Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!

NickSon

Member
Rzeczywiscie 12mcy gwarancji dają co średnio cieszy może tak sie sypią?:)
W tym tygodniu ma być podobno spora dostawa więc nowe modele są, będą osiągalne ja pytałem o 42cale 9732/96
a ceny w action ciut lepsze niz na allegro
42 9632 - 7470zł
42 9732 - 8350zł
Pozdrawiam.
 

NickSon

Member
Październikowe AudioVideo test 9632 pisze o tym w tym wątku bo mam wrażenie że 97 a 96 roznia sie tylko czytnikiem kart i rozszerzonym ambilightem ale moze sie myle. Test dwu stronnicowy Ocena dość dobra ale mogło być lepiej. Na duży plus płynność obrazu.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
NickSon - napisz coś więcej na temat tego testu, bo Philips 42PFL9632D był porównywany do :
LG 42LF75
Sony KDL-40T3000

JVC LT-42P80
a może masz dostęp do testu i go rzucisz na forum ? Pozdrawiam :) :) :)

 
Ostatnia edycja:

cyrusik

New member
Musio1968 napisał:
NickSon - napisz coś więcej na temat tego testu, bo Philips 42PFL9632D był porównywany do :
LG 42LF75
Sony KDL-40T3000

JVC LT-42P80
a może masz dostęp do testu i go rzucisz na forum ? Pozdrawiam :) :) :)
Napisze podsumowanie tego testu :
"+ nadzwyczaj dobra płynność odtwarzania ruchu w filmach zarówno płyt DVD jak i HD/DVD /BD , nieźle skalibrowana gamma (pod warunkiem że nie przekraczamy połowy skali kontrastu) , ładna stylistyka , duża maksymalna jasność , Ambilight (dla niektórych)
- słaba precyzja ewprodukcji kolorów , wysoki poziom czerni - niski kontrast, wąski użyteczny zakres jasności (w którym panel nie przesterowuje bieli) , zbyt wysoka temperatura barwowa w ustawieniu

KONKLUZJA
Philips upakował w 42PFL9632D bardzo obiecującą technologie w postaci układów 100 Hz Clear LCD i Digital Natural Motion , dzięki którym płynność oddawanie ruchu jest rzeczywiście wyjątkowa na tle rywali.Zadbano również o prawidłową gamme , ale tylko w ograniczonym zakresie poziomu kontrastu.Poza tym mam wrażenie , że zlekceważono całą reszte :reprodukcje kolorów , rozdzielczość tonalną i czerń.Szkoda."

To tyle :D
 

Musio1968

Member
Bez reklam
cyrusik - dzięki za info ! Na podstawie twojego opisu można wywnioskować że nie ma produktów doskonałych, a szkoda bo myślałem że Philek będzie mocną konkurencją do Sharpa, JVC i innych firm. Ale może model Philipsa 47PFL9732D jest zdecydowanie lepszy / otrzymał nagrodę / Czekamy na test Kiki-go i jego wnioski ! Pozdrawiam :) :) :)
 

cyrusik

New member
Musio1968 napisał:
cyrusik - dzięki za info ! Na podstawie twojego opisu można wywnioskować że nie ma produktów doskonałych, a szkoda bo myślałem że Philek będzie mocną konkurencją do Sharpa, JVC i innych firm. Ale może model Philipsa 47PFL9732D jest zdecydowanie lepszy / otrzymał nagrodę / Czekamy na test Kiki-go i jego wnioski ! Pozdrawiam :) :) :)


A to nie jest tak że 97 od 96 różni się tylko Ambilight ??
 

grah

New member

paczek51

New member
W nowym media w Krakowie stoją kołosiebie 47 9732 i 9632 więc można porównac. w menu 9732 ma perfect pixel + HD a 9632 pixel + HD. Dzwoniłem do philipsa lecz w informacji nie potrafili podać róznicy. A odnosnie sygnału z kompa to juz poprawili w opisie i oba mają 1080p/60hz
640 x 480, 60 Hz , 800 x 600, 60 Hz , 1024 x 768, 60 Hz , 1280 x 1024, 60 Hz , 1360 x 768, 60 Hz , 1920 x 1080i, 60 Hz , 1920 x 1080p, 60 Hz
Równiez kupilem nowy AUDIOVIDEO z tym testem i juz nie wiem co kupić czy 42 9632 czy czekać na sharpa xl2 ( jak stały koło siebie sharp i philips Full HD tylko niższe modele to obraz na philipsie mi sie bardziej podobał tylko ze ma on tylko 12 miesięcy gwarancji) wiec nie wiem co wybrac. Jeszcze w zeszłym tygodniu mialem dylemat pomiędzy sharpem a pioneerem tylko ze pioneer full hd to dla mnie juz troche za drogo i duzo puszczam sygnalu z kompa i boje sie duszków. ZNAJOMY PORADZIŁ MI ZEBYM PRZYJZAŁ SIE PHILIPSOWI I ten nowy 9732 bardzo mi sie spodobal. poradzcie moze coś z THOSCHIBY np 42z3030. Doradźcie coś bo im wiecej czytam testów to tym gorzej podjąć jakąkolwiek decyzje
 

NickSon

Member
paczek51
ja też mam podobne rozterki choć mam ten komfort że mi sie nie pali i zakup moze potrwać do końca roku. Mysle że warto dobrze sie przyglądnąć XL2 chyba na dniach powinna sie pojawić Zobacz jeszcze JVC V80 kiki go poleca w MM powini go mieć. Choć to i tak nie zmienia faktu że omawiane philipsy sa godne uwagi. Ciekaw jestem ceny XL2 bo 42 cale 9632 moge kupić za 7000zl
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Super informacja ! Tylko jeszcze czekac na test Kiki-go !!! paczek51 - podobne problemy z zakupem ma wielu forowiczów ale faktem jest że Philips 9732 dostał nagrodę więc chyba musi " błyszczeć " na tle innych producentów paneli LCD ! W Philkach bardzo dobrze sprawdza się system Perfect Pixel więc dlatego mają świetny obraz ! :) :) :)
 

AreckiW

New member
Philipsy się wysypują w końcu do sklepów, dzisiaj wjechały do MM w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.
52PFL9632 i 47PFL9732.
Stoi też Aurea 42 calowa.
Ceny na razie katalogowe.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
AreckiW - czy możesz opisać swoje wrażenia dotyczące estetyki wykonania i oczywiście obrazu wystawionych Philków ? Szkoda że ceny to " zimny prysznic " dla naszych kieszeni !!! Pozdrawiam
 

jtd

New member
Bez reklam
Widzialem te nowy philipsy w MM i zadna rewelacja, straszna pixeloza na obrazie SD, czern i katy srednie, brak smuzenia. To narazie tyle.
 

AreckiW

New member
Musio1968 napisał:
AreckiW - czy możesz opisać swoje wrażenia dotyczące estetyki wykonania i oczywiście obrazu wystawionych Philków ? Szkoda że ceny to " zimny prysznic " dla naszych kieszeni !!! Pozdrawiam

na razie oglądałem piękne pudełka, z nierozpakowanymi jeszcze telewizorami, miałem się przyglądać dzisiaj, wchodzę patrzę, a pudełka jak stały, tak stoją nierozpakowane.....:confused:
to tak, jakby mieć Angelinę Jolie, która przyszła się z nami pobzykać, a my sadzamy ją na kanapie i... zwlekamy kilka dni, żeby ją w końcu rozebrać i ....przytulić.....
ech.......
 
Do góry