panasonik viera TX37X10y

dahid

New member
czy moglby ktos polecic sklep internetowy gdzie dostane panasa na raty 0 % ?

i czy da sie podlaczyc tego panasa do mojego laptopa...zlacza...

4x USB 2.0, Firewire, LAN, modem, VGA-out, S-Video out, Kensington Lock, 1x Express Card, Audio

karta grafiki Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 950

jak dla mnie nie musi byc to idealna grafa... chodzi mi tlyko o to zebym mogl otworzyc wiecej okien stolow pokerowych... niestety na laptopie moge otworzyc tylko 9 ale stoly sie pokrywaja... majac panasa bede mogl otworzyc np 18 ? pieknie to nie musi wygladac wazne zebym widzial karty :)
 
Ostatnia edycja:

osip

New member
c10y i x10y to te same telewizory, rozniace sie wlasciwie obudowa [x10 blyszczaca w c10y bardziej matowa] i mniejsza iloscia wejsc
 

felipesku

New member
po przeczytaniu wielu wątków na tym forum również zdecydowałem się na TX-P37X10Y, zastanawiam się również nad wariantem 42 calowym ponieważ jest praktycznie w tej samej cenie
niestety odbieram tylko sygnał SD, czytałem coś o skalowaniu i o większej przekątnej i mam obawy czy większy panel nie wpłynie negatywnie na jakość obrazu...
jak myślicie brać te 42 cale?:)
 

gorylla

New member
Bez reklam
Ważna też jest odległość od TV. Ale co do zasady jeśli w tej samej cenie- brałbym obowiązkowo większy. Jak masz dostać parę cali za free, to czemu nie wziąć?
 
Do góry