Pc

Graczomaniak

New member
Myślę, że co nieco na pewno podrasowali. Rockstar tak lubi :)

To samo było z trailerami nadchodzącej wersji na ps4. Też wyglądały znacznie lepiej niż wersja końcowa. Finalnie jakoś dziwnie mniej aut na ulicach się zrobiło a i animacja potrafi zachrupać. No ale trochę tych nowości dodali to mają wybaczone. Chociaż i tak uważam, że sprzedawanie rocznej gry w cenie nowości to był gruby wałek. Max 150zł powinni sobie wołać.

Nie lubię tylko takiego ściemniania z grafiką, a to coraz częstsze w branży gier niestety.

Przed premierą karmią nas renderami z mocnych pecetów, a potem gra po cichu zalicza downgrade graficzny i "nikt nic nie wie" - ale to bardziej rynek konsolowy.

Najważniejsza sprawa w przypadku gta 5 na pc to z pewnością optymalizacja kodu.

Starają się dopieścić jak należy, żeby nie było powtórki z bubla gta 4, który był praktycznie niegrywalny na premierę.

Ale najbardziej i tak czekam na jakieś dodatki fabularne. Już pal licho czy na konsoli czy pc.

Szkoda tylko, że gry pokroju gta wychodzą tak rzadko... Teraz tyle lat czekania na 6stkę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślę, że co nieco na pewno podrasowali. Rockstar tak lubi :)

Nie lubię tylko takiego ściemniania z grafiką, a to coraz częstsze w branży gier niestety.


Podobna sprawa była z "Watch Dogs" gdzie nawet na PC ta grafika nie była tak ładna jak na zapowiadanych gameplayach.
Fakt,później wyszły mody na ulepszenie grafy ale jednak niesmak pozostał ;)
Dlatego ja już od dłuższego czasu nie podniecam się zapowiadaną grafą ;-)

Najważniejsza sprawa w przypadku gta 5 na pc to z pewnością optymalizacja kodu.

Nie wiem jak będzie w praktyce ale jak widzę wymagania...

Rekomendowane: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB Geforce GTX 660 GT/Radeon HD 7870 lub lepsza, 65 GB HDD, Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

Minimalne: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870 lub lepsza, 65 GB HDD, Windows Vista/7(SP1)/8/8.1 64-bit

....to są one bardzo małe w stosunku do innych nowych gier ;-)

Teraz z innej beczki.Słyszeliście że nowy Batman ma być bez cenzury w przeciwieństwie do 3 swoich poprzedników którzy byli 13+. Dla mnie to dobra wiadomość :grin::wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armaniś,pograłem trochę w "Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty" (przedwczoraj była premiera na PC).
Chyba jednak został tylko sentyment,bo w sumie nie chce mi się tego przechodzić ;)
Co do grafiki,to również bez rewelacji (wszystko na maxa)

To musze koniecznie oblukac, plus za wrzute :)
Mam sentyment do tych gadzin, Strumień przechodził, ale chyba zarzucił temat.


Od miesięcy tu omawiamy temat, zobacz kilkanaście ostatnich stron :)
Mnie głównie interesuje strona graficzna.
 

Lottly

New member
No jasne. Ale i "lepsze ceny" zapewne. Generalnie te figurki z edycji kolekcjonerskich gier to tania masówka, czasem się zdarzy coś lepiej wykonanego ale to rzadkość. Nie ma startu do figurek renomowanych firm - jeśli porównywać tylko jakościowo.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z tych kolekcjonerek zawsze najbardziej kusząca jest figurka.Jednak tak jak piszesz,nie jest to klasa firm,które zajmują się figurkami na co dzień (chociaż tu dochodzi również cena).
Oprócz tego fajne są jeszcze artbooki oraz mapy (czasami z jedwabiu)....
 

Lottly

New member
A teraz coraz częściej do kolekcjonerek "dodają" zawartość ale do ściągnięcia z netu. Np soundtrack czy jakieś making ofy z procesu tworzenia gry.

Pomyłka jakaś...

Co to za kolekcjonerka jak nie masz tego fizycznie tylko gdzieś na dysku pc.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A teraz coraz częściej do kolekcjonerek "dodają" zawartość ale do ściągnięcia z netu. Np soundtrack czy jakieś making ofy z procesu tworzenia gry.

Pomyłka jakaś...

Co to za kolekcjonerka jak nie masz tego fizycznie tylko gdzieś na dysku pc.

Dokładnie,soundtrack z gry na płycie jest dodatkowym smaczkiem.Również wolę mieć go fizycznie,ponieważ możemy go słuchać gdzie chcemy i kiedy chcemy... :wink: :

[youtube]DIcc0wHimtw[/youtube]
 

Lottly

New member
Ja mam wielkąąą nadzieję, że kiedyś ujrzymy vice city 2 albo po prostu gta w latach 80tych tak jak piszesz.

W 6tce pewnie będzie europa bo w stanach już wszystkie najważniejsze miasta wyeksploatowali :D

Fajne by było połączenie coś z europy + wylot do tokio w połowie gry.

Ale to kupę lat jeszcze i tak.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oby, bo nie chciałbym zobaczyć nowej odsłony GTA w przyszłości, idać chociażby śladem nowego COD'a.
Aczkolwiek, w wydaniu Rockstar na bank byłaby to grywalna pozycja.
Obecna GTA deklasuje i tak wszystko, mamy wszystkie nowinki XXIw. w zasadzie nic nie brakuje, no, ale klimatu lat 80-tych nic nie zastąpi :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
nie chciałbym zobaczyć nowej odsłony GTA w przyszłości,

A w klimatach Cyberpunk ? :wink:

3d-abstract_hdwallpaper_distant-cyberpunk-future_53360.jpg

Europolis_street.jpg
 

Made_Guy

New member
Absolutnie NIE. Moim zdaniem to zabiłoby klimat serii. Siłą gta jest właśnie to, że na każdym kroku nawiązuje i wyśmiewa rzeczywistość. Nie wyobrażam sobie jakichś laserów i lateksowych kombinezonów w gta...

Swoją drogą tak czytając konsolową stronkę o grach, to było trochę osób zawiedzionych gta 5tką. Co jest dla mnie trudne do zrozumienia ale jednak pojawiały się głosy krytyczne, jakoby seria zaczynała zjadać własny ogon, brak świeżych pomysłów i przeładowany groteską i pastiszem rzeczywistości klimat.

Do mnie to trafiło idealnie i uważam, 5tkę za krok milowy w dziejach gier. Rozmach, sposób realizacji i narracji, potęga rozbudowania, klimatu, kilku bohaterów, chociaż faktycznie historia murzyna była najsłabsza.

Generalnie 100 razy bardziej wolę taki celowo przerysowany i prześmiewczy klimat niż ponurą i realistyczną 4kę i historię Nico, z którym z kolei bardziej można sie było utożsamiać - amerykański sen, koleś ze wschodu, te sprawy ;)

GTA zawsze było przepełnione humorem, często absurdalnym ale to jest siła tej serii. Dialogi, gagi i niektóre sytuacje potrafiły tam rozbrajać do łez ze śmiechu i to już od części 3ciej.

Już co nieco było pisane ale tylko w ramach plotki, co będzie zawierał fabularny dodatek do 5tki. Ale szczerze mówiąc zapomniałem i nie wiem gdzie o tym czytałem ;)

Chyba coś z napadami, takimi jak dodali do online.
 

Made_Guy

New member
Jakby kto chciał gta na dzikim zachodzie to już powstaje druga część Red Dead Redemption :D

Też mega gra o ile komuś odpowiada klimat jazdy konnej zamiast autami :)
 
Do góry