1 napisał:
Dobry temat kolego, ja mam neta bezprzewodowego i nigdy ani laptop ani ps3 nie byly go pozbawione wiec nigdy nie gralem jak mowisz "offline". Z ciekawosci odlacze router i sprawdze gry z psstore czy chodza. Wydaje mi sie troche popieprzone ze nie moge po zakupie gry przeniesc konsoli do kumpla ktory nie ma neta i tam u niego nie pograc. Chyba niemozliwe co?

W GT5P niestety możliwe...

Pozdrawiam,
 

antonio350

New member
to GT5P wraz z konsolą 160 gb ściągniętą z internetu to nie pełna wersja gry.bo jeżeli nie mogę jej uruchomić bez netu to kicha.sony zrobiło nas w balona.tymi 4 tytułami gratis.nigdzie tego nie napisali.
 

mataman

New member
Bez reklam
Troche chyba przesadzasz. W dzisiejszych czasach, zwłaszcza posiadając konsole next gen nie miec internetu to porażka.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja mam internet i co?
A to, że przez ponad połowę długiego weekendu nie miałem netu bo była awaria sieci energetycznej zasilającej urządzenia sieciowe.
Jak wtedy pograsz np. w GT5P?

To jest dopiero porażka...

Pozdrawiam,
 
Do góry