Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

piotrsense

New member
Byłem dziś w Saturnie w Gdańsku(Galeria Bałtycka) i powiedzieli że od piątku do nabycia będzie VT50.Nie wiedzieli w jakiej cenie.
 

kreczek

New member
50VT50 w Saturnie w Warszawie (Arkadia) już jest... 8,5k, czy nawet pod 9k :D

Obraz perfekcja, więc przejdę do rzeczy mniej oczywistych. Srebrna ramka okalającą obudowę trąci jarmarkiem z lekka, tak więc tv wpisuje się w ogólny trend w tym zakresie, w mój gust chyba mocniej trafia VT30. Refleksy świetlne również jakby mniej widoczne w VT30, choć ciężko wyciągać daleko idące wnioski na podstawie warunków sklepowych
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację - w warunkach sklepowych ocena jest obarczona w stosunku do warunków domowych błędem na poziomie 50% i więcej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja już zestawiłem 65ST 50 i 65VT30 i nie widzę większej jasności - sorry.
Resztę opiszę w teście.
 

accu

New member
Bez reklam
Kolejna recka gdzie piszą o większej jasności ST50...

Witam,

Ta recenzja potwierdza wysoką jakość obrazu tego telewizora plazmowego firmy Panasonic. Wart bliższego
zapoznania się z nim osobiście.:roll:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Plastek77

New member
W Zielonej Górze w MM jest 50VT50 za jedyne ......uwaga ... 9499 zł ???
czyli jednym słowem ...masakra :x

Oczywiście nie jest jeszcze wystawiony na półkę bo - jak usłyszałem - najpierw muszą sprzedać VT30

Mam tylko nadzieje że zbyt wielu klientów za tą ceną sklepy nie będą miały i szybko ona zjedzie do akceptowalnych między 7 a 8 koła .... ;)

Jeśli ktoś gdzieś znajdzie w bardziej przyjaznych cenach to proszę o info .
 

accu

New member
Bez reklam
W Zielonej Górze w MM jest 50VT50 za jedyne ......uwaga ... 9499 zł ???
czyli jednym słowem ...masakra :x

Oczywiście nie jest jeszcze wystawiony na półkę bo - jak usłyszałem - najpierw muszą sprzedać VT30

Mam tylko nadzieje że zbyt wielu klientów za tą ceną sklepy nie będą miały i szybko ona zjedzie do akceptowalnych między 7 a 8 koła .... ;)

Jeśli ktoś gdzieś znajdzie w bardziej przyjaznych cenach to proszę o info .

Witam,

Rzeczywiście , cena nie do zaakceptowania przez rozsądnie myślącego ewentualnego nabywcę.;)

Pozdrawiam,:)
accu
 

wojt88

Guest
MM to syf, na dziś w ceneo:

50VT50 od 8399,00 zł
55VT50 od 9598,00 zł

Z powodu "narazie" małej różnicy cen między tymi dwoma skuszę się na 55''
 

Zulus

Member
Ja jeszcze mam nadzieję, że wypuszczą wersję 42 calową tego VT50. Pięćdziesiątki nie kupię, bo by mi oczy wyszły z oczodołu. Czekam na ruch Panasonica!
 

Zulus

Member
Oglądam VT30 z 3 metrów i najczęściej oglądam programy w jakości HD

PS. Tak, tak zaraz usłyszę, że sie nie opłaca wymieniać itp hehe. Spoko, na coś się pracuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 42VT50 będzie na dniach. Ale jeśli zmiana to na 50VT50 . I z pewnością oczy Ci nie wyjdą !
 

Zulus

Member
Nie rozumiem, podobno Panasonic nie miał wypuszczać VT50 42-calowych. Co sie stało, że jednak będzie, i czy kiki piszesz prawdę?
 

micmus

Member
Bez reklam
Jak budzet jest to pewnie ze wymieniac ale nie marnuj przyjemnosci ogladania... 50 cali idealnie.
 
Do góry