Panel w C6XXX

wild555

New member
Witam :) ale dziś narobiłem i proszę Forumowiczów o pomoc.
Wiec tak: wszedłem do service menu (46C6000) i nie zapisałem sobie co widniało pamiętam ,że model był zapisany jako 46D1UF0E i pod tym UE46C6000 i wyszedłem z service menu powerem off.
Patrze na obudowe jest naklejka AUO AA05 seria i tutaj zdziwienie bo 46D1UF0E wskazuje na matryce CN wiec myślę sobie coś tu nie gra i jest opcja w menu serwisowym reset to defoult.. Dałem reset po resecie nic nie wydarzyło się ciekawego TV działa jak działał wiec wstawiłem kursorami model matrycy na AUO skoro naklejka jest na tyle tv i wyszedłem z menu serwisowego power off.Dziwi mnie jedno ,że nie przywraca nie potrafi po resecie tv wskazać poprawnie matrycy w menu serwisowym? tylko to co zostawiłem to zostaje sobie by widnieć tylko? Wiec znowu dałem reset i wstawiłem Matryce niby od samsunga 46A1UF0E i wyłączyłem tv.Zaprogramowałem tv programy i mam pytanie czy namieszałem??...czy teraz coś bedzie źle działać odnośnie matrycy bo jestem skołowany na TV naklejce AUO AA05 w menu serwisowym był wpis 46D1UF0E. Odnosze wrażenie ,że to co tam strzałkami przestawie to nie ma wpływu na to co jest bo jest ten sam obraz .Tylko gdzieś czytałem by nie robić reset w tv.
Sugerowałem sie odczytem matrycy tak; CN=D,AUO=L Samsung=A
Wygłada to na AUO matryce,ale z tym menu serwisowym co ja mam tam zostawic czy to ma znaczenie? skoro nic to nie zmienia w odbiorze.
Dziwne te TV ,tak mnie pokusiło
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry