Pc > ddts-100 > rx-v440rds > 5.1

koza48

New member
Witam, tak jak w temacie, chcialbym to wszystko podlaczyc ale nie bardzo wiem chyba jak.
Wiec zalezy mi przedewszystkim na dzwieku przestrzennym w filmach MKV badz DVD puszczanych z PC.
Wiec od poczatku moze.
Komputer ma plyte glowna http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-g33m-ds2r/
Czyli 8 konalawa, przynajmniej tak pisza.
Tu pojawia sie pierwszy dylemat bo nie wiem jaka jakosc dzwieku generuje ta karta dzwiekowa bo do dyspozycji mam jeszcze takie urzadzenie Creative Decoder DDTS-100 :: PCLab.pl
I nie wim co wybrac na tym etapie juz?
Jezeli wezme DDTS-100 to z kompem podlacze przez 3 mini jack'i ale jak to polaczyc do yamachy zeby byl dzwiek 5.1?
Yamaha ma takie wejscia ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Nie bylo by problemu gdybym z PC mial jakioes wyjscie COAXIAL lub OPTICAL ale niestety tak nie jest :???:
Jezeli juz bym to podlaczyl to dalej pojawia sie kolejny dylemat, czyli podlaczenie suba.
Tyl Yamachy wyglada tak ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
a tyl suba tak ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Nie znam sie na tym i nie posiadam do tego zadnych instrukcji a w necie tez za duzo do suba nie ma.
Nie mam pojecia co do czego w tym subie sluzy i jak to podpiac do Ampli.
Reszta kolumn to satelity i centralny od CANTON MX.
Prosze o pomoc jakie kable mam puscic z jakimi koncowkami bo kable chce wykonac sam bo tak bedzie taniej, tu w szwecji nie ma tanich kabli np najtanszy chinch - mini jack 2m to koszt okolo 45 zl za najtanszy :( dlatego chce to kupic i polutowac samemu.
acha jakie kable od ampli do satelitek jeszcze kupic, chodzi mi o przekroj.
Mam nadzieje ze jakos jest to zrozumiale co napisalem, dziekuje i czekam na odp.
Pozdrawiam!!!
 
Do góry