Panasonics TX-L42ET60E - AC3, DTS

jem.spam

New member
Witam,

Chciałbym do tego telewizora kupić i podłączyć zestaw głośników 5.1. Filmy chciałbym odtwarzać wyłącznie przez wbudowany w tv odtwarzacz. Nie chce dokupywać zewnętrznych urządzeń typu ASUS O!Play. Nie za bardzo wiem co mam kupić i jak podłączyć, aby oglądając film z ac3 mieć dźwięk przestrzenny w głośnikach. Oglądałem zestawy kina domowego i spodobał mi się Panasonic SC-BTT400. Proszę o pomoc.
 

_MarSs_

New member
Spokojnie możesz brać ten zestaw, obsługuje ARC więc wystarczy połączyć go do TV kablem HDMI, a TV automatycznie wykryje, że jest kompatybilny sprzęt i sterowanie pilotem TV automatycznie obsłuży zestaw.
 

jem.spam

New member
Czyli mówisz, że telewizor prześle dźwięk do zestawu kina domowego i tam zostanie on zdekodowany. Telewizor ma tylko jedno złączne(z trzech) HDMI z ARC. Dodatkowo chciałbym kupić i podłączyć Playstation 3 po inne złącze HDMI. Czy dźwięk z PS3 też będzie leciał na zestaw kina domowego?
 

_MarSs_

New member
Oczywiście, pod złącze HDMI z ADC podłączasz kino domowe i każde inne źródło będzie transmitowane do kina - w końcu o to przecież chodziło w specyfikacji HDMI 1.4!
 
Do góry