Pare problemów z TV B650

knodr

New member
\Moze mi ktos teraz powiedzieć czemu jak mam ustawiona rozdziałeke HD 1920 na 1080 to po bokach z lewej i prawej strony i na gorze mam czarne pasy. Przy 16xx tego nie ma . Jak to ustawić by bylo na całym TV.


to biało po bokach to pasy a jak podlacze VGA to TV samoczynnie sie dostraja i ekran jest cały .


2 pytanie , dlaczego z karty graficznej wychodzi dźwięk przez hdmi ?
Mam w komputerze kartę dźwiękowa Emu-0404 ale nie moge jej bezpośrednio połączyć z TV . Chciałem Chincha z wyjscia podłączy do wyjścia Tv ale nie ma dźwięku . Kompletnie nie wiem jak za to sie zabrać . Chce podlaczc kablem DVi -VGA komputer tv , ale wtedy nie ma dźwięku i nie wiem jak to zrobić by dzwiek leciał z głosników w TV .

Czy mogl by mi ktos powiedzieć co musze zrobić
 

malwersant

New member
knodr napisał:
Chciałem Chincha z wyjscia podłączy do wyjścia Tv ale nie ma dźwięku . Kompletnie nie wiem jak za to sie zabrać . Chce podlaczc kablem DVi -VGA komputer tv , ale wtedy nie ma dźwięku i nie wiem jak to zrobić by dzwiek leciał z głosników w TV .

Czy mogl by mi ktos powiedzieć co musze zrobić
1. Jedno z wejśc w TV jest oznaczone jako HDMI/DVI. Sygnał z karty
graficznej musisz podłączyć do niego.
2. Dźwięk podłaczasz z karty dźwiękowej do wejścia Audio DVI obok
wspomnianego wyżej wejścia HDMI/DVI.
3. W menu zmieniasz nazwę tego wejścia na DVI albo DVI-PC, wtedy
telewizor przepuści dźwięk z wejścia analogowego, a nie z HDMI. Jest
to opisane w instrukcji obsługi.
 

knodr

New member
podlaczylem audio dvi , za pomoca kabla jack - jack ale nic nie słychać w TV
Nie wiem chce podłączyć z kary dźwiękowej ale nic nie slychac i nie wiem jak to w TV ustawić .

Mam karte dziekowa ktora ma wyjscia Jacki In i Out do ktorego podlaczyc kabel z kompa i gdzie do TV DVI audio In czy out
 
Ostatnia edycja:

roman106

New member
knodr napisał:
podlaczylem audio dvi , za pomoca kabla jack - jack ale nic nie słychać w TV
Nie wiem chce podłączyć z kary dźwiękowej ale nic nie slychac i nie wiem jak to w TV ustawić .

Mam karte dziekowa ktora ma wyjscia Jacki In i Out do ktorego podlaczyc kabel z kompa i gdzie do TV DVI audio In czy out
W komputerze podłączasz do OUT, a w TV do IN. Pamietaj o wybraniu w TV źródła HDMI/DVI.
 

W_T_Z

New member
Ja mam taki problem nie chcę dżwięku przy włączeniu jak również przy wyłączeniu telewizora.Nie znalazłem nigdzie tej opcji.prosiłbym o pomoc w tym temacie.
 
Do góry