Panasonic tylko ktory???

maciek4523

New member
budzet pozwala, ale chcialoby sie kupic ''tanio a dobrze'' ;p A tak powaznie, to telewizora uzywam tylko do ogladania filmow z komputera przez kabel hdmi, okazjonalnie ps3, nie ogladam telewizji. Pracuje na nocki, wiec prowadze nocny tryb zycia i w pokoju zawsze jest ciemno.. Czy zauwaze znaczna roznice pomiedzy tymi telewizorami?
 

Hejma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok, to i ja się podłączę do tematu. Praktycznie mam ten sam dylemat. Staję przed wyborem 42GT50 czy 50ST50. Na rzecz 42GT przemawiają takie rzeczy jak. THX 3D, 24,576 stopni gradacji, 2,500 Hz Focused Field Drive, Tryb isf, obsługa flasha. Tyle znalazłem różnic na kożyść modelu GT. Jedyna korzyść z modelu 50ST to wielkość matrycy. Tv będę oglądał z 4 metrów więc 50 było by na pewno lepszym rozwiązaniem. Mam jedno ważne pytanie. Czy brak flasha w ST wynika z ograniczenia sprzętowego czy problem tkwi w sofcie ??
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
maciek4523
W takim układzie kup 50UT50

Hejma
Kupiłbym 50". Sam kilka miesięcy temu przesiadłem się z 42" na 50" i mogę stwierdzić, że zdecydowanie widać różnicę. 42GT50 jest lepszy, ale 50ST50 też jest dobrym modelem i większym! uważam, że wybór prosty...(chociaż można by kupić 50GT50 he he)
 

maciek4523

New member
Panowie, a jak do moich potrzeb ma sie Panasonic Viera TX-P50U30B? i jak wypada w porownaniu z p50st albo p50ut? odrazu powiem, ze na 3d mi nie zalezy. Mam okazje kupic TX-P50U30B za 2500zl, dzieki, pozdrawiam
 

Brytt

New member
Nie ma się co zastanawiać! Za te pieniądze tylko TX-P50ST50. Mam ten TV od 3 miesięcy i jest rewelacyjny. Niektórzy recenzenci stawiają go wyżej nawet od VT50. Kupuj a będziesz super zadowolony.
 

maciek4523

New member
ok, dzięki, wiem, że ST jest naprawdę dobry, ale znalazłem tego TX-P50U30B za 450 funtów, gdzie ST kosztuje 900 i zastanawiają mnie różnice tych dwóch modeli? Czy warto płacić 2 razy więcej za ST czy skorzystać z okazji? Jak te telewizory ze sobą wypadają? dzięki wielkie
 

slawko1077

New member
ok, dzięki, wiem, że ST jest naprawdę dobry, ale znalazłem tego TX-P50U30B za 450 funtów, gdzie ST kosztuje 900 i zastanawiają mnie różnice tych dwóch modeli? Czy warto płacić 2 razy więcej za ST czy skorzystać z okazji? Jak te telewizory ze sobą wypadają? dzięki wielkie

To model zeszłoroczny, odpowiednik 50G30, bez 3d, słabszy od ST ale o ile to nie wiem. Cena bardzo dobra ale przypuszczam że to tv z ekspozycji więc zachowaj ostrożność, do tego może być problem z gwarancją
 
Do góry