Panasonic XXAS650

djmicz

New member
Cześć,

Od wczoraj jestem w posiadaniu Panasonica 55AS651, więc jeżeli ktoś ma pytania, proszę pisać. W ciągu paru dni, jak przetestuję funkcję tego TV to napiszę więcej (w ramach przedsmaku: czerń WOW - porównuję w subiektywny sposób do Pioneera Kuro). Jedna uwaga dla kupujących: w niektórych sklepach jest wersja AS650 i na podobno 1 parę okularów, jak kupiłem 651 i są 4 pary.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie no porównanie IPS do plazmy kuro jest delikatnie nie na miejscu. Jeśli masz je obok siebie, to może jakieś zdjęcie wieczorem?
 

djmicz

New member
Tak jak napisałem, odczucie jest subiektywne - nie mam softu do pomiarów i porównania. Niestety nie ma możliwości zrobienia zdjęcia TV obok siebie. Przez dwa dni użytkowałem Kuro (nie mam go teraz u siebie), wczoraj kupiłem i podłączyłem AS651. Sam jestem zaskoczony głębią czerni, nasyceniem kolorów, filmy wyglądają niesamowicie. Z plusów jeszcze to bardzo płynny i intuicyjny SMART, spore możliwości konfiguracji obrazu i dźwięku. Swipe and Share z telefonem z Viera Remote 2 działa rewelacyjnie. Niestety z narazie nie udało mi się zdublować ekranu z Dell Venue 8 Pro (Windows 8.1 , TV odrzuca połączenie). Na minus błyszcząca matryca, która mocno odbija światło. Jeżeli ktoś dużo ogląda TV w ciągu dnia i ma mocno nasłoneczniony pokój to będzie to irytujące. W najbliższym czasie przetestuję z PS3.
 

kloss_ks

Klub HDTV.com.pl
vip
Tak jak napisałem, odczucie jest subiektywne - nie mam softu do pomiarów i porównania. Niestety nie ma możliwości zrobienia zdjęcia TV obok siebie. Przez dwa dni użytkowałem Kuro (nie mam go teraz u siebie), wczoraj kupiłem i podłączyłem AS651. Sam jestem zaskoczony głębią czerni, nasyceniem kolorów, filmy wyglądają niesamowicie. Z plusów jeszcze to bardzo płynny i intuicyjny SMART, spore możliwości konfiguracji obrazu i dźwięku. Swipe and Share z telefonem z Viera Remote 2 działa rewelacyjnie. Niestety z narazie nie udało mi się zdublować ekranu z Dell Venue 8 Pro (Windows 8.1 , TV odrzuca połączenie). Na minus błyszcząca matryca, która mocno odbija światło. Jeżeli ktoś dużo ogląda TV w ciągu dnia i ma mocno nasłoneczniony pokój to będzie to irytujące. W najbliższym czasie przetestuję z PS3.

To może wieczorne zdjęcia Panasonica w akcji???
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja co prawda mam model AS740, matryca jest cała podświetlana a nie krawędziowo, ale nie ma wygaszania strefowego mimo to czerń mnie zaskoczyła pozytywnie. Po waszych zdaniach na temat IPS spodziewałem się masakry a jest na prawdę odwrotnie. Widocznie da się osiągnąć dobrą czerń na ISP jak się tylko chce co pokazuje Panasonic... i widocznie prawdą jest to co pisał Kiki, że inżynierowie z Plazm Panasa przeszli na LCD i popracowali nad czernią.

U mnie w teście fotki w nocy możecie obejrzeć: http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/110250-panasonic-tx-42as740e-test-uzytkownika.html
 

fre0n

New member
Witam, czy dobrym pomysłem jest kupowanie serii asm651 produkowanej specjalnie dla sieci MM (marketowy tv), czy lepiej wybrać zwykłe as650?
Widziałem że dają 4 okulary 3d, i dżwięk jest master surround a nie true surround, pip, chyba bluetooth jest... ale generalnie czy to nie są jakieś wersje tych telewizorów co należy omijać - mają jakieś ukryte wady itp?
 

arturro67

Member
AS650 jaki dysk pociagnie z zasilania przez usb ? w specyfikacji pisze ze max 500mA . Czyli wychodzi ze AS 650 nie pociagnie swoim zasilaniem wielu dysków . Jak zatem wybrac dysk zew. do tego TV ?
 

radam5

New member
Wydaje mi sie ze skoro daje 500 na jedno usb to gdy podlaczymy dysk przez podwójny kabel usb bedziemy mieli 1mA a to juz wstarczy dla wielu dyskow. Kable z podwojnym usb ma wiekszosc zewnetrznych dyskow
 
Do góry