Pc - Tv

picek007

New member
Mam problem kupiłem niedawno kabel HDMI wydałem na niego ktroche kaski podłączyłem jedna końcówkę do TV LCD a druga do kompa oczywiście przejściówka z HDMI na DVI i jak podlanczam do karty graficznej to monitor mi gaśnie a na TV LCD tez nic sie nie pokazuje. W chodziłem w konfiguracje grafy i nic tam niema takiego. A podłączałem S-Video - EURO robie klona i wszystko gra. Macie może jakieś pomysły.


TV - LCD TV LE 32R3
karta - RADEON X600 GV-RX60P
Tyle mi wiadomo na temat karty.
 

KuZik

New member
Ja LCDka podlaczam pod komputer za pomoca nie kabla HDMI i przejsciowki jak Ty, tylko za pomoca tego starszego gniazda komputerowego(DVI to jest bodajże), i obraz jest super jakosci. Nie ma przy tym zadnych problemow...
TV to Samsung 32' jeden z gorszych i z nieszczesnie niskim dynamicznym kontrastem 2000:1 :[
 
Ostatnia edycja:

greg hiszpan

New member
picek007 napisał:
Mam problem kupiłem niedawno kabel HDMI wydałem na niego ktroche kaski podłączyłem jedna końcówkę do TV LCD a druga do kompa oczywiście przejściówka z HDMI na DVI i jak podlanczam do karty graficznej to monitor mi gaśnie a na TV LCD tez nic sie nie pokazuje. W chodziłem w konfiguracje grafy i nic tam niema takiego. A podłączałem S-Video - EURO robie klona i wszystko gra. Macie może jakieś pomysły.


TV - LCD TV LE 32R3
karta - RADEON X600 GV-RX60P
Tyle mi wiadomo na temat karty.
zobacz ustawienia karty, czy masz możliwość zmiany rozdzielczosci nwyswietlanej w tv, rozdzielczosci po svideo,VGA różnią się od tych po HDMI. po prostu TV nie przyjmuje.
sprawdz w instrukcji TV jakie rozdziałki z komputera przyjmuje,bo być moze masz ustawioną rozdzielczość której TV nie widzi
 

picek007

New member
Tylko ze u mnie nie ma TV LCD gniazda DVI tylko jest w karcie graficznej, TV - jest component in, HDMI, PC, S-Video i jest jeszcze DVI IN ale to zwykłe cincze. a rozdzielczości zmieniałem rożne tylko ze jak podłanczam kabel do karty graficznej to monitor mi gasnie i zabardzo nic nie mogę zrobić bo w LCD tez nic sie nie pokazuje. CIEMNOŚC
 
Do góry